Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/302 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy?
2011. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/302 anonim ***** válasza:
95%
Nem fair őket nyilvános helyre vinni, hogy ne akadjanak ki, eléjük kell állni, ha már 10 hónapig nem avattad be őket, akkor most legyen benned annyi tartás, hogy elviseled ha kibuknak. Nyugodt körülmények között, de ne idegen terepen mondd el. Nagy levegő, és mindent őszintén.
2011. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/302 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy?
2011. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/302 anonim ***** válasza:
75%

Van apja, szeretnéd, elköltözöl, felnevelitek.

Ennek csak örülhetnek, bár biztos meg fognak lepődni.

Hány éves vagy?

2011. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/302 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem mindenképp otthon mond el a szüleidnek a nagy hírt. Otthon jobban át tudjátok majd beszélni a dolgokat, hogyan is tovább stb... És ha már babát vársz nem ártana ha bemutatnád a gyermeked apját is, annak ellenére, hogy idősebb nálad, mivel be csúszott egy baki.

Amúgy hány éves vagy?

2011. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/302 anonim ***** válasza:
84%
a nyilvános hely jó ötletnek tűnik, és ne körits szerintem, elhivod őt/őket és egyenes elmondod mivan.. és hogy egy 'tapasztaltabb fiutól' akivel már rég együttvagy, szóval ne megyéjszakásból történt, és hát ennyi.:S máshogy nagyon nem tudod..:) sok sikert.!
2011. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/302 anonim válasza:
76%
Hány éves vagy?
2011. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/302 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves vagy?
2011. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/302 anonim ***** válasza:
63%
Csak nem te vagy az a pár nappal ezelőtti kérdező, aki a főnökétől terhes?
2011. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/302 anonim ***** válasza:
93%

Hát pedig had akadjanak ki. Jobb mint visszafogni az érzelmeket. Ha úgy fogják föl a dolgot akkor előbb-utóbb úgyis leordítják a fejedet. És nem tudhatod, hogy nyilvános helyen nem teszik meg.

Add elő úgy a dolgot, hogy egyértelmű legyen, hogy akarjátok a babát és, hogy a párod támogat.

2011. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!