Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat külön...

Működhet egy kapcsolat külön kasszán, ha az egyik fél sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/189 anonim ***** válasza:
31%

Rezsit,kaját közösen fizetni,a többit meg önállóan!


Az hogy többet keres,az még nem azt jelenti,hogy többet kéne

belefizetnie,mint a másik!


Nekem volt olyan kapcsolatom,hogy én kerestem a többet,én hülye hagytam is h kihasználjon párom.

Folyton én hívtam meg őt,én vásárolgattam neki,majd végül a szememre hányta,hogy fizethetnék többet a rezsibe,mert ő kevesebbet keres,nekem meg több pénzem van,így igazságtalan......

2013. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/189 anonim ***** válasza:
83%
Ezen csak az a gáz van, hogy míg az egyik fel lehet, hogy az egész fizuját elkölti rezsire/kajára ilyenekre és semmire nem marad neki, addig a másiknak marad költőpénze magára.
2013. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/189 anonim ***** válasza:
21%
Nagy különbség esetén talán még jobban is működhet így.
2013. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/189 anonim ***** válasza:
7%
Hát pont ezért működhet! Nekem ne mondja már egy nő sem, mert vegyük alapul, hogy a nő keres kevesebbet, hogy jó kiszolgáltatottnak lenni. A rezsi megosztás meg ne azt jelentse, hogy a hat szobás lakását fizetitek közösen, mert az úgy már nem fer főleg télen nem. De szerintem egy embernek legyen önérzete, és ne hagyja, hogy egy két vacsora meghíváson kívül mást is a párja fizessen, mert ha meg szakítás lesz belőle rá lesz mondva, vagy a későbbi kapcsolatában ha ezt nem kapja meg furálni fogja. Én eddig ilyeket tapasztaltam másoknál külső szemmel.
2013. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/189 anonim ***** válasza:
27%

ma 15:02


1. vagyok

És erről a másik fél tehet?

Nyilván nem hagynám hogy leszakadjon róla a ruha,vagy nem mondanám hogy ha elmegyünk vhová,hogy fizess te!

Ha kevés pénze lenne,de nem is vásárolgatnék neki össze-vissza......

2013. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/189 anonim ***** válasza:
34%
És az jobb, ha a nőnek nem marad semmi pénze magára? Ruha, smink stb. Aztán jön a jól kereső pasi, hogy "elhanyagoltad magad, megcsaltalak"
2013. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/189 anonim ***** válasza:
18%

ma 15:10


Ja hogy ruha,smink,parfüm....stb


El kéne gondolkodni,hogy most eltartatni akarja magát?

Kifizeti jogosan a rezsi felét,ok!kész!El van intézve,az extra dolgokat meg vegye meg a pasi???

2013. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/189 anonim ***** válasza:
50%
Ja de ha keres 80e-t, a pasi meg 400e-t, és kb 200 a rezsi+kaja, akkor a nőnek mennyi marad magára?
2013. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/189 anonim ***** válasza:
3%
hát olyan párt kell választani, ahol egyformák az igények, különben csak egy eltartott here, vagy egy picca marad az ember. Milyen már, hogy verné a mellét, hogy fizette a közös felét, de amúgy meg több száz ezerért elfogad dolgokat. Ez most mi? Szánalmas az ilyen ember.
2013. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/189 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Ha házasok, vagy akár csak együtt élnek, akkor a kasszának is közösnek kellene lenni.

A rezsire, háztartásra szánt pénzt hó elején külön tesszük, és mindketten saját zsebpénzünket is kivesszük. A többi marad (mindkettőnké) a bankban. Ha bármelyikünk nagyobb dolgot akar venni, azt csak akkor veszi meg, ha előtte megbeszéljük.

Egy kapcsolatban nincs enyém-tied, és bizalomnak kell lenni.

2013. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!