Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én kitartott...

Most akkor én kitartott vagyok? És ez szégyellnivaló?

Figyelt kérdés

Odaköltöztem a barátomhoz, eddig munkanélküli voltam, és ő annyit keres, hogy ezentúl sem kell dolgoznom. Vagy legalábbis ő azt mondja, szeretne eltartani, és hogy ha nem akarok, ne dolgozzak.

Csak néha unom magam itthon és elmegyek vásárolgatni meg ilyenek. Ezért sokan megszólnak, hogy semmit nem csinálok és csak a pénzt költöm.

De én nem akarok dolgozni és a barátom sem akarja, ha én nem akarok.

Akkor másnak mi köze hozzá?


2011. okt. 4. 11:06
 81/93 anonim ***** válasza:
70%

Hogy hány diplomád van, és hány nyelven beszélsz, leellenőrizni nem tudjuk. Azt viszont igen, hogy magyarul csak nyögve-nyelősen tudsz írni. (Pl.: befojásos :))


Ez igen imponáló lehet abban a közegben :D

2011. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagyok irigy, ebben a körben sokat forgok, látom, hogy mi a különbség egy olyan nő között, aki elfoglalja magát és egy olyan között, aki magán kívül nem foglalkozik mással, de gondolom, ha benne vagy te is látod.
2011. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
35%
Én inkább maradok az a nő, akit saját magáért ismernek el, és nem azért mert XY eltartottja.
2011. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
23%
Egyébként szerinted irigyek rád, mert kellék vagy a férjed oldalán, A PR-ját növeled, szépen jellemezted magad. Aztán öreg leszel, és keres valakit, aki jobban mutat az oldalán. Az én párom nézzen fel rám, ne kritizáljon mellettem.
2011. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
24%
én a saját PR-omat is emelem, nyugi. Nem vagyok teljesen hülye, és nem fog elhagyni, lehet hogy téged már nem egyszer dobtak és azért vagy ilyen pesszimista. Amit nem is csodálnék ilyen szövegelessel, nekem megvan a magamhoz való eszem, és nem élek az országban 10 éve, ergó nem sokat beszélek magyarul sem, amit nem is bánok, amikor ilyen ..... találkozom! engem biztos nem kell félteni, gondolom ez is b...a a csőrödet! Ja és még csak annyi, hogy én már nem huszon éves vagyok, de gondolom ehhez is lesz majd hozzászólásod!
2011. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
4%
Képzeld egyszer sem dobtak, saját ingatlanokkal és vállalkozással rendelkezem és 30 évesen kicsit több ésszel, mint neked van. A párom büszke rám, hogy még egy gyerek mellett is tudom a munkám végezni, amit szeretek. Te növeld csak a PR-od, de legalább tudnád miről beszélsz.
2011. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
35%
pontosan tudom miről beszélek, és ki mondta hogy nekem nincs jelenleg bármiféle vállalkozásom, és gyermekunk? Én a kérdezőnek próbáltam segíteni, hogy hogy induljon neki, mivel azt írta, hogy csak most költöztek össze. Erre jöttél te azzal a hülye emancipált nő dumáddal, és a hozzád hasonlókkal elkezdted cseszegetni a kérdezőt is , meg engem is. Ki a fenét érdekel, hogy te ki vagy és mid van. Én a kérdezőhöz beszélek. Amúgy azt már látom, hogy te vagy az aki halálosan fél attól hogy elhagyják, mivel állandóan ezen paráztatod a jónépet. Hiszen már nekem is azt írtad, hogy majd elhagy a férjem. Téged biztosan elfog hagyni, egy jó nőért, aki még eszes is, nem olyan kotnyeles mint te vagy! Én a kérdezőhöz írok, úgyhogy kopj le rólam! Kotnyeles emancipunci!
2011. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
75%

én a helyedben legalább tanulnék valami érdekeset, amivel el lehet helyezkedni, akár csak részmunkaidőben.


szerintem egy nőnek is nagyon fontos, hogy dolgozzon. a munka, a megbecsültség tartást ad.

2011. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
0%

21:46

Vicces egy öreg tyúk lehetsz.

2011. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mennyi irigy, megkeseredett ember van itt. Na meg ez a nagyfokú pesszimizmus.


A kérdező ha jónak látja maradjon így, de mindenképpen legyen óvatos! Nem lehet tudni ki milyen személyiség, nem tudni mi lesz a kapcsolatból.

Nyelvtanulás, valami ami érdekel az értelmes időtöltés volna!Az érettségit 23 évesen nem késő elkezdeni!!!!

Az egyik ismerősöm, 30 évesen kezdte el, RENGETEG ESTI NAPPALI ÉRETTSÉGI ISKOLA VAN amit felnőttek végeznek!!! Akár 40 évesen sem késő! Sőt alapvető dolog!

A nyugdíjazástól félni nem kell,


ugyanis NEM LESZ NEKÜNK MÁR NYUGDÍJUNK!


Másodszor pedig: IGENIS IGAHORDÓ A LEGTÖBB NŐ mert arra büszke, hogy a gyerekek nevelése mellett még otthon is gürizik, mellette minimálbérért melózik + a férje meg nem csinál semmit, csak a jókereső melója után lógatja a lábát.

Kivéve azok a nők, akik szép karriert futottak be és tényleg jó állásuk van. Na annak értelme van.


De arra aztán senki sem lehet büszke hogy nő létére gürizik semmi pénzért, +otthon is gürizik és állandóan feszült+frusztrált. Hát ez sajnos inkább szánni való. De nem a nő miatt hanem mert ilyen a magyar mentalitás.


Harmadszorra: itt mindenki osztja az észt, hogy hejjj menj munkát keresni! NINCS MUNKA!!!! (kivéve talán Bp, de sajnos sok helyütt NINCSEN! És nem viccelek!)!


Nem tudom mi lesz ezzel az országgal, de én inkább örülök, hogy nem mindenkinek kell gürizni a semmiért.


A legtöbb nőnek a sz*r állás jut (azért mert a gyerekek miatt kiesnek/mert a női szakmákat nem fizetik/)

Pl. takarító, ápolónő, nővér, az összes eladói állás, tanár, tanító,óvónő, titkárnő, varrónő...stb.)

Míg a férfi szakmunkák kétszer annyit fizetnek!

2011. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!