Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyszeri félrelépésed...

Az egyszeri félrelépésed kiderült?

Figyelt kérdés

Feltéve ha volt ilyen. A csók is annak számít.

Ha nem hogy bírkóztál meg a lelkiismereteddel?

Mi volt az oka?


2011. okt. 27. 12:12
 1/9 A kérdező kommentje:
a család hogyan viselte?
2011. okt. 27. 12:14
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem hál isten nem, de csak a srác és én tudunk róla. Viszont, tök érdekes, hogy pont most olvastam ezt a kérdést, 2napja, pont azzal a félrelépésemmel álmodtam, és éreztem, hogy nyomja a lelkem. De nem szabad elmondanom:(
2011. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem derült ki. Volt csók meg egy két randi. Nagyon közel voltam hozzá, hogy elmondjam, de kibírtam. Más fél év alatt múlt el teljesen a lelkiismeretfurdalásom...illetve nem egészen, mert ha rágondolok akkor még mindig szégyenlem magam, de most már jól vagyunk. Ennek 3 éve.
2011. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Én 6 év házzaság után ami jól működött.Jó a szex rendes a férjem és szeretem igazán de faceen megtalált az első nagy szerelmem.Neki is családja van és nekem is.Elösször csak beszélgettünk család,gyerekek stb aztán már vártam mikor jön fel faccre és ő is engem és elmentem osztálytalálkozóra és hamarabb leléptem,és találkoztunk.Nem tudtam parancsolni a vágyaimnak,pedig én voltam a minta feleség és fantasztikus volt a szex de azóta is lelkifurdalásom van.Már nem irunk egymásnak,mert nem adnám fel a családom a gyerekeim és ő sem.Egyszeri alkalom volt örökre az én titkom marad de tudom ha elmondanám tönkretennék egy csomo embert igy meg boldog vagyok a férjemmel és ő is a feleségével.
2011. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A párom legjobb barátjával voltam egy ideig, amikor a páromnak 2 hétre el kellett utaznia, randiztunk is meg sok minden volt, le is feküdtünk. Persze ez mind kiderült mert ugye a közös ismerősöm ezzel fogadta a páromat amikor hazajött, elmondott neki mindent hogy csókolóztunk, meg a randinkat is elmesélte. Aztán én bevallottam mindent, párom totál kiakadt amit teljesen megértek és annyira kiborult hogy másnap kora reggel a szüleihez ment jó pár napra. De aztán kibékültünk kaptam egy utolsó esélyt amit persze sikerült majdnem elszúrnom de nem tettem mert tudtam hogy legközelebb én megyek el a házból mivel az a páromé az ő nevén van.
2011. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Na ezert nem vagyok en mar huseges.

Elso komoly kapcsolatomban az voltam, de nem erte meg.

Azota en is igy nyomom, mert ilyenek a nok.

2011. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Többszöri megcsalásom sem derült ki. Nem vagyok rá büszke, de még komolytalan tini voltam, igaz egy 1 éves kapcsolatomból léptem ki, mert nem bírta a lelkiismeretem, de azóta sem tudja az, akit megcsaltam.
2011. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

12:33-asnak üzenem, mint nő:

Én soha nem léptem félre, de engem megcsaltak, pedig nem vagyok házisárkány sem, sőt, az előző és a mostani párom kedvesnek, odaadónak tartott (előző) tart (mostani). Rondának sem mondanak, sőt csinosnak.

Tehát nem minden nő csalfa, ahogy írod. Nem kell emiatt a téveszme miatt megcsalnod a párodat.

2011. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hú nem is gondoltam volna, hogy ilyen sokan járnak hasoonló cipőben mint én.

Régen teljesen más véleményem volt minderről, de mióta velem is történtek ilyen iszonyat szégyelni való dolgok, azóta azt vallom, hogy a nők sokkal több százaléka teszi mindezt meg, csak jobban titkolják.

Soha nem gondoltam volna, hogy belecsöppenek valaha is egy ilyen szituációba. Ez borzalmas.

Egy utólsó aljas görénynek érzem magam.

Csak valójában a miértjét nem tudom felfogni. Miért tesz ilyet egy ember, egy alapjában jól működő kapcsolat mellett?

Ki tud erre magyarázatot?

Soha nem tettem ilyet, és soha nem is gondoltam volna magamról, pedig nem vagyok egy akaratgyenge ember, de most félek.

2011. okt. 27. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!