Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy kitartott...

Ez azt jelenti, hogy kitartott lettem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy férfivel és hát...elég sok időt töltünk együtt,de nem barátokként.Hotelszobát bérel és mindig ott találkozunk,mert Ő nem szeretné,ha a felesége együtt látna minket bármikor.Ez egy elég hü..e helyzet,mert én nem akartam senkinek a szeretője lenni,de megtörtént és ha próbálok vele szakítani,akkor néhány óra után már ki is békültünk,mert lehetetlen rá haragudni...

A legjobb barátnőm szerint én egy kitartott nő lettem,mert elég sok mindent fizet a férfi(pénzt ad arra,hogy elmenjek magamnak vásárolni+szépítkezni,Ő fizeti a különböző nyelvóráimat,mindig ajándékokat vesz és azt is kitalálta,hogy ha jövőre érettségizek,akkor venni akar nekem egy autót).De én nem érzem,hogy az lennék.

Csak most emiatt összevesztem a legjobb barátnőmmel,mert lemondtam egy közös programunkat a pasi miatt és azt mondta,hogy akkor inkább lógjak a pénzes barátnőimmel,mint vele,mert Ő nem akar velem beszélni többet.


Szerintetek?

Nem azt akarom tudni,hogy szerintetek mekkora ri***c vagyok,hogy tönkre teszek egy házasságot.


Köszönöm a normális válaszokat


2011. aug. 25. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
38%

sok hülye feleség pontoz le, aki nem h magába nézne, hogy ő mit rontott el...

sokan azt hiszik, hogy kipottyantják a gyereket aztán meg van alapozva a kapcsolat.. mikor meg jön egy ilyen kispunna akkor meg sárgulnak a féltékenységtől :)))

meg a lelkiismeretére akarnak hatni, hogy neked hogy esne :D

2011. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 ava87 ***** válasza:
90%
Igen, szerintem kitartott nő vagy. És ezt nem minősítésként mondom, ez tény. Amúgy nekem teljesen mindegy, mit csinálsz, csak azt lehet elcsábítani, aki hagyja magát, de nekem a büszkeségem sem tudná elviselni, hogy egyrészt kitartsanak, másrészt hogy meg kelljen osztoznom valakivel egy férfin.
2011. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
86%

Igen, kitartott vagy. De talán nem is ez a lényeg.

Hanem az, hogy a legjobb barátnőddel vesztél össze egy pasi miatt, akinek csak a szeretője vagy. A pasi tovább fog állni, a barátnő meg nem jön vissza. Így te fogsz egyedül maradni. Nem hiszem, hogy majd akkor visszatekintve ezt jónak tartod majd. Szóval én felhívnám a barátnőmet és bocsánatot kérnék.

2011. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:

11:10

A szüleim nem tudják és nem is fogják megtudni azt,hogy egy nős férfivel vagyok.


Tudom,hogy ebben én is hibás vagyok,de olyan jó,hogy van egy ember,akihez hozzábújhatok és elmondhatom neki a gondjaimat és mindent megbeszélhetek vele.

2011. aug. 25. 12:31
 35/81 anonim ***** válasza:
38%

A komment megírásának időpontja: ma 12:31


De megfogják tudni mert én elmondom nekik és nem akarom hogy egyel több ribanc legyen ebben az országban....

2011. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
62%

Ezrével rohangálnak olyan pasik, akikhez hozzá lehet bújni és beszélgetni, és szép számmal vannak nőtlenek is, akik mellett nem csak a szerető lennél. De tényleg érdekelne, ha a szüleid semmit sem tudnak, mit fogsz kezdeni a kocsival?

Ugye azt is tudod, hogy a pasinak csak egy kényelmes kis használati tárgy vagy, egy "cuki kis pipi", akivel feldobja a hétköznapjait...?

2011. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
53%

Igen, az vagy.

Persze, hogy elsősorban a házasságtörő a hiás ilyen dologban. De azért a harmadik fél fejéhez sem tették oda a pisztolyt, hogy azt csinálja, amit csinált.

Az egészben csak az a jó, hogy akárki akármit is mond, az ilyen harmadikok is előbb utóbb megkapják, amit érdemelnek. És utána sírnak, hogy nem értik az egészet.

2011. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
84%

Én nem azt mondom, hogy a férfi nem hibás, vagy hogy nincs rá esély, hogy a feleség is az, de könyörgöm, én is 17 éves vagyok, és nem is az, hogy nős férfinak, de még a barátomnak is nehezen engedem, hogy kifizessen nekem bármit. Egyszerűen nem értem, hogy hogyan bírsz azzal a gondolattal lefeküdni, hogy nemcsak hogy tönkreteszel egy házasságot, de még fizetnek is neked... Mert te is érzed, hogy nem helyes, ha nem így lenne, nem tetted volna fel a kérdést. Számomra baromi megalázó helyzet lenne, de lehet, hogy csak azért, mert én így lettem nevelve.

Szerintem igen, kitartott nő lettél, és őszintén, a barátnőd helyében én sem barátkoznék veled.

2011. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
41%

olyan nehezen lehet manapság megélni.. neked meg csak úgy odaadja ez a pali. irigyek rád az emberek, azért írogatnak ilyen rosszindulatúan tudod..

a legtöbb ember itt munkanélküli vagy nagyon keveset keres.

ezektől ne várj választ! "érthetően" irigyek, keserűek....

2011. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!