Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy nem lehet...

Kiderült, hogy nem lehet gyerekem, hogyan közöljem a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Légyszi, ne kezdjetek el sajnálni, mert csak elbőgöm magam. :(


Szerintetek elmondjam a szüleimnek vagy inkább ne idegesítsem őket? Anyukám amúgy is betegeskedik mostanában... :( Szörnyű érzés, ráadásul óvónőnek tanulok, másodáves vagyok, és ha ránézek ezentúl a gyerekekre, azonnal az jut eszembe, hogy a sajátomat sohasem szerethetem. :( Nem mondtam el senkinek, nem merem, félek.


20 éves vagyok.


2010. júl. 29. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hééé, nyugi!! :) Annyi megoldás van manapság, örökbefogadás stb, és gyerekekkel fogsz foglalkozni, ami nagyon jó, igaz a sajátot nem pótolhatja, de majd meglátod h így is megtalálod a boldogságod! :) Szüleiddel szerintem még várj, főleg h írtad anyukád betegeskedik... ha érzed h eljött a megfelelő alkalom akkor mondd el nekik...
2010. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne keseredj el! Messze vagy még a gyermekvállalástól és vannak alternatív lehetőségek!

A szüleidnek szerintem felesleges szólni, illetve csak akkor tedd, ha már feldolgoztad.

Megkérdezhetem, hoyg mi a gond?

2010. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
vannak csodák ma már minden lehetséges!! ne add fel és reménykedj :D!!!!
2010. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha spontán nem is,egy csomó módszer van,ami segíthet,hogy szülni tudj! Nem ismerem a pontos esetedet,de ne add fel!Amíg van méhed és petefészked bármi megtörténhet!
2010. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 24 evesen mondta ket orvos,hogy nem lehet gyerekem.Igy eltem le 6 evet!!Aztan 30 evesen spontan terhes lettem:)Egy 2 eves ordog anyukaja.
2010. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a többiek minden kedves dolgot leírtak előttem, ezért én inkább tippet adok, hogyan mondhatnád el a szüleidnek. :)

Nem tudom, hogy milyen vizsgálat során derült ki ez, de én őszintén és kertelés nélkül belevágnék a közepébe az ominózus vizsgálatot szóba hozva, és aztán hozzátenném, hogy ennek az lett az eredménye, hogy saját gyerekem nem lehet, és ez már biztos, és ez rossz nekem, ne mondjanak szörnyű dolgokat, de kérném őket, hogy érezzenek együtt velem.

Természetesen nem tudom, hogy a fentieken túl hogyan éled meg ezt az egészet, ezért nem tudok igazi tanácsot adni, csak ilyen tippféléket. Fel a fejjel! :) 22L

2010. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

ne legyél szomorú bár mondani könnyű tudom..

de remélem hogy sikerülni fog. vannak csodák . sok sikert.

16/f

2010. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mondd el, úgyis látják rajtad, hogy valami bánt.

Mondd azt, hogy a dokid szerint nem lehet saját gyereked. Többet ne gyakorolj be, mert ennél a mondatnál úgyis elsírod magad, ők meg meg fognak vigasztalni.

2010. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Most mindenki nagyon együttérző volt eddig, meg minden, én is az vagyok, de mivel felteszem eddig inkább nők válaszoltak, én pedig a másik nemből vagyok érdekelne még egy-két dolog.

Például, hogy milyen vizsgálat volt, és mit mondtak miért nem lehet?

Mert ez így elég érdekes. Csak egy rutin vizsgálat volt, vagy már eleve gyereket akarsz és azért voltál nőgyógynál? Meg eleve az ok. Miért nem? Felfázásos gyulladás miatt petevezeték roncsolódás, vagy mi? Amúgy én is sok oylat hallotam már h akinek elvileg nem lehetett gyereke, az egyszercsak megfogant..

2010. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem kell elkeseredni,mert annyi megoldás van már. És én is tudok egy csodát,méghozzá a szomszédunk,aki szintén huszon évesen egy baleset miatt meddővé vált,a méhét is műtötték ... ő tanítónő és eddigi életében nem is védekeztek ez miatt a párjával,nem is reménykedtek,és most 47 évesen egy fél éves kisfiú anyukája=) Nagy meglepetés volt ám=D

Biztos rémisztő gondolat,de ki tudja mi lesz még!

2010. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!