Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy kitartott...

Ez azt jelenti, hogy kitartott lettem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy férfivel és hát...elég sok időt töltünk együtt,de nem barátokként.Hotelszobát bérel és mindig ott találkozunk,mert Ő nem szeretné,ha a felesége együtt látna minket bármikor.Ez egy elég hü..e helyzet,mert én nem akartam senkinek a szeretője lenni,de megtörtént és ha próbálok vele szakítani,akkor néhány óra után már ki is békültünk,mert lehetetlen rá haragudni...

A legjobb barátnőm szerint én egy kitartott nő lettem,mert elég sok mindent fizet a férfi(pénzt ad arra,hogy elmenjek magamnak vásárolni+szépítkezni,Ő fizeti a különböző nyelvóráimat,mindig ajándékokat vesz és azt is kitalálta,hogy ha jövőre érettségizek,akkor venni akar nekem egy autót).De én nem érzem,hogy az lennék.

Csak most emiatt összevesztem a legjobb barátnőmmel,mert lemondtam egy közös programunkat a pasi miatt és azt mondta,hogy akkor inkább lógjak a pénzes barátnőimmel,mint vele,mert Ő nem akar velem beszélni többet.


Szerintetek?

Nem azt akarom tudni,hogy szerintetek mekkora ri***c vagyok,hogy tönkre teszek egy házasságot.


Köszönöm a normális válaszokat


2011. aug. 25. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
80%

A szüleidnek mit mesélsz, honnan van pénzed nyelvórákra, vásárolgatásra? Mit mondasz majd a kocsiról?

Pénzért szexelsz, ez tény.Akármilyen szerelmes is voltam, soha nem engedtem, hogy megvegyenek.Te engeded, sőt tetszik.

2011. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
74%
Basszus elképzeltem a szitut.Ez már majdnem olyan mint amikor a ébredés után a nő pénzt talál az éjjeliszekrényen....
2011. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 A kérdező kommentje:

ma 12:54

Köszi,de megtudom oldani ezt a szüleim tudta nélkül is,majd ha úgy gondolom,hogy egyedül nem megy,akkor elmondom anyának.


ma 13:03

Elég sok idő van még addig,de majd kitalálom.


ma 13:23

18 leszek 2 és fél hónap múlva,Ő 39 lesz februárban.


ma 13:36

Az elején még zavart engem is,de megszoktam.Engem sem így neveltek,elhiheted.


ma 13:47

Azt hiszik,hogy már nem járok olyan gyakran nyelvórára,csak 2 hetente,akkor anya ad pénzt(pedig egy héten 2-szer megyek).Mikor kérdezik,honnan volt pénzem új ruhákra,parfümökre,ékszerekre vagy cipőkre,akkor azt mondom,hogy maradt még pénzem valamilyen ünnepről vagy valamelyik nagyszülőm adott pénzt.

És azóta nem kell pénzt kunyerálnom anyáéktól,ha kell valami.Ha megtetszik valami,akkor simán megvehetem,nem kell rá hónapokat várnom.

2011. aug. 25. 14:19
 44/81 anonim ***** válasza:
62%
Ha te nem érzed kitartottnak magad akkor mégis minek gondolod ezt az egészet.kivancsi vagyok?
2011. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 A kérdező kommentje:

14:23

Talán szeretőnek...De k.-nak biztos nem,mivel nem a pénz miatt vagyok vele.

2011. aug. 25. 14:30
 46/81 A kérdező kommentje:
Ez az egész meg bonyolult dolog.Nem akartam én senki helyébe lépni,nem gondoltam az elején semmi komolyra.De nem kérném tőle soha,hogy hagyja el miattam a családját.
2011. aug. 25. 14:32
 47/81 anonim ***** válasza:
41%

Halálosan le leszek pontozva hajraá!!!

De kérdező Jól teszed,egyszer élünk,és azt éljük le boldogsággal és úgy hogy,mindenünk meg van!!Ne bánd meg mert így nem nélkülözöl.Azért fikáznak le mert nem tudják milyen mikor "Nincs"

Sok Boldogságot!

UI:Arról meg nem te tehetsz hogy, a feleség Uracskája hozzád jár!!!

2011. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
81%
Jó nagy k.urva vagy, meséld be az anyukádnak, hogy egy majdnem negyvenéves faszival a szép szeme miatt vagy együtt és nem a pénzért. Előbb-utóbb egy barátnőd se marad te szerencsétlen spermavadász.
2011. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 A kérdező kommentje:

Nem vagyok k.va.Lehet,hogy mások annak gondolnak,de én tudom,hogy nem vagyok az.

Miért ne maradnának barátnőim?Amiért eggyel összevesztem,a többivel ugyanúgy jóban vagyok...

2011. aug. 25. 15:26
 50/81 anonim ***** válasza:
8%
irigyek rád :) ne foglalkozz velük.... ilyen a magyar nép zöme egy szánalmas megkeseredett hülye
2011. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!