Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy nem lehet...

Kiderült, hogy nem lehet gyerekem, hogyan közöljem a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Légyszi, ne kezdjetek el sajnálni, mert csak elbőgöm magam. :(


Szerintetek elmondjam a szüleimnek vagy inkább ne idegesítsem őket? Anyukám amúgy is betegeskedik mostanában... :( Szörnyű érzés, ráadásul óvónőnek tanulok, másodáves vagyok, és ha ránézek ezentúl a gyerekekre, azonnal az jut eszembe, hogy a sajátomat sohasem szerethetem. :( Nem mondtam el senkinek, nem merem, félek.


20 éves vagyok.


2010. júl. 29. 22:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el nekik. Ha beszélsz róla, megnyugszol. Ne félj, nem lesz semmi, ha elmondod, mással is előfordul ez.
2010. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Bármi megtörténhet volt egy kolléganőm egy nagyon komoly műtétje volt azt mondták nem lehet gyereke szinte biztos.

Most van egy 2 éves kisfia.... aki természetes úton fogant véletlen :)

Ne keseredj el.

A szüleidnek pedig csak akkor mond el hamár magadban feldolgoztad. Főleg, h anyud beteges.

20 éves vagy még bármi megtörténhet fiatal vagy!!!

2010. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne keseredj el, nekem is ezt mondtak 3 eve, azota 2szer estem teherbe. Amikor eloszor teherbe estem nem is vettem eszre a terhesseget, mert elhitettek velem, hogy nem lehet babam. Amikor elveteltem es korhazban voltam azt mondta az egyik doki, hogy amig egy nonek van mehe es petefeszke, addig felelossegteljes orvos nem allithatja, hogy nem lehet gyereke. Szoval egyet ertek az egyik elottem szoloval.


En nem birnam magamban tartani ezt az infot es elmondanam, de konnyed hangnemben es nem nagy ugyet csinalva az egeszbol. Azt mondanam, hogy amig amugy sem akarok gyereket, addig felesleges aggodni. Ha majd ott tartunk, hogy probalkozok es nem sikerul, akkor elkezdhetunk alternativakon gondolkodni, addig viszont felesleges. Szoval ne csuggedj es ne add fel! En sem tettem es most boldog anyuka vagyok. (spontan estem teherbe mindketszer kb. attol, hogy a parom csak ramnezett) :))


27/N

2010. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet? Hátha nem reménytelen a helyzet, és segíthetünk.

Egyébként én még eddig szinte 100 százalékban azt tapasztaltam, hogy akiknek az orvosok nem jósoltak, lett babája, mint ahogy a korábban válaszoló 2 éves picur anyukája is írta.

2010. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%

Uncsitesóm is úgy járt, mint az egyik válaszoló, azt mondták, nem lehet gyereke, teherbe esett és nem vette észre, csak mikor elvetélt.

Ha észreveszi a terhességet, meg lehetett volna tartani a babát.

2010. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondták h valószínű hogy nem lehet babám....És most meg itt játszik mellettem egy 1 éves kis tündér aki spontán fogant.Szóval ne add fel a reményt.Kitartás....
2010. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 1 doki mondta, akkor ne hidd el.Alapos kivizsgálás kell, meg jó szakemberhez kell menned, hogy ezt az állítást elhihesd, de még akkor is vannak módszerek, amik lehet segíthetnek. Szerintem még járj utána, mielőtt leírod ezt a dolgot magadban, és a szüleidnek elmondod. Miért nem lehet? ezt még nem írtad le, lehet írnának olyanok, akiknek hasonló bajuk volt, hogy hogy alakult később. (barátnőmnek sem lehetne, orvosi segítség nélkül, Tapolcára jár, lehet te is kivizsgáltathatnád magadat ott szakértők vannak)
2010. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!