Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy kitartott...

Ez azt jelenti, hogy kitartott lettem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy férfivel és hát...elég sok időt töltünk együtt,de nem barátokként.Hotelszobát bérel és mindig ott találkozunk,mert Ő nem szeretné,ha a felesége együtt látna minket bármikor.Ez egy elég hü..e helyzet,mert én nem akartam senkinek a szeretője lenni,de megtörtént és ha próbálok vele szakítani,akkor néhány óra után már ki is békültünk,mert lehetetlen rá haragudni...

A legjobb barátnőm szerint én egy kitartott nő lettem,mert elég sok mindent fizet a férfi(pénzt ad arra,hogy elmenjek magamnak vásárolni+szépítkezni,Ő fizeti a különböző nyelvóráimat,mindig ajándékokat vesz és azt is kitalálta,hogy ha jövőre érettségizek,akkor venni akar nekem egy autót).De én nem érzem,hogy az lennék.

Csak most emiatt összevesztem a legjobb barátnőmmel,mert lemondtam egy közös programunkat a pasi miatt és azt mondta,hogy akkor inkább lógjak a pénzes barátnőimmel,mint vele,mert Ő nem akar velem beszélni többet.


Szerintetek?

Nem azt akarom tudni,hogy szerintetek mekkora ri***c vagyok,hogy tönkre teszek egy házasságot.


Köszönöm a normális válaszokat


2011. aug. 25. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos a kitartott nőt nem erre értik,hanem barátnőre,feleségre,társra.
2011. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 A kérdező kommentje:
Nem a pénzért szexelek...Én az elején mondtam neki,hogy nem kell a pénze,de mondta,hogy nem azért adja,mert vele vagyok,hanem azért,hogy ne mindig a szüleimtől kelljen pénzt kérnem(elmondtam neki,hogy a szüleim semmire sem adnak pénzt).Nem a pénzétől nem tudok elszakadni,hanem tőle.Mert olyan édi,amikor bocsánatot kér meg ajándékokat küld meg minden.
2011. aug. 25. 10:57
 13/81 anonim ***** válasza:
80%

...és majd fizeti az abortuszod is, mer5t gyereket tőled tuti nem akar.

Térj észhez, de nagyon gyorsan, mert te fogod a rövidebbet húzni.

2011. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
71%
*-5
2011. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
94%

"édi"


OMG.

2011. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
94%

"Mert olyan édi,"


Jesszusom, de gyerek vagy még.


Szegény feleségnek milyen "édi" lehet.


Hányok az ilyen nőktől, már bocs.


Egy 23 éves feleség.

2011. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
34%
Miért őt kell bántani? A pasi csalja a feleségét, szerintem senki nem szegez fegyvert a fejéhez h jöjjön össze eyg 17-18 évessel.
2011. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
93%
De a 17 évest se kalasnyikovval terelték be az ágyba, meg ültetik majd be a pasi pénzén vett autóba. MUHHAHA.
2011. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
77%
Ez igaz, de ha a feleség szemszögéből nézzük, a pasi az aki leginkább hibás, mert normális férfinek eszébe nem jutna kezdeni egy 17 évessel
2011. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
95%

És a szüleid mit szólnak ehhez? xD


elképzeltem, hogy le érettségizel kapsz egy kocsit haza furikázol vele:

"Nahát kislányom de szép kocsi"

"Kösz anya a szeretőmtől van..." :D

2011. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!