Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy kitartott...

Ez azt jelenti, hogy kitartott lettem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy férfivel és hát...elég sok időt töltünk együtt,de nem barátokként.Hotelszobát bérel és mindig ott találkozunk,mert Ő nem szeretné,ha a felesége együtt látna minket bármikor.Ez egy elég hü..e helyzet,mert én nem akartam senkinek a szeretője lenni,de megtörtént és ha próbálok vele szakítani,akkor néhány óra után már ki is békültünk,mert lehetetlen rá haragudni...

A legjobb barátnőm szerint én egy kitartott nő lettem,mert elég sok mindent fizet a férfi(pénzt ad arra,hogy elmenjek magamnak vásárolni+szépítkezni,Ő fizeti a különböző nyelvóráimat,mindig ajándékokat vesz és azt is kitalálta,hogy ha jövőre érettségizek,akkor venni akar nekem egy autót).De én nem érzem,hogy az lennék.

Csak most emiatt összevesztem a legjobb barátnőmmel,mert lemondtam egy közös programunkat a pasi miatt és azt mondta,hogy akkor inkább lógjak a pénzes barátnőimmel,mint vele,mert Ő nem akar velem beszélni többet.


Szerintetek?

Nem azt akarom tudni,hogy szerintetek mekkora ri***c vagyok,hogy tönkre teszek egy házasságot.


Köszönöm a normális válaszokat


2011. aug. 25. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 ava87 ***** válasza:
100%
Jólvan, puffogj csak, ha téged ez tesz boldoggá.
2011. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:

A kérdezőről ez a vicc jut eszembe:

-Kisasszony, lefeküdne velem ötmillió forintért?

-Igen!

-És ötszáz forintért?

-Nem, mégis minek néz maga engem?

-Hát, hogy micsoda maga, azt már megbeszéltük, most már csak az áron vitatkozunk...


Egyébként fogadni mernék, hogy a kérdező és az ötvenvalahány százalékos válaszoló, aki olyan nagyon védi, egy és ugyanaz a személy, két felhasználónévvel regizett ez a kis családromboló, pénzért öregemberekkel szexelő, buta lány :D

2011. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
Így átolvasva az összes kommentedet kérdező, szerintem te pont a lényeget nem fogtad fel: hiába vagy te szerelmes a férfiba, ha a férfi úgy kezel téged, mint egy olcsó kurmát, akkor az is vagy. Ha kizárólag annyit hajlandó megtenni érted-veled, hogy megdönget valami hotelszobában, majd pénzt ad, akkor az ő szemében te a kitartott senki vagy. Nem tisztel még annyira sem, mint a feleségét, akit pedig éppen megcsal. Te kitörölheted a popsidat a szerelmeddel, ha neki csak addig kellesz, amíg belédürít.
2011. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 A kérdező kommentje:

23:37

Inkább ne fogadj,mert nem én vagyok az 57%-os.

Mégis miért regisztrálnék kétszer?(amikor Ő írta az utolsó válaszát,én már netközelben sem voltam,de mindegy)

Amúgy pedig nem öregemberekkel szexelek pénzért,hanem egy 38 éves férfivel szeretkezek azért,mert szeretem és nem a pénz miatt.

2011. aug. 26. 14:08
 75/81 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem a pénz miatt vagy vele,akkor mond neki, hogy több pénzt nem fogadsz el, mivel nem vállal fel Téged, és ez neked már kellemetlen!Ha mégis erőlteti, mond meg, hogy többet nem találkozol vele...báár szerintem ezt már nem fogod mondani.
2011. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:

különbözők vagyunk :)))

nem neked fogom bizonygatni! lehet bárminek nevezni a kérdezőt, és akkor mi van??

én csak azt nem értem, hogy miért kell ennyire rosszindulatúan írni róla?!! talán mert ez itt egyeseknek a legnagyobb öröm!! ami elég szánalmas ... :)

a kérdező jól érzi magát a helyzetben, miattatok nem kell hogy szégyellje magát. fogadjátok el, hogy nem a régi világban élünk, mindenki úgy él, és úgy él meg ahogy akar!

2011. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:

14:15

Akkor is ezt mondanád, ha a szentséges kérdező történetesen a te apáddal dugatná magát? Anyukádnak ezt mondanád: -Jaj anya, fogadd ezt el, hát ez nem a régi világ... Egyébként mit ad isten, hogy pár perces különbséggel írt a "kérdező" meg "te". Sötét vagy, de nagyon.

2011. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 A kérdező kommentje:

15:13

Tök különböző stílusban írunk az 57%-ossal,azért annyira nem akarom bizonygatni az igazamat,hogy külön regisztrálok még egyszer...Na,mindegy.

Amúgy beszéltem a férfivel,mondtam neki,hogy nem szeretném,ha többet pénzt adna.

2011. aug. 27. 17:07
 79/81 anonim ***** válasza:
Na én most butázlak le. Azért ne adjon neked többet pénzt, mert itt jó pár hü-lye azt irja? Neked ebből mi hasznod van? Boldogabb leszel? Nem. Megfelelsz itt bárkinek is? Soha. Ha fejre álsz is mindig le leszek ribizve, fújjogva. Ha neked ez igy esik jól, akkor csináld. De ne azokra az álszent bolondokra hallgass, akik itt lófrálnak, és az a napi szórakozásuk, hogy mindenre, és mindenkire negativ kommentet irjanak. Kerits magadnak egy röpke nyugodt fél órácskát, az ágyban, a kertben a fa alatt, egy hintában ülve, az autódban, a kádban, bárhol, ahol jól érzed magad, és gondold át, hogy te mit szeretnél.
2011. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
Namost, ezt olvasd el.. Szóval 20éves vagyok, jól nézek ki, okos vagyok, nem kell dolgoznom (és sohasem kell majd), a párom 36 éves, nem milliárdos de de a pénz nem számít, jövőre összeházasodunk, szeretjük egymást lényegében tökéletes az életem. Csak hogy elkerüljük ezt a féltékeny vagyok és azért k*vázok dolgot. Kitartott lány vagy igen! És akarva/akaratlanul is te pénzért szexelsz. Ebből a kapcsolatból más nem lesz, minthogy te örökre csak a második leszel mert ő szereti a feleségét, téged csak használ mint egy tárgyat. Van pénze, kifizeti a prostit és ennyi.
2011. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!