Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én kitartott...

Most akkor én kitartott vagyok? És ez szégyellnivaló?

Figyelt kérdés

Odaköltöztem a barátomhoz, eddig munkanélküli voltam, és ő annyit keres, hogy ezentúl sem kell dolgoznom. Vagy legalábbis ő azt mondja, szeretne eltartani, és hogy ha nem akarok, ne dolgozzak.

Csak néha unom magam itthon és elmegyek vásárolgatni meg ilyenek. Ezért sokan megszólnak, hogy semmit nem csinálok és csak a pénzt költöm.

De én nem akarok dolgozni és a barátom sem akarja, ha én nem akarok.

Akkor másnak mi köze hozzá?


2011. okt. 4. 11:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
87%

Ez az oldal komolyan mondom a retardáltak gyűjtőhelye.Abban,hogy azt írtam,foglalja el magát olyasmivel,ami érdekli,mi a 35%-ban hasznos???Ez az oldal szépen tükrözi,hogy mennyi hülye van ebben az országban,bocs.Csak felületesen olvasgattam el,meg néztem mindenkinek a %-át...inkább nem mélyedtem el a témában.

Egyébként tényleg rengeteg irigy ember van:én spec.semmi rosszat nem látok abban a helyzetben,ha a férfi nagyon jól keres és biztosítja az anyagiakat,de abban igen,ha a nő otthon unatkozik.Én nem mondom,hogy pénzért menjen dolgozni,de tényleg,lehet számtalanhasznos eloglaltságot találni,mert különben az ember élete érdektelen és céltalan lesz-ez is vezethet depresszióhoz,nem csak a rossz körülmények,pénztelenség.De nehogy már valakit huszonévesen ne érdekeljen semmi.

Tessék,pontozhatjátok le 0%-ra :)

Én itt kiszálltam ebből a csodálatos irigykedésből...

2011. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
kérdező! mindenképp rakd le az érettségit mellette pedig menj nyelvet tanulni is mert lehet a párod rájön, előbb utóbb, hogy olyan nővel is villoghatna aki nemcsak szép hanem művelt és képzett is. Én a helyedbe még ma elmennék egy iskolába beiratkozni.
2011. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha kitartott nő lehetnék. :)
2013. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!