Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én kitartott...

Most akkor én kitartott vagyok? És ez szégyellnivaló?

Figyelt kérdés

Odaköltöztem a barátomhoz, eddig munkanélküli voltam, és ő annyit keres, hogy ezentúl sem kell dolgoznom. Vagy legalábbis ő azt mondja, szeretne eltartani, és hogy ha nem akarok, ne dolgozzak.

Csak néha unom magam itthon és elmegyek vásárolgatni meg ilyenek. Ezért sokan megszólnak, hogy semmit nem csinálok és csak a pénzt költöm.

De én nem akarok dolgozni és a barátom sem akarja, ha én nem akarok.

Akkor másnak mi köze hozzá?


2011. okt. 4. 11:06
 71/93 anonim ***** válasza:
31%
Nah tessék, hát erről beszélek, pontosan igaz. Az én párom is elég befojásos ember, bár hozzáteszem hogy nem magyar, mert hát azért a magyar férfiak között nem sok az ilyen gavallér! És igen pont ezért ne is dolgozz, vagy legyél pénztáros, mert rontod az image-ét, és igaza is van hogy nem engedi hogy dolgozz. Ő az a kategória, akinek legyen szép mindig üde, és nem ideges stresszes felesége a munka utáni fáradtságtól, hogy esetleg ne tudjon elmenni vele egy fontos üzleti vacsire ahol igenis fontos a PR-ami igenis sokban függ a kedves feleség viselkedéséről! egyetértek, de azt mint mindíg hozzáteszem, hogy a szépség mellett fontos az ész is! Tanulj nyelveket akkor leszel igazán 100-os higyj nekem! Tudom mit beszélek! És itt ne nagyon várj megértő válaszokat, mert ebben az országban megköveznek ezért. Tisztelet a kivételnek. Ugyanis a legtöbb ember nem érti ezt az életstílust,hogy miért is fontos a nő, és lehet hogy nehezebb(munkát végez) mint bármelyik aki itt veri magát! Ja és még annyi, ha kiállsz mellette, és okos vagy, talpraesett, akkor nyugi, ő majd idővel kifog találni neked valami kedvedre való melót, ami illik az ő image-éhez!
2011. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
90%
jav:mindig
2011. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
41%
Egy üzleti vacsorán biztos villogni lehet egy 8 általánost végzett nővel, aki hozzá se tud szólni semmihez.Igen tanulj, mert abban a közegben nagyon kevésnek fogod magad érezni. Előző, te meg ne sápítozz már, rengeteg jó beosztásban lévő nőt ismerek, akik azonkívül, hogy sikeresek a munkában, nem dolgozzák magukat halálra és nagyon jó nők, bármikor meglehet velük jelenni, és bármiről el lehet velük beszélgetni.Ahhoz, hogy valaki jól nézzen ki, nem kell egész nap otthon ülni.
2011. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
66%
Azért rohadt viccesnek tartom, hogy itt az az értéktelen sz*r szánalmas ember, aki dolgozik, mert még csak el sem tartja senki, mert hát milyen ciki már, hogy egy nő bármit is csinál. O.o Naaaagyon érdekes emberek látogatják ezt az oldalt!
2011. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
34%
én nem sápítozom ki kérem magamnak. Én tanult vagyok mondjuk, van diplomám is és 4 nyelven beszélek, de abban a nem akarom kimondani milyen országban, ez nem volt elég vagyis az lett volna 400 eu-ért havonta. Inkább használja ki a szerencséjét, de legyen esze, én csak ezt mondom. Ez téged miért is zavar? Ja és emellé, még igen jól is nézek ki, sőt még annál is jobban! :)
2011. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:
33%
és hogy válaszoljak a 19:32 nek azért járok ide mert éppen ráérek, és jókat lehet itt röhögni, néhány szánalmas, felidegesedett emberen...
2011. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
33%
Engem nem zavar, épphogy tanácsot próbálok adni neki, ilyen képviselő-egyszerű lány felállást láttam már, nem lett jó vége. Tanuljon, ne legyen lusta. Egyébként az elnyomó pasik szeretik, ha a barátnőjük, ha nincs gyerek, nem csinál semmit. Normális pasi biztos ösztönözné, hogy kezdjen magával valamit, mert nincs az a gazdagság, ami egy fiatal lányt elfoglalna annyira, hogy egész nap a vásárláson kívül ne csináljon semmit.
2011. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
31%
Te vagy ideges, egyébként a 4 diplomád mellé helyesírást is tanulhattál volna.Olyan baromságokat hordasz össze, ismerek befolyásos embereket, a barátnőjük, mind feltalálták magukat, és volt annyi eszük, hogy kihasználják a lehetőséget, vállalkozzanak, ha véletlenül mégse jön össze a kapcsolat, akkor is meglegyen az anyagi biztonság.
2011. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
29%

nem nem vagyok ideges, és csak egy diplomám van, és azért írok néha mellé, mert gyorsan írok.

Nem kell irígykedni.. mondtam már. Te azt sem tudod miről szól ez az egész, de én megyek is mert itt annyi ostoba van, úgysem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről a sok begyöpösödött "okos" embert. Viszlát

2011. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
62%
ja még annyi 19:46 hogy ki mondta hogy ne találja fel magát? Én pont az ellenkezőjét írom már oldalról oldalra! Inkább olvasd el mit írok mielőtt dumálsz!
2011. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!