Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én kitartott...

Most akkor én kitartott vagyok? És ez szégyellnivaló?

Figyelt kérdés

Odaköltöztem a barátomhoz, eddig munkanélküli voltam, és ő annyit keres, hogy ezentúl sem kell dolgoznom. Vagy legalábbis ő azt mondja, szeretne eltartani, és hogy ha nem akarok, ne dolgozzak.

Csak néha unom magam itthon és elmegyek vásárolgatni meg ilyenek. Ezért sokan megszólnak, hogy semmit nem csinálok és csak a pénzt költöm.

De én nem akarok dolgozni és a barátom sem akarja, ha én nem akarok.

Akkor másnak mi köze hozzá?


2011. okt. 4. 11:06
 51/93 anonim ***** válasza:
74%
Az tény, hogy hasznosan kellene töltenie a hirtelen megduplázódott szabadidejét, sport, nyelvtanulás, bármi, csak ne otthon tévézgetve-unatkozva.
2011. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
35%
Ez így elég gáz-bocs.Én kihasználnám azt,hogy ilyen kivételes helyzetben lehetek és tényleg tanulnék valamit,ami érdekel,majd később azzal foglalkoznék-de én azt sosem tudnám megcsinálni(még ha milliárdos lennék is,hogy a lábamat lógatom,tuti csinálnék valami hasznosat).Valami csak érdekel téged is,nem?
2011. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem érdekli semmi. Különben csinálná. Akik szerint meg a dolgozó nők igavonó barmok, azoknak gratulálok. A magam részéről kreatív és izgalmas hivatásom van, ami nap mint nap élményt jelent.
2011. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem inkább szánalmas, ennyire ne legyen valakinek célja. Dolgozni, tanulni, legalább valami hobbyd lenne.Speciel az én párom megőrülne egy ilyen tehetetlen nővel.
2011. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
28%
Elhiszem utolsó, de ez most nem rólad szól! :)
2011. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
20%
Nem is magamról írtam, de sokan azzal jönnek, hogy milyen irigylésre méltó. Mi, hogy egy nő ennyire életképtelen?
2011. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
83%

vagyis ezt a 14:58-nak szántam Palm-nak.

Egyébként még annyi, hogy majd lesz lehetősége, nyugi, nem kell irígykedni. Már korábban leírtam, de ne már, hogy bármelyik nő ne cserélne helyet !! ah ah. És nyugi barátaid is lesznek , majd persze nem azok akik dolgoznak,de nem miattad, miattuk. Mert ők nem fogják majd kibírni a te jelenlétedet, amikor megjelensz a legújabb Cavalli ruhában , és nem fogják érteni, hogy ők bár dolgoznak mint a güzü, mégsem lehet ilyenjük.!! De mint eddig minden hozzászólásom végére odaírtam, most is megteszem! Használd ki azt a temérdek időt, és tanulj nyelveket. :)

2011. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
16%

Semmivel nem vagy értéktelenebb ember, mint azok a nők, akik napi 8-10 órában hajszolják a minimálbért. Hidd el, bárki bármit ír itt neked, az csak a tehetetlen düh miatt van, hogy neked kényelmes életed van, a te párod ennyivel talpraesettebb és nagyvonalúbb. Ez a sok "és mi lesz akkor, ha..." kezdetű mondat teljesen felesleges, bárkit kidobhat a párja és a főnöke ugyanaznap, na akkor mi lesz?? Irigység és rosszindulat mást tényleg ne várj itt.



Ez pedig tipikusan a seggmeresztők önigazolása. Én nem vagyok irigy, az a helyzet, hogy nekem csak csettintenem kéne és bármelyik ujjamra találnék olyan palit, aki mindenestül eltart, mert vagyok olyan reprezentatív nő (akad is jelentkező bőven, tehát ez nem elméleti feltevés:) csak épp engem arra nevelt a többgenerációs 8-12 órákat "gürizős" értelmiségi családom, hogy nem dolgozni proli szokás és ezzel tökéletesen egyet is értek. Mellesleg nekem a munkám öröm és nem mókuskerék. :) További szép körömreszelgetős délutánt kívánok az érintetteknek:P

2011. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
21%
Az eltartás és a drága ruhák között azért nagy különbség van, és honnan gondolod, hogy akik dolgoznak nem tehetik meg?
2011. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
20%

Sorry, de én tényleg nem cserélnék helyet. Asszem rövid úton totál depressziós lennék, ha nem csinálhatnám, amit szeretek.

És nem érdekel, hogy ez nem rólam szól, mások is leírták a véleményüket, én is megteszem.

2011. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!