Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/302 A kérdező kommentje:

Ő is neveli a gyerekeit,rendesen fizeti a gyerektartást,a különóráikat és a többi dolgaikat.Attól,mert elváltak,jó apa.Miért,az jobb lenne,ha még mindig a feleségével élne és a gyerekeknek a mindennapos vitát kéne hallgatni?

Nem hinném...

Nincs 4 szeretője mellettem,csak 2 gyereke van(hamarosan 3).

Persze,hogy meglepődtünk,hiszen nem terveztünk még babát.

2011. júl. 17. 22:13
 32/302 anonim ***** válasza:
85%
Anyu, apu! összeköltözünk a barátommal. 2-3 hó múlva: anyu-apu, meglepi lesz 6 hó múlva. sokat nem tudsz tenni. ha nem mondod, majd észre veszik, de mindenképp költözzetek össze.
2011. júl. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/302 anonim ***** válasza:
59%

"Persze,hogy meglepődtünk,hiszen nem terveztünk még babát."


Akkor hogy sikerült összehozni? Nem védekeztetek, vagy csak "elfelejtetted" bevenni a tablettát?

2011. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/302 A kérdező kommentje:
Pár alkalommal nem védekeztünk...
2011. júl. 18. 13:12
 35/302 anonim ***** válasza:
55%

20 éves vagyok, párom 42, szintén babatéma van, a szülők szépen lassan megemésztették, akik meg nem (pl a tesóm) azoknak nincs helye az életemben ezek után! Akinek fontos vagyok, úgyis velem fog örülni, nem?


Én neked drukkolok :)

22 hetes

2011. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/302 anonim ***** válasza:
25%
14:12 hát gratulálok. 22 év különbséggel gyereket szülni egy olyan férfinek aki az apád lehetne. Nem csodálom tesód reakcióját, de azt nem értem, hogy fontosabb egy férfi neked mint a családod? Majd akkor siránkozhatsz a tesódnak ha elhagy a pasi, mert biztos elfog, vagy meghal. Majd leszel özvegy, de lényegében ők is kapnak juttatást, majd megélsz belőle.
2011. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/302 anonim ***** válasza:
76%

14:51


Eléggé paraszt a megnyilvánulásod, mit tudsz te az életemről? mi közöd hozzá, hogy 20 éve rosszban vagyok a tesómmal? 16 éves korom óta dolgozom, nemsokára elvégzem az egyetemet, és nem a szüleim nyakán élek, nem mintha ehhez is bármi közöd lenne...

Amúgy olyan hihetetlen, hogy szeretem a páromat, ezért szülök neki gyereket? És hogy mindketten nagyon várjuk a babát? Nem vagyunk milliárdosok, de mindenünk megvan, ami kell, nekem ennyi elég...


ááááá, hihetetlen, hogy egy vad idegennek magyarázkodom, aki ítélőtáblának képzeli magát!

Ez a fenti komment Téged minősít, nem engem....

szégyelld magad!!!!

2011. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/302 anonim ***** válasza:
87%

te mekkora genyó vagy utolsó!


nagybátyám és a 2. felesége között is 20 év van,ő most 70,a felesége 50,mindketten egészségesek,fittek,és boldogok!!! nem az a jó házasság mércéje h ki hány éves! egy 42 éves pasi fiatal,akár 40-50 évet is leélhetnek együtt! nagymamám 88 évig élt pl.


ha meg a tesója úgy gondolkodik mint te,akkor meg si értem h a nem kíváncsi rá a lány. egy szerelmet támogatni kell nem aláásni,még akkor is ha az ember nem ért vele egyet. ilyen az igazi család,az igazi szeretet

2011. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/302 anonim ***** válasza:
72%
14.51-re írtam h genyó!!!!! nem rád 14.55!!!
2011. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/302 anonim ***** válasza:
20%
Mellesleg nem kértem 14:55 hogy magyarázkodj. Ez egy vélemény volt. Tudni kell a negatív kritikákat fogadni. Erről ennyit!
2011. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!