Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy kitartott...

Ez azt jelenti, hogy kitartott lettem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy férfivel és hát...elég sok időt töltünk együtt,de nem barátokként.Hotelszobát bérel és mindig ott találkozunk,mert Ő nem szeretné,ha a felesége együtt látna minket bármikor.Ez egy elég hü..e helyzet,mert én nem akartam senkinek a szeretője lenni,de megtörtént és ha próbálok vele szakítani,akkor néhány óra után már ki is békültünk,mert lehetetlen rá haragudni...

A legjobb barátnőm szerint én egy kitartott nő lettem,mert elég sok mindent fizet a férfi(pénzt ad arra,hogy elmenjek magamnak vásárolni+szépítkezni,Ő fizeti a különböző nyelvóráimat,mindig ajándékokat vesz és azt is kitalálta,hogy ha jövőre érettségizek,akkor venni akar nekem egy autót).De én nem érzem,hogy az lennék.

Csak most emiatt összevesztem a legjobb barátnőmmel,mert lemondtam egy közös programunkat a pasi miatt és azt mondta,hogy akkor inkább lógjak a pénzes barátnőimmel,mint vele,mert Ő nem akar velem beszélni többet.


Szerintetek?

Nem azt akarom tudni,hogy szerintetek mekkora ri***c vagyok,hogy tönkre teszek egy házasságot.


Köszönöm a normális válaszokat


2011. aug. 25. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
62%
Nézd objektíven a dolgokat. Mint egy kívülálló. Adott egy majdnem negyvenéves, házas pasas, aki k*rogat egy gimnazista, kiskorú lányt, majd pénzt ad neki. Ez minek tűnik?
2011. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
70%
Ajh, igen, az lehet az oka, az irigység. Bevallom, én is úúúgy szeretnék egy nálam 22 évvel idősebb, nős pasit, aki csak dugásra használ, felesége-szülei-családja előtt titkol, de mindezért cserébe odab.asz némi aprópénzt. Más vágyam sincs, mint hogy a külvilág és a saját szememben is olcsó qrva legyek, tényleg. Egyikőtök okosabb, mint a másik...
2011. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
9%

arra vagytok irigyek kedveseim, hogy a kérdező jól érzi magát, szereti azt a pasit és még pénzt is kap érte!

egy k...urva nem hinném, hogy jól érzi magát, ez a különbség!

nektek ez miért fáj?????? :)))) sz.ar az életetek azért!

2011. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 A kérdező kommentje:

15:33

Ez kívülről tényleg picit olyan,mintha csak a pénz miatt csinálnám...De nem.Nem 'azért' ad pénzt,hanem csak úgy ad.

Általában minden reggel találkozunk,együtt reggelizünk,megkérdezi,hogy mit fogok ma csinálni és ad pénzt.Nem a 'szolgálataimért' kapom.


16:01

Szerintem te is örömmel költenél el annyi 'aprópénzt',mint amennyit én kapok.

És nem vagyok olcsó k.,ugyanolyan vagyok,mint a többi velem egykorú,csak velük ellentétbe nekem nem kell könyörögnöm vagy nyári munkára járnom azért,hogy megvehessek magamnak valamit.

2011. aug. 25. 16:30
 55/81 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólásod mutatja, hogy mekkora pénzéhes qrva vagy. Szánom az édesanyádat, aki a föld alá süllyedne szégyenében, ha tudná, mit nevelt belőled.
2011. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
70%

16:01 vagyok

Kis hülyém, ha tudnád, mennyi a havi fizetésem (programozó-matematikus vagyok) igencsak meglepődnél... Egyébként tudod mit, még ha egy fillérem sem lenne, még akkor sem kellene olyan áron pénz, mint ahogyan te szerzed. Nem érzed hol a helyed, te nős ember pénzért vett ribanca?

2011. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 A kérdező kommentje:

Nem vagyok se pénzéhes,se k.,de eléggé fel tudnak idegesíteni az olyanok,akik lek***áznak.

Nem azért írtam ki ezt a kérdést,hogy szinte mindenkitől azt kapjam,hogy k. vagyok meg ribi.

2011. aug. 25. 16:49
 58/81 anonim ***** válasza:
10%

dehogynem vagy irigy te idióta kocka!

többet kell dolgoznod érte mint neki :)))

az ő öröme mellé még mellékesen csurrancseppen is.. miért utasítsa vissza, ha egyszer ilyen agyalágyult a faszi....

én sem utasítanám vissza :))))

te meg csak szenved a gép előtt a nagy eszeddel :DD


kérdező! sz... ard le ezeket, itt neked soha senki nem fog jót akarni! ez a magyar szennyhely..

2011. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
33%
Te kérdező, látod, még azok szerint is cafka vagy, akik téged védenek: azt írták, hogy nekem többet kell DOLGOZNOM a pénzért, mint neked. Mindegy, inkább a férjemmel (ami neked sosem lesz) és a kislányommal törődöm (ha netán teherbeesnél, a tiéd fattyú lesz), megpróbálom a gyereket nem olyan agyatlan kisqrvának nevelni, mint amilyen te vagy. Menj, szopj pénzért, az való neked.
2011. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod hogy nem akartál senki szeretöje lenni. Hát ne is legyél. Keress magadhoz való fiút, akivel hasonló az érdeklödési körötök és egy hullámhosszon vagytok. Ne hagyd hogy az effajta pasik kihasználjanak. Vedd észre hogy ennek az embernek csak a játékszere vagy, az ügyecskéje. Sok sikert a továbbiakban.
2011. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!