Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy kitartott...

Ez azt jelenti, hogy kitartott lettem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy férfivel és hát...elég sok időt töltünk együtt,de nem barátokként.Hotelszobát bérel és mindig ott találkozunk,mert Ő nem szeretné,ha a felesége együtt látna minket bármikor.Ez egy elég hü..e helyzet,mert én nem akartam senkinek a szeretője lenni,de megtörtént és ha próbálok vele szakítani,akkor néhány óra után már ki is békültünk,mert lehetetlen rá haragudni...

A legjobb barátnőm szerint én egy kitartott nő lettem,mert elég sok mindent fizet a férfi(pénzt ad arra,hogy elmenjek magamnak vásárolni+szépítkezni,Ő fizeti a különböző nyelvóráimat,mindig ajándékokat vesz és azt is kitalálta,hogy ha jövőre érettségizek,akkor venni akar nekem egy autót).De én nem érzem,hogy az lennék.

Csak most emiatt összevesztem a legjobb barátnőmmel,mert lemondtam egy közös programunkat a pasi miatt és azt mondta,hogy akkor inkább lógjak a pénzes barátnőimmel,mint vele,mert Ő nem akar velem beszélni többet.


Szerintetek?

Nem azt akarom tudni,hogy szerintetek mekkora ri***c vagyok,hogy tönkre teszek egy házasságot.


Köszönöm a normális válaszokat


2011. aug. 25. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
39%
Még lepontozzák a válaszom :D Biztos a sok idióta feleség, aki fél hogy nehogy egyszer az ő férjecskéjük is ilyen helyzetbe kerüljön, mint a kérdező "pasija". Mert ugye mindig csak a szerető a hibás, a pasi meg a feleség sose.
2011. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
79%

"Miért őt kell bántani? A pasi csalja a feleségét, szerintem senki nem szegez fegyvert a fejéhez h jöjjön össze eyg 17-18 évessel."


Azért nem fogom sajnálni a kérdezőt, ha nem bánod.


17 évesen nincs szégyen érzete? Nem 3 éves már! Tudnia kellene, hogy amit csinál az gusztustalan/gerinctelen.


Az érett gondolkozáshoz még kicsi, de a szexeléshez már elég nagy. Ügyes, mondhatom!


Remélem kamu.

2011. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
86%

ugyanúgy hibás természetesen a férj is, talán a feleség is.

engem ami a legjobban felbosszant, hogy még nincs 18, de már ilyen utakon jár.

2011. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
28%
Szegény kérdező. Fogsz itt most kapni hideget-meleget, ribizést eleget. Mert az itt lévőknek semmi sem jó.
2011. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
60%
A legelső válaszoló leírta a lényeget szerintem...
2011. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
43%
Én sem sajnálom! csak vicces hogy jön ide a sok erkölcsös, ribancozzák stb, szerintem ezek azok a nők, akiknek férjük van, és félnek, nehogy ők is így járjanak h lecseréljék őket egy fiatalabbra. A kérdező is hibás, mindenki hibás, de a férfi a leghibásabb, hisz neki van családja!
2011. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
59%

Jól lepontoztak, de nem érdekel.

Egyesek azt hiszik, hogy az élet csakis fekete-fehér.

Egy ilyen helyzet arra is késztethet ám házasfeleket, hogy elgondolkozzanak önmagukon, hogyan juthattak idáig, és vajon önmaguk mivel járultak hozzá ahhoz, hogy a helyzet idáig fajuljon. Például a feleség is magába nézhet. Látok én a játszótéren rettenetes slampos, ápolatlan, disznó módon elhízott és elhanyagolt feleségeket...

De ez most nem ide tartozik.

Ne ítélkezzetek könnyedén!!!

2011. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
84%
ma 11:29 Tudod, itélkezni a legkönnyebb. Sajna, az mindenkinek nagyon megy, főleg itt anonim módon. De azért kiváncsi lennék, hogy itt a tisztes feleség bomba nő és minta anya közül hányan vannak, akik szeretők, hányan vannak, akik slamposak, elhizottak, és hányan, akik igazat irnak. Bár szerény véleményem szerint a minta anyák, és bomba nők, nem ezen az oldalon lógnak.
2011. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
61%
Engem is lepontoztak, mert azt írtam hogy a férfi a hibás leginkább :D nembaj, még mindig tartom hogy az igénytelen feleségek teszik ezt, akik félnek hogy lelép a férjecskéjük egy "ribivel" ugye. Nézzetek magatokba, inkább fogyózzatok, vagy adjatok magatokra, akkor csak nem lesz gond :D eztis kérem lepontozni!
2011. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
80%

Én is azt mondom, hogy a férfi a hibás! Persze a szerető is, de a férfinak van családja. Remélem a férj is egyszer megkapja ugyon azt, amit a felesége háta mögött csinál.

Le lehet pontozni.

2011. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!