Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat külön...

Működhet egy kapcsolat külön kasszán, ha az egyik fél sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/189 anonim ***** válasza:
13%

ma 15:29


Tudod én nem jönnék össze olyan pasival,aki majd' fél millát kap,én meg minimálbért.....pont emiatt!


De rólad ez mindent elmond.......smink,ruha,meg stb,mi?

Gondolom egy bejárónőt se bánnál?

2013. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/189 anonim ***** válasza:
73%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Itt a válasz, nem értem miért kell minden nap ez kiírni.

2013. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/189 anonim ***** válasza:
86%

Persze meg szakácsot, meg kertészt, meg medencetisztítót! :D

Elméleti szinten gondolkoztam, már ha megengeded :)

Egy ismerkedés meg ne úgy induljon, hogy "amúgy mennyit keresel?" Előléptetés, új munka bármikor jöhet és bármikor kereshet sokkal többet a párod mint te és fordítva!

2013. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/189 anonim ***** válasza:

már ha megengeded :)


megengedem,csak az elméleti kérdésedre reagáltam akkor,ha megengeded..... :)

2013. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/189 anonim ***** válasza:
91%
Véleményem szerint a 15:40_es válaszoló írt teljesen korrekt dolgot. Egy házasságban nagyon megalázó lenne,ha nem lenne közös amit megkeresünk. Nekem a férjem több,mint 10x annyit kap,mint én, sőt most töltötte a kislányom 2évét és Gyest fogok kapni. A gyesem még a rezsi felére sem lenne elég. Utána meg kuncsorognom kellene nála pénzért? Közös kasszán vagyunk, közös bankszámlával. Ez egy percig sem volt kérdés. Akkor most egy h.lye eltartott p...a vagyok a kislányommal együtt?
2013. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/189 anonim ***** válasza:
98%

Ha én lennék a férfi, és sokkal többet keresnék, mint a párom, egyértelműen többet is adnék bele a családi kasszába, mint ő.Vagy szerintetek az a normális, hogy az egyik keres mondjuk 100ezret, a másik meg mondjuk 400ezret, és felesben fizetik a rezsit?Már nem azért, de szerintem ez nagyon gáz.Egy férfi igenis legyen gavallér, jó, ne tartsa el a nőt, de ne is garasoskodjon már...nem sok ennél kiábrándítóbb dolog van.Egyszer feltettem itt erről egy kérdést, hát elég érdekes volt az emberek reakciója..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


nem tudom, hogy azért, mert ilyen sok önbizalomhiányos pasi van itt, akikre a kutya se néz, és ezért utálják a nőket, vagy pedig rengeteg irigy nő.De az is lehet, h mindkettő...meg bírom az ilyen beszólásokat, hogy "én nem állnék szóba nálam gazdagabb pasikkal"...dehogyisnem állna szóba, csakhogy valószínűleg ő nem kell azoknak a pasasoknak, ezért tetszeleg a nagy erkölcsös nő szerepében.

A másik eset, amikor a nő keres többet, az tényleg nem szerencsés.

2013. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/189 anonim ***** válasza:
0%
Házasság és gyereknél nem gond. De házasságnál is bír vergődni a liba amikor tényleg töredékét keresi, de elvárja a jólétet. Az ilyenek nem is értem miért dolgoznak ha úgyis lényegében sokszorosát elkölti. Csak alibinek? De most komolyan
2013. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/189 anonim ***** válasza:
86%
Az a liba, kedves utolsó, nem biztos, hogy tehet róla, hogy csak töredéket keres!
2013. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/189 anonim ***** válasza:
11%

ma 15:41


Most komolyan azért lettem lepontozva,mert azt mondtam h nem jönnék össze olyan pasival,aki 4x annyit keres mint én!


R.hadjak meg a francba,tényleg jó paraszt vagyok akkor!!!

2013. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/189 anonim ***** válasza:
14%
Nem tehet róla, de akkor ne költsön szemmel láthatóan többet, mint amennyit keres. A külvilágnak feltűnik ám.
2013. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!