Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy kitartott...

Ez azt jelenti, hogy kitartott lettem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy férfivel és hát...elég sok időt töltünk együtt,de nem barátokként.Hotelszobát bérel és mindig ott találkozunk,mert Ő nem szeretné,ha a felesége együtt látna minket bármikor.Ez egy elég hü..e helyzet,mert én nem akartam senkinek a szeretője lenni,de megtörtént és ha próbálok vele szakítani,akkor néhány óra után már ki is békültünk,mert lehetetlen rá haragudni...

A legjobb barátnőm szerint én egy kitartott nő lettem,mert elég sok mindent fizet a férfi(pénzt ad arra,hogy elmenjek magamnak vásárolni+szépítkezni,Ő fizeti a különböző nyelvóráimat,mindig ajándékokat vesz és azt is kitalálta,hogy ha jövőre érettségizek,akkor venni akar nekem egy autót).De én nem érzem,hogy az lennék.

Csak most emiatt összevesztem a legjobb barátnőmmel,mert lemondtam egy közös programunkat a pasi miatt és azt mondta,hogy akkor inkább lógjak a pénzes barátnőimmel,mint vele,mert Ő nem akar velem beszélni többet.


Szerintetek?

Nem azt akarom tudni,hogy szerintetek mekkora ri***c vagyok,hogy tönkre teszek egy házasságot.


Köszönöm a normális válaszokat


2011. aug. 25. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:

Ha csoró lenne akkor is vele lennél?


figyi olvasd már el mit irtál.együtt reggelizünk majd ad pénzt,tehát KIFIZET basszus!!!!az más ha néhanapján meglep valamivel,de ő téged egy olcsó ..nak tart akit kifizet és el van rendezve.

2011. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:

nem tudom miért fáj ez nektek....... ha az hanem jó dolga van!!!!!


ti meg egy suttyók maradtok örökre

2011. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:

Én ki sem írtam volna ezt a kérést.Nagyon jól tudod, hogy kívülállóként hogy látjuk a dolgokat.Én nem írok semmit, mindenkinek saját dolga az, hogy mit csinál.

4.vagyok

2011. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 A kérdező kommentje:

17:05

Nem tudsz te rólam olyan sok mindent,hogy elmond,nekem nem lesz férjem és ha gyerekem lesz,az is fattyú lesz.

Jó modort nem vehet az ember pénzen,ez beigazolódott...


18:25


Igen,akkor is vele lennék,ha csóró lenne.És nem kifizet,hanem költőpénzt ad.Akkor is ad pénzt,ha nem fekszem le vele.

2011. aug. 25. 19:05
 65/81 anonim ***** válasza:
66%

17:05

Mekkora egy undorító nő vagy Te hallod.

Kíváncsi lennék a pofádra,töltésl már fel magadról egy képet ha ilyen nagy a szád....Tuti hogy kukás zsákot lehet húzni a fejedbe te másod osztályú g*ci!!!!!!

2011. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
76%
"És nem kifizet,hanem költőpénzt ad"-De akkor is PÉNZT ad és nem vagy a felesége, de amint írtam, mindenki azt csinál, amit akar.
2011. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 ava87 ***** válasza:
85%

Én aztán cseppet sem vagyok irigy, nekem nem "fáj", amit csinálsz. Csak éppen én nem tudnék egy olyan férfival lenni, aki nem tud engem felvállalni.

Azt meg azért ne mondd már, hogy nem ezért vagy azért ad pénzt, hanem "csak úgy ad". Ha nem lennél a szeretője, nem adna pénzt. Vagy minden kedves tinilánynak így osztja a zsetont?

2011. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
16%

ava87!

te meg aztán végképp kussolj, ahol a te hozzászólásod van, ott dől szenny.... undorító vagy!

2011. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 ava87 ***** válasza:
75%
Mi rosszat tettem én neked? Nem emlékszem, hogy bárhol "dőlne a szenny", ahol én hozzászóltam, de arra sem, hogy bárkivel ilyen hangnemben kommunikáltam volna.
2011. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
23%

látom van ahol csinálod teszed az agyad...

tudod kár volt magadnak nevet adni, mert te nem tudod hogy én látlak téged.. de te nem látod, hogy én hol vagyok!

2011. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!