Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én kitartott...

Most akkor én kitartott vagyok? És ez szégyellnivaló?

Figyelt kérdés

Odaköltöztem a barátomhoz, eddig munkanélküli voltam, és ő annyit keres, hogy ezentúl sem kell dolgoznom. Vagy legalábbis ő azt mondja, szeretne eltartani, és hogy ha nem akarok, ne dolgozzak.

Csak néha unom magam itthon és elmegyek vásárolgatni meg ilyenek. Ezért sokan megszólnak, hogy semmit nem csinálok és csak a pénzt költöm.

De én nem akarok dolgozni és a barátom sem akarja, ha én nem akarok.

Akkor másnak mi köze hozzá?


2011. okt. 4. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
75%
szerintem ne foglalkozz mással ha nekte így jó, bár ha mondjuk valamit tanulnál vagy kitalálnál egy hasznoss hobbyt magadnak nem unatkoznál
2011. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
85%
Az én párom sem akarta az elején, hogy dolgozzak, rám hagyta. Néhány hónap után elkezdett zavarni, elmentem dolgozni. És így sokkal jobban érzem magam. Párom még mindig azt mondja, hogy ne dolgozzak, mert keveset vagyok otthon. De azért neki is jól jön, hogy két fizetésből élünk... Szerintem majd nálatok is eljön az az idő, amikor kimondva vagy kimondatlan, munkába kellene állnod.
2011. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
32%

senkinek semmi köze hozzá, de akkor minek írtad ide ki?


most csak fel akarsz vele vágni, hogy na tessék engem eltartanak nekem nem kell dolgozni

2011. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
86%

ha neked igy jó...


mobndjuk én szereznék különböző végzettségeket,hogy ha esetleg vége a kapcsolatnak,akkor tudjak dolgozni

2011. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
83%
Én ezt nem ítélem el,de a saját érdekedben tényleg kellene valami elfoglaltságot találnod.Van valami,ami érdekel,olyan munka,amit nem a pénzért,hanem kedvtelésből csinálnál?Mert ha igen,akkor tanulhatnál olyat(tanfolyamon,egyetemen),amiben később nem pénzért csinálnál,hanem azért mert érdekel,kedved van hozzá.Vagy találj magadnak valami hobbit,amivel komolyabban foglalkozhatsz.
2011. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
16%
*amit
2011. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
73%
senkinek semmi köze hozzá szerintem. én is elveszítettem az állásom, és a párom kifejezetten örül neki, hogy itthon vagyok. bőven megélünk abból, amit keres, de én szeretnék elmenni dolgozni. csak így nem kell elvállalnom bármit, hanem kivárhatom, amíg lesz nekem megfelelő állás. bár én nem unatkozom, tanulok elég sokat, meg a háztartás elég sok időmet elveszi :)
2011. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
31%

Nem kitartott, hanem durva ... lenne leírni, és a trágárságszűrő is bejelezne.


Meg buta is.

2011. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
42%
Gyakorlatilag pl a te példád az állandó szálka a férfiak szemében. Amiből azok a következtetések keletkeznek, hogy minden nő k.urva. És hiába mondod, hogy nem a pénzért vagy a barátoddal, már senki nem fogja elhinni. Főleg ezek után, hogy így hencegsz vele.
2011. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
72%
Örülj neki,hogy nem kell dolgoznod,akik megszólnak csak irigykednek rád.
2011. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!