Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy kitartott...

Ez azt jelenti, hogy kitartott lettem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy férfivel és hát...elég sok időt töltünk együtt,de nem barátokként.Hotelszobát bérel és mindig ott találkozunk,mert Ő nem szeretné,ha a felesége együtt látna minket bármikor.Ez egy elég hü..e helyzet,mert én nem akartam senkinek a szeretője lenni,de megtörtént és ha próbálok vele szakítani,akkor néhány óra után már ki is békültünk,mert lehetetlen rá haragudni...

A legjobb barátnőm szerint én egy kitartott nő lettem,mert elég sok mindent fizet a férfi(pénzt ad arra,hogy elmenjek magamnak vásárolni+szépítkezni,Ő fizeti a különböző nyelvóráimat,mindig ajándékokat vesz és azt is kitalálta,hogy ha jövőre érettségizek,akkor venni akar nekem egy autót).De én nem érzem,hogy az lennék.

Csak most emiatt összevesztem a legjobb barátnőmmel,mert lemondtam egy közös programunkat a pasi miatt és azt mondta,hogy akkor inkább lógjak a pénzes barátnőimmel,mint vele,mert Ő nem akar velem beszélni többet.


Szerintetek?

Nem azt akarom tudni,hogy szerintetek mekkora ri***c vagyok,hogy tönkre teszek egy házasságot.


Köszönöm a normális válaszokat


2011. aug. 25. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
89%
Ha az a kérdés, hogy szerintünk is kitartott lettél-e, akkor szerintem igen. Ezt más néven ribancnak hívják.
2011. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
91%

Nem kitartott lettél, csak k.va.. és igen, gusztustalan dolog, hogy tönkreteszel egy házasságot, pláne hogy még 18 sem vagy, és éretlen.

Bocs, de ez a véleményem.

Ez a pasi nem vállal fel téged, a pénzével köt magához, hogy meglegyen neki a napi betevő d*gás. Ha neked ez megfelel, és tudsz tükörbe nézni, csináld, te dolgod, de akkor is elítélem az ilyet. Belegondoltál akár egy percre is a feleség helyzetébe?

2011. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
91%
Tudod a kurv@k pénzért szexelnek.Te szexelsz is,meg pénzt is kapsz,szerinted?
2011. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem igen, túl sok mindent fizet, holott csak a szerető szerepe jutott neked.
2011. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
86%

Igen azt jelenti.

És igen, akkora ri...c vagy. És ha a házasság a hapsin és a feleségén múlik főként, még akkor is undorító vagy, hogy a feleség létezését tudván belemész ilyenbe.


Nem fogadj el pénzt és semmi egyebet a hapsitól.... Nem tudod megtenni? Hát ennyi erővel utcaszélre is állhatsz.

2011. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
94%

sztem is kitartott vagy! azért gondolj bele milyen rossz lehet a barátnődnek....

amúgy gratulálok... egy újabb élősködő országunkban

2011. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
92%

Alapból, mit akar egy nős férfi egy kiskorútól??? A pasi egy szemét állat, az egy dolog, hogy félrelép, de ki is használ, mert nyilván elég naiv lehetsz, hogy úgy mondjam...

Amúgy a barátnődnek igaza van, bár kitartottak a feleségek/barátnők szoktak lenni, ez inkább olyan, mintha megfizetné a szolgálatodat..

2011. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagy se k..., se kitartott!!!

Feltéve, hogy SZERELEMBŐL fekszel le vele, gondolom.

A k.... CSAK pénzért csinálja, mint tudjuk...

A házasságot pedig nem te teszed tönkre, hanem a férfi! Ha nem veled jött volna össze, akkor mással.A házasságáért ő a felelős, senki nem kenheti rád.

A pénről meg annyit, hogy nyilván van neki, nem a családja ennivalójának a rovására fizet neked bármit, és gondolom, örömet okoz neki, ha adhat, és te örülsz.

Az "okoskodó", "bölcs" és trágár válaszokkal ne törődj.


40N

2011. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
63%
Nem is érettségiztél még és ribanckodsz... Szép.
2011. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
89%

Igen kitartott vagy.


De jön még kutyára dér. Majd talál a pasi helyetted is valakit, ahogy a felesége helyére is talált. Úgyhogy ne szokj bele a jóba, mert nehéz lesz "kiszokni" belőle. :)

2011. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!