Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat külön...

Működhet egy kapcsolat külön kasszán, ha az egyik fél sokkal többet keres?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 14:55
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/189 anonim ***** válasza:
70%
Van olyan is, hogy a nő ilyenkor meg szépen spórolgat egy másik számlára, mert a férje pénze bőven elég. Így könnyű. :P
2013. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/189 anonim ***** válasza:
55%
Istenem, ennyi szőrszálhasogatót egy rakáson...olyan, mintha nem is barátnőkről lenne szó, hanem üzlettársról.
2013. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/189 anonim ***** válasza:
59%
102-es. Ez ne szőrszálhasogatás, hanem igen is ennyi féle helyzet létezik. Sajnos.
2013. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/189 anonim ***** válasza:
65%

"Na de ilyen alapon a nő se várja el, hogy eltartsák csak azért mert nő és keveset keres.

A hónapvégén meg még több pénze marad a nőnek."


100%-ban egyetértek eme válaszoddal!

Oldalakon keresztül ezt ecseteltem,mégis 2-3 ember értette meg igazán!!!


Tehát a nők sokszor azt mondják,attól még hogy férfi:

-megtanulhat takarítani

-nyugodtan főzhet,vasalhat,használhatja a mosógépet!


Attól hogy nő,semmi sem kötelez arra engem,hogy eltartsam,és fizetgessek neki,ha meg nagy/extra igényei vannak,szépen keresse meg a rávalót!


Én közösen fizetem vele a rezsit,ha nem marad pénze támogatom,de egy nő a mai világban,ahol szinte szabad kezet kap mindenben,bírjon már gondoskodni magáról!

Ne a pasitól várjon már mindent!


Lejárt lemez hogy "nő vagyok,a párom kényeztessen,csak mert ő férfi.halmozzon el minden jóval,mert a párja vagyok,szép vagyok,és megérdemlem!!!"

2013. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/189 anonim ***** válasza:
59%

támogatom,abban kimerül,hogy veszek neki ruhát,elviszem a DM-be,Rossmanba megveszem neki a tisztaságit,illetve közösen mert tisztálkodni én is szoktam +ba kap tőlem egy parfümöt is,de nem 10-et hogy menjen az illata a többihez,ha kikapcsolódásra vágyunk mindketten,elmegyünk,ha épp nincs pénze,fizetek mindkettőnk szórakozásáért.


És bár lehet megtehetném,de én nem fogom fizetni a pedikűrőst,a manikűrőst,a kozmetikust,az ékszereket,a táskákat,a cipőket.....ezekre takarékoskodjon,vagy ha tényleg annyira keveset keres,mint hangoztatjátok,keressen egy jobb állást!


Tőlem ezeket max alkalomadtán (szülinap,névnap,stb....kapja meg)

2013. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/189 anonim ***** válasza:
61%

na jó a max alkalomadtán,max nélkül mielőtt ebbe is bele lenne kötve,de nálam a felsorolt dolgok luxuskategóriák,hiába keresek sokat nem úgy élek hogy szórjam ilyenekre a pénzt,és másra se fogom....nem sajnálok semmit,e nekem nem kell olyan nő,aki azért jön össze velem,mert sokat keresek,és tudom kényeztetni....

ha észrevenném rajta,hogy próbál ezzel visszaélni,repíteném!és hangsúlyozom,nem azért kapna rep jegyet,mert szegényebb nálam,és ezért lenézem,nem fogom támogatni,azért repülne,MERT visszaél ezzel!

pf az ilyen jöjjön össze egy 60 éves milliárdossal akkor!

2013. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/189 anonim ***** válasza:
61%

"olyan nő,aki azért jön össze velem,mert sokat keresek,és tudom kényeztetni....

ha észrevenném rajta,hogy próbál ezzel visszaélni,repíteném!és hangsúlyozom,nem azért kapna rep jegyet,mert szegényebb nálam,és ezért lenézem,nem fogom támogatni,azért repülne,MERT visszaél ezzel!"


Ebben semmi kivetnivalót,illetve elítélendőt nem látok!

Ha pasi lennék és én venném észre,hogy erre megy ki a játék,én is repíteném az illetőt zokszó nélkül!


Tudom hogy ez a szöveg a pénzéhes nőknek nem fog bejönni,de az ilyen legyen hivatásos örömszerző (prosti),és akkor tényleg azt adja a pasinak,hogy jól néz ki,ki van sminkelve,cserébe zsebre teheti a pénzt!!!!

2013. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/189 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hogy ez a szöveg a pénzéhes nőknek nem fog bejönni,de az ilyen legyen hivatásos örömszerző (prosti),és akkor tényleg azt adja a pasinak,hogy jól néz ki,ki van sminkelve,cserébe zsebre teheti a pénzt!!!!"


Fúúú!

Gratulálok hogy nő létedre ennyire jól látod a dolgokat!


Igen!

Az ilyennek tényleg ez a "munkakör" lenne a legideálisabb!!

Csak tudod már ott se fizetnek akárkinek,nem mindenki sikeres ebben a szakmában sem,az nem elég hogy szétteszi a lábát,csak a luxusprostik tudnak igazán megélni,de oda meg tényleg egyedi/kiemelkedően szép külső kell!!!!

2013. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/189 anonim ***** válasza:
35%

100-asnak:

Ugye nem azt akarod mondani, hogy ha az újgazdag srác szülei dolgoztak meg a pénzért, akkor az már jár az új barátnőnek, feleségnek, szeretőnek a sráctól...?

Tudod én is főiskolát végeztem, de sajna nem sokat kerestem vele otthon, most meg írországban szalagmunkát végzek, kolbászt csomagolok. Szerinted ez olyan marha jó nekem?

Ne hidd, hogy az. De valahogy arra sosem gondoltam, hogy összeállok egy gazdagabb (most mindegy, hogy otthonról hozott gazdagság, azért is megdolgozott vki, vagy pedig a párom keres sokat), és akkor nekem is automatikusan járnak azok a dolgok, amit amúgy az otthoni fizetésemből egyedülállóként soha a büdös életbe nem engedhettem volna meg magamnak.

A másik amit mondasz a gyerekkel GYEDen/GYESen levő anyuka. A pelenka nem a nő szükséglete, azt a közös részből fedezik (ahol nem, ott meg régen nem a közös kassza/külön kassza a probléma). Tehát megint csak ott tartunk, hogy a nőnek akkor is jár minden, mivel ő a nő a kapcsolatban? A legtöbb esetben amúgy is a nők kezdeményezik a gyerekvállalást, persze az ideális az, ha mindkét fél egyaránt akarja minden előnyével és hátrányával együtt. De ha ez arról szó, hogy egy nőnek gyerek kell, és ehhez keresett nemzőt, akinek a továbbiakban annyi dolga van, hogy talicskázza haza a pénzt, akkor nem csodálkozok, hogy sok férfi ettől egész egyszerűen menekül.

Vagy te és a hozzád hasonlók csak úgy tudják elképzelni, hogy úgy adnak meg a gyereküknek mindent, hogy az apját kizsigerelik?

Szerintem még annak vállalása előtt kell végig gondolni, hogy ki mit tud ebbe beletenni, és ha úgy áll hozzá vki, hogy ő szüli, ő neveli, mert neki KELL a gyerek, akkor ahhoz is legyen már elég felnőtt, hogy az anyagiak előteremtésében is helyt áll, és nem csak apukát húzza le.

Tudom most következik majd, hogy de kevés a GYED. De szerintem mindenki hallott már arról, hogy megtakarítás, amit minden nagyobb fontos dolog megkezdése előtt érdemes elkezdeni letenni.

Ne abból rázza már a rongyot valaki, amiért soha semmit nem tett, csak jól ment férjhez.

Belátom persze ebben is van egy szűk réteg, ahol azt mondom, hogy a nőnek is kijár a több pénz, annak ellenére, hogy nem ő keres sokat. De van olyan persze, hogy két azonos szintű egzisztenciával rendelkező ember összeköti az életét, és a másik csak úgy boldogul (indít be sikeres vállalkozást, ér el magas eredményeket, stb...), hogy ott áll mögötte a másik és nélküle nem ment volna a siker elérése. De ahol nem erről van szó, ott nehogy azt mondjuk már, hogy jár nekünk, csak mert nők vagyunk.

2013. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/189 anonim ***** válasza:
56%

"Ne abból rázza már a rongyot valaki, amiért soha semmit nem tett, csak jól ment férjhez."


Pedig itt az jön le lassan,hogy ennél jobban nem is tehetne egy nő,és nincs benne semmi kivetnivaló......!!

2013. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!