Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor én kitartott...

Most akkor én kitartott vagyok? És ez szégyellnivaló?

Figyelt kérdés

Odaköltöztem a barátomhoz, eddig munkanélküli voltam, és ő annyit keres, hogy ezentúl sem kell dolgoznom. Vagy legalábbis ő azt mondja, szeretne eltartani, és hogy ha nem akarok, ne dolgozzak.

Csak néha unom magam itthon és elmegyek vásárolgatni meg ilyenek. Ezért sokan megszólnak, hogy semmit nem csinálok és csak a pénzt költöm.

De én nem akarok dolgozni és a barátom sem akarja, ha én nem akarok.

Akkor másnak mi köze hozzá?


2011. okt. 4. 11:06
 61/93 anonim ***** válasza:
77%
de itt nem arról van szó, hogy ő nem csinálhatja, amit szeret. Pont azt csinálja amit szeret, semmit.
2011. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
33%
Pontosan ezt írtam a kettővel ezelőtti hozzászólásomban. Hogy nem szeret csinálni semmit, különben csinálná.
2011. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
75%
Az a durva, hogy ezen az oldalon mindenki, aki dolgozik, az hasznos munkát végez örömmel, sehol egy kasszás, egy árufeltöltő, egy pincér, egy recepciós, egy adatrögzitő stb. senki, aki muszájból dolgozik, kizárólag a pénzért. Továbbá itt mindenki nagyon okos, fiatal, karcsú, feszes mellű, elegáns ruhatárral, ápolt külsővel, itt mindenkinek felajánlotta már a párja, hogy legyen inkább háztartásbeli, de büszkeségből nem fogadták el, itt mindenkinek mind a 10 ujjára akadna egy-egy pénzes pasi, éppen ezért soha senki nem irigy arra, akinek tényleg annyira gazdag és nagyvonalú a férje/élettársa, hogy az asszony otthon maradhat. Nem semmi ez az ország. Nem is értem, hogy a nyugat-európai nőknek miért olyan természetes a háztartásbeli mívoltuk, ezek a szegény elnyomott és kiszolgáltatott svájci vagy német nők tanulhatnának tőlünk...
2011. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
29%
Csak a svájci, német háziasszonyoknak válás estén asszonytartás jár. És bocs, de annyira szürke, unalmas és egyszerű nem szeretnék lenni, mint azok a nők.
2011. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
23%
Egyébként, ha egy pasi írta volna ki, már le lenne fejezve, pedig ma már akkora különbség nincs.
2011. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
23%
nem értem az embereket... a legtöbb válaszoló szerint tényleg normális az, ha a férfi eltartja a nőt? na mindegy, ide asszem többet vissza se nézek, mert csak felhúzom magam. egészségedre kedves kérdező.
2011. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
19%
hogy értitek, hogy nem dolgozik? erre mondják, hogy a legősibb mesterség :D
2011. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
19%
igazad van utolsó :P
2011. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 A kérdező kommentje:

Most már én is megszólalok.


Köszönöm mindenki válaszát, mert a rám nézve negatív vélemény is vélemény.


Arról van szó, hogy a párom képviselő, és nem szeretné, hogy pl pénztáros vagy takarító legyek, de végzettségem pedig nincs, tehát mást nem tudnék csinálni.

A tanuláshoz meg el kellene kezdenem az érettségit is előbb, de nem akarok 23 évesen érettségire járni.

2011. okt. 4. 19:10
 70/93 anonim ***** válasza:
52%
Ugye nem a Molnár Zsolt?
2011. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!