Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én kitartott...

Most akkor én kitartott vagyok? És ez szégyellnivaló?

Figyelt kérdés

Odaköltöztem a barátomhoz, eddig munkanélküli voltam, és ő annyit keres, hogy ezentúl sem kell dolgoznom. Vagy legalábbis ő azt mondja, szeretne eltartani, és hogy ha nem akarok, ne dolgozzak.

Csak néha unom magam itthon és elmegyek vásárolgatni meg ilyenek. Ezért sokan megszólnak, hogy semmit nem csinálok és csak a pénzt költöm.

De én nem akarok dolgozni és a barátom sem akarja, ha én nem akarok.

Akkor másnak mi köze hozzá?


2011. okt. 4. 11:06
 21/93 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem akarsz dolgozni, mert büdös a munka minek tetted fel ezt a kérdést? Neked és a párodnak jó így, a többiekkel ne foglalkozz.Azért gondolkozz előre is, mert mi van akkor, ha szakítotok, vagy a párod elveszti a munkahelyét?

Bár én könnyen beszélek, szeretem a munkám, jól keresek, de leégne a képemről a bőr, ha oda kéne állnom a párom elé, hogy adjon pénzt új cipőre..

2011. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
33%

Nézd, ez ízlés dolga, nekem ehhez még az exem mellett sem lett volna gyomrom (nem szeretnék utalni, kikről van szó, de olyan gazdagok voltak, hogy elképzelni se tudod...), megtehettem volna, hogy csak felpattanok egy Párizsba tartó járatra és minden barátnőmnek vehettem volna egy-egy új öltözetnyi ruhát a legdrágább helyeken, természetesen magamat is beleértve, meg árverésekre, rendezvényekre járjak különböző prominens emberekkel, "szabad időmben" pedig szaunázgassak és a körmömet reszelgessem. Én továbbra is dolgoztam a jól bevált helyemen (eszem ágában sem volt abbahagyni) és kínosan feszengtem, amikor nyaralni, a legjobb éttermekbe vitt. Főleg amiatt is szakítottam, mert engem ez nagyon feszélyezett.

Nem vagyunk egyformák, na.

2011. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
84%

Igen, kitartott vagy, de ehhez senkinek semmi köze.

Mi lesz később, ha netán vége lesz a kapcsolatotoknak?

Nem hiányzik, hogy valami értelmesebbet is csinálj?

Elmehetnél tanulni valamit, időd van rá.

2011. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
70%
A véleményem teljesen megegyezik 11:23-éval, ugyanezt nem írom le újra.:)
2011. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a nagynéném jutott eszembe. Ő sem dolgozott soha, a férje vállalkozó volt, felneveltek 3 gyereket.

Csakhogy idős korukra elváltak és a néném már idős ahhoz, hogy bármibe belefogjon így a fiainál él és most ők tartják el.


Szóval igen kitartott vagy és lehet így is élni, de mindig másoktól függsz majd, másokra kell támaszkodnod.

2011. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
76%
Ne aggódj, dolgozhatsz még eleget, ha véget ér a kapcsolatod,mert semmi nem tart örökké, használd ki ezt a csodás lehetőséget:))))hogy nekem sose volt ilyen szerencsém:)...még most terhesen, nagy pocakkal is dolgozom, de nem bánom:)
2011. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
33%
11:35.... szerencse? Vajon hova fogják felvenni évek múlva, végzettség és gyakorlat nélkül?
2011. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
21%
Ja, és pl. a Tb-det is kitartja a pasid?
2011. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
18%

hát szerintem ez igenis szégyellnivaló. undorító dolog, nem lenne pofám ilyenhez. remélem hamar szakítotok és megtapasztalod milyen az ÉLET.

És nem, nem vagyok irigy. számomra ez megalázó dolog, ha engem eltartanának.

2011. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk én nem a munkát választanám arra, hogy ne unatkozzak és legyen beszédtémám.Mégis, milyen témát teremt egy melóhely?Azt, hogy hogy pattogott ma a főnök, meg mit pletykáltak a kollégák, vagy hogyan zajlott az aznapi munkafolyamat?Ez számomra valahogy nem téma.

Akkor már, ha csupán az unaloműzés a cél, akkor inkább a tanulás, vagy utazgatás, vagy valamilyen komolyabb hobbi lenne célszerű,az által is lehet művelődni és százszor jobb témákat szolgáltat, mint egy munkahely.

2011. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!