Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat külön...

Működhet egy kapcsolat külön kasszán, ha az egyik fél sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/189 anonim ***** válasza:
83%
16:05, nem vagy jó paraszt, csak hülyeségeket beszélsz.
2013. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/189 anonim ***** válasza:
26%
Ja ha csak minimálbért keress, akkor gondolom kuss a neve, nem? Meg nehogy szülni merjen, igaz? Szép hozzáállás, tutira férfi vagy
2013. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/189 anonim ***** válasza:
27%

ma 16:05


Tudom h most is le leszek pontozva,de nem érdekel!!


pontosan,tehet róla hogy annyit keres!

Most már mindenféle szakmára,egyetemre jelentkezhet akárki!


A pasi valószínűleg tanult,és küzdött azért hogy egy jól kereső állása lett,és többet keres!


A csaj miért csak minimál bért kap?

2013. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/189 anonim ***** válasza:
93%
Nektek miért bajotok az, hogyha valakinek jól keres a férje, és ezért ő költekezik?Megteheti, nem?Nyilván nem azért dolgozik, hogy megkeresse a betevő falatot, hanem azért, hogy elüsse az időt és csináljon valami értelmeset.Miért kell ennyire utálni azokat, akiknek jobb, mint nektek?
2013. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/189 anonim ***** válasza:
97%
Ja, mert ma becsületes tanulással milliókat fizető melót lehet találni?! :D
2013. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/189 anonim ***** válasza:
8%

ma 16:08


nem tudsz olvasni?

Meg kéne tanulni,leírtam h ha elmegyünk ide oda,meg leszakad róla a ruha,biztos nem nézem el/meghívom!


na de hogy mint az egyik írta h én vegyem neki még a smink készletét is....én is ruházzam,ő csak fizeti a rezsit és kész?


ja hogy hülyeségeket beszélek....értem!mostmár teljesen!

2013. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/189 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tehet róla, de akkor ne költsön szemmel láthatóan többet, mint amennyit keres. A külvilágnak feltűnik ám."


És ki a túrót érdekel a külvilág??? :-)

2013. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/189 anonim ***** válasza:
55%

Itt keveritek a szezont a fazonnal. Eleve nem ez volt a kérdező kérdése. Úgyis kijön ha más nem gondolatilag annál aki a kevesebbet keresi, hogy ő kevesebb ember.

Itt az a baj, hogy ha egy idő után rákap, és egyre többet akar. Gondolok ilyenre, hogy mondjuk műkörmös a csaj, de a BMW ott van a segge alatt a férje vagy csávója miatt. De gondolhatok itt, kasszás nőre. Azért lássuk be fordított esetben ritka, hogy a nő eltartja ilyen jól a férjét, max ha kitartja.

2013. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/189 anonim ***** válasza:
82%

75%ös remélem olyan nőd van, aki legalább annyit keres mint te!


Szerintem a kiadásokat a bevetél arányában illik elosztani! De ez biztos beteg gondolat, nem? :D

2013. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/189 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, kedves 75-ös, hogy sokkolni fog, amit mondok, de képzeld, vannak olyan férfiak, akik a szeretett nőnek szívesen vesznek sminkkészletet, sőt még ruhát is.És nem várják el, hogy a 80ezer forintos fizetésükből a rezsibe beszálljanak.Mellesleg, egy jól menő vállalkozóra elég rossz fényt vetne, ha a barátnője kínais ruhákat hordana...
2013. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!