Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/302 anonim ***** válasza:
90%

Ha én teherbe esnék várnék a 12. hétig. Bármi történhet még addig, nem szeretem a dolgokat előre elkiabálni. Párod addig természetesen mutasd be, költözzetek össze.

De én várnék a 12. hétig.

22/N

2011. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/302 anonim ***** válasza:
76%

Pároddal együtt kéne elmondani! Lássák, hogy melletted van, és nem egyedül kell kiállnod értetek Hármótokért! Ez egy pozitívum lenne mindenképpen (nekem mint anyukádnak!)!

Ne nyilvános helyen mert mi van ha berágnak és nem érdekli őket hogy cukrászdában vagytok, vagy kávézóban!


Az hogy nem bírtál egy szobanövényt életben tartani nem mérvadó... Biztos anyudnak is száradtak el virágai, mégis felnevelt!

23 vagyok 16 hónapos a fiam és 1 nyomorult kaktusz se tud nekem megmaradni mert havonta 1szer is elfelejtem meglocsolni Őket! A fiam egészséges, nagyobb és erősebb mint a kórtársai...

Nekem is mondta anyám hogy: gyereknek gyereket? című mondatot?! (csúszkáltam a jégen decemberben nagy hassal)

"Na hááát ezért! -mondom neki- Hát lesz Tőlem jobb játszótársa a gyerekemnek?" sose lenne!

2011. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/302 anonim ***** válasza:
71%

Én mint gyakorló szülô igy reagálnék:

Elgondolkodnék rajta vajon miért nem mondta el eddig a lányom, hogy van valakije??? Hibáztam-e ebben?

Miért egy jóval idôsebb férfivel kezd aki majdnem az apja lehetne, sôt két gyereke már van is?


Egy 19 éves lány még álltalában kis csitri, fogalma sincs mivel jár egy gyermek felnevelése, egy komoly párkapcsolat.

99% hogy azt a gyereket nekem kellene felnevelnem, vagy támogatnom a lányomat a felnevelésében.

A pasinak meg az lenne a legjobb ha nem találkozna velem, mert katéteres lenne további életében az tuti.

2011. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/302 anonim válasza:
100%
Szia! Remélem mindenképpen megírod, h-h reagáltak. Légy erős!! A negatív hozzászólásokkal ne foglalkozz, ha valóban ő lesz a párod, akkor idővel elfogadja mindenki a helyzetet, aki meg nem az így járt. A saját és a párod boldogsága a lényeg. Az én párom is jóval idősebb nálam. Én is a fejemhez kaptam azokat amiket te mivel 17 éves kis "csitri" voltam amikor egymásba szerettünk. Azóta a férjem, és a szüleim a barátaim egyaránt nagyon szeretik A szüleid sem fognak kímélni, de idővel már természetes lesz mindenkinek, hogy ti összetartoztok. Ennek ellenére biztos hogy mindig lesznek olyan kedves idegenek, akik megszólnak titeket, azokat nem szabad meghallani. Ja még annyi, hogy szerintem is a pároddal együtt kellene a szüleid elé állni. Sok sikert!
2011. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/302 anonim ***** válasza:
100%

én is gyakorló szülő vagyok-16.28-as-és pont azért írtam ezeket,mert elképzeltem a szitut. és tudjátok-akik azon csámcsognak h 36 a pasi-csak annyit:inkább egy 36 évestől legyen a lányom majd terhes,mint egy vele egykorútol,ha esetleg ilyen helyzetbe kerül. én maximálisan családcentrikus vagyok,szóval nem esnék kétségbe,sőt. és miért kéne arra gondolni rögtön,h nekem kell majd felnevelnem amikor apja anyja van??


kedves kérdező! kedvesen,határozottan,bizalommal,szeretettel. akkor anyudék elolvadnak és biztos nem lesz gond!! én drukkolok és jó egészséget kívánok! nekem 2 gyerekem van,tudom mekkora öröm egy baba. ha örömmel várod,ha tisztában vagy a felelősséggel,korántsem lesz olyan fárasztó a dolog mint ahogy azt az ellenzők mondják

2011. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/302 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a támogatást!

Még nem mondtam el nekik,mert először próbálok megnyugodni...A párom nincs itt,mert attól félek,hogy apa olyat csinálni,amit később megbánna.

Nem akarom,hogy anyáék neveljék fel,nem szorulok az anyagi támogatásukra.

Tudom,hogy sokan lesznek,akik majd nem nézik jó szemmel,hogy mi együtt vagyunk(köztünk a párom húga is,aki ahogy megismert,az első 10 perc után közölte a barátommal,hogy én csak a pénze miatt szeretem...az ilyen emberekről is megvan a véleményem).

Gondolkoztam azon is,hogy talán holnapra kéne halasztanom ezt a beszélgetést,de már annyira ideges vagyok,hogy szinte remeg a kezem és a lábam.

2011. júl. 20. 20:08
 77/302 A kérdező kommentje:
*csinálna
2011. júl. 20. 20:09
 78/302 anonim ***** válasza:
100%

Essél túl rajta, mert az idegeskedéssel sokat árthatsz a kis tündérnek a pocakodban! Drukkolok és izgulok érted!

Szorítok egy 25 éves 2 kislány anyukája egy 38 éves férjjel voltam :D

2011. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/302 anonim ***** válasza:
100%
Huh kicsit bután írtam. Tehát 25 éves vagyok, van 2 kislányom, és a férjem 38 éves.
2011. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/302 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi csajszi, biztos nem fognak örömükben a nyakadba ugrani de napról napra jobban elsimulnak majd a dolgok! ;)
2011. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!