Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat külön...

Működhet egy kapcsolat külön kasszán, ha az egyik fél sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/189 anonim ***** válasza:
100%
Hol a tökömbe lett írva, hogy ő vegye? A mondat úgy szolt, hogy ha a nőnek nem marad pénze mert elmegy mind rezsire, akkor miből szépítkezzen? Amúgy ha meg felsőt vennél a csajodnak, akkor egy szempillaspirálba belehalnál?
2013. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/189 anonim ***** válasza:
88%

Maradjunk akkor abban drága hölgy társaim,hogy egy olyan nőre,aki megérdemli költök,költenék!


De egy olyannal össze sem jönnék,aki kiköveteli,elvárja mert h nekem úgyis több fizetésem!

Hát ne sajnáljam a pénzt!

Pontozzatok le most is!!!!

2013. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/189 anonim ***** válasza:
84%
szerintem teljesen természetes, hogyha egy nő megteheti, hogy válogasson, akkor válogat.Minek élne nyomorban, ha jól is élhet???csak ezt egyes pasik önérzete nem bírja elviselni.Könnyebb itt szidni a nőket, meg utálkozni, mint hajtani azért, hogy jobban menjen...
2013. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/189 anonim ***** válasza:
78%
75%-ös kihasználtak a csúnya, gonosz, pénzéhes nők, igaz? Bántottak és most azért vagy ilyen megkeseredett?
2013. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/189 anonim ***** válasza:
89%

Én nem tudom elképzelni. Én most 26e-t kapok, mert gyes-en vagyok. Előtte kaptam 120-at gyed-et, de a férjem keresete 480. Most akkor költözzünk egy lyukba és együnk zsíros kenyeret, mert én csak annak a felét tudom fizetni?


Ha visszamegyek dolgozni, akkor kb 200at kapok, ha úgy rendezkedünk be hogy én mindennek tudjam fizetni a felét és maradjon magamra is, akkor nyilván alacsonyabb színvonalon fogunk élni. A férjem és a gyerekek is, miattam. Pedig azért nem keresek szarul.


És mi van a közös programokkal, nyaralással? Ne menjünk, mert én nem tudom fizetni a felét? Vagy menjen egyedül? Vagy menjen a gyerekekkel, de csak ha én össze tudom spórolni a gyerekek részének a felét, hiszen az én gyerekeim is?

A kisebbik gyerekünknek speciális kezelésre és cipőre van szüksége, ne kapja meg mert én nem tudom minden hónapban kifizetni a felét a gyes-ből? Vagy vigyem gyalog, mert nincs pénzem bérletre?

2013. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/189 anonim ***** válasza:
20%

75%-os, női szemmel kiábrándító vagy :(

Van egyáltalán barátnőd/feleséged? Ilyen hozzáállással nem hiszem :(

2013. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/189 anonim ***** válasza:
84%

45-ös: az van, hogy ezt nem mindenki képes felfogni, és mivel átcseszte sok nő, ezért általánosít és sosem lesz boldog

Nektek viszont sok boldogságot! :)

2013. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/189 anonim ***** válasza:
100%

Ku...rvára nem értem én sem hogy miért lett lepontozva a 75-ös!


Nő létemre maximálisan igazat adok neki!


Hát pontozzatok le engem is!


Pont pár napja láttam egy olyan kérdést,hogy a pasi munkanélküli 1 éve,a nő elég jól keres!

Mindennek elhordták a drága nő társaim,hogy ki kéne dobni,ingyenélő,és sosem fog dolgozni......

Ez szerintem is kissé álszent kategória....

2013. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/189 anonim ***** válasza:
45-ös gyesen levő anyuka. Ki beszél a te helyzetedben lévőkről? Mond már meg hm? Neked férjed, vagy ha nem, közös gyerekkkel rendelkező élettársad van. Közös teher, stb. ez már már tészta lenne, a te sorsodban levőket is kibeszélni ha ki kéne.
2013. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/189 anonim ***** válasza:
Azért lett lehordva, mert a pasik verik a mellüket, hogy ŐK FÉRFIAK, aztán meg vannak ilyen példányok, akik otthon verik inkább. Itt meg nem arról van szó, hogy a nő nem dolgozna, csak kevesebbet keres!
2013. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!