Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/302 A kérdező kommentje:

Tényleg nem akarok velük most összeveszni ezen,emiatt nem tudom,hogyan közöljem.

Azért nem költöztem még oda a páromhoz,mert anyáékat nem akarom itt hagyni egy szó nélkül.

2011. júl. 20. 14:42
 52/302 anonim ***** válasza:
75%

Nem egy szó nélkül. Leírták, bemutatod, összeköltöztök és majd utána bejelentitek a jó hírt. Ennyi. Vagy nem akar összeköltözni?


Amúgy az kicsit vicces, hogy egyesek szerint neked plüss állat való, ha nem tudod hogy mondd meg. Basszus 23 éves vagyok, külön élek évek óta, megyek férjhez és még most sem tudnám, hogy mit mondjak, ha teherbe esnék. Most mondjam, ebéd közben hogy hé anya terhes vagyok? Vagy hogy szokták ezt mondani? Azért nem egy zokni vásárlásról van szó, hogy csak így benyögd, hogy csá unokád lesz, de azért nem filmet forgatunk, hogy csöpögős meglepetést készítsünk elő. Ha valaki nem olyan juj de jó barátnőm anyukám viszonyban van az anyukájával, az ám szokott rajta agyalni, hogy most mégis hogy kéne bejelenteni? Mi van, ha kiakad, hogy minek az és elrontja az ember kedvét?


Szóval te jelentsd be, hogy van egy csodálatos párod, akivel összeköltöztök, aztán később meg a gyereket, majd csak kitalálsz valami szöveget, de azon én sem csodálkoznék, ha úgy lennének vele ebben a helyzetben, hogy kúrogat egy jóval idősebb pasi, aztán unokát csinál neked az ő nyakukra.

2011. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/302 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretne Ő is összeköltözni velem,napközben szinte csak nála vagyok.
2011. júl. 20. 14:58
 54/302 anonim ***** válasza:
80%
Na akkor ennyi. Nem szó nélkül kell menni, ha úgyis férfi, vigye csak el a hátán a dolgot, ha esetleg problémáznak. Nekem is idősebb a vőlegényem, mindig ha valami gond van, egyből ajánlja, hogy viszi ő a balhét anyáméknál, ha én betoji vagyok. Néha igénybe is veszem. :)
2011. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/302 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező, állj a szüleid elé és mond el! Légy bátor ahoz hogy később boldog lehess! Az életben vannak nehéz feladatok de meg kell őket oldani! :) Szurkolok neked!

A sok hülye előítéleteseknek pedig üzenném, hogy foglalkozzanak csak a saját dolgukkal és ne azzal hogy másokat elítélnek mert ennyi meg ennyi a korkülönbség közöttük. Mégis mi a jó franc közötök van hozzá? És mit zavar ez titeket? Árt ezzel nektek ezzel hogy ennyi idős a pasija? Nem. Nem tudtok aludni emiatt? Gondolom ugyanúgy tudtok. Akkor meg mit pattogtok itt? Foglalkozzatok a saját életetekkel! Az úgy is biztosan annyira tökéletes! Aki elvált az már egy szar ember? Behalok egyes barmokon komolyan. Az én párom is elvált már vagy 5 éve és mégis boldog párkapcsolatban él velem már 2 éve. Neki nem jár egy másik szerelem vagy mi??? Sok irigy idióta aki nehezen tudja feldolgozni hogy másnak is kijár a boldogság.

Kérdező, neked meg sok szerencsét!

2011. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/302 anonim ***** válasza:
80%

Hát én 23 vagyok de nekem sincs túl jó vagyis inkább szoros szülő-gyerek viszonyom a szüleimmel..Sosem volt. Én sem tudnám hogyan mondjam meg nekik. pedig már évek óta nem élek velük.

Szóval nem mindenkinek megy ez könnyen.


Én a helyedben nem várnék, bemutatod, elmondod, hogy nem terveztétek, de nem szeretnéd elvetetni, stb..

Azt úgyis csak akkor tudod meg mit reagálnak. lehet hogy először dühösek lesznek ami valójában nem düh szerintem csak jót akarnak neked, hogy esetleg nehogy pórul járj és fiatalon egyedülálló anya legyél.(tudom sok ilyen van de van aki elfogadja örül neki van aki nem).

Ha eleinte "dühösek" is lesznek Rád, idővel biztos hogy elfogadják. Főleg ha megszületik. Viszont ezt jól gondold át, hogy valóban működne-e hosszútávon ez a dolog.Mert 10hónap nem sok. Főleg hogy még együtt sem laktatok. (mielőtt összeköltöztem volna a pasimmal én is hülyeségnek tartottam ezt a lakva ismeri meg egymást az ember dolgot, de tényleg így van).

Szóval jól gondold át..

Jah és szerintem mindenképp otthon mond el. Nincs esetleg idősebb testvéred aki tud segíteni ebben?

2011. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/302 anonim ***** válasza:
17%

burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.



EZEK SZERINT NEM , HA MÉGIS TERHES LETTÉL...

2011. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/302 anonim ***** válasza:
16%

Állj a szüleid elé és mond azt,

hogy van egy rossz és egy jó hírem.


A rossz hír, hogy gyerekem lesz!


A jó hír, hogy van már két mostohatestvére is a gyereknek...

2011. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/302 A kérdező kommentje:

Aki nem tud normális választ írni,az minek ír egyáltalán?!

Amúgy meg nem a mostoha testvérei lesznek,hanem a féltestvérei,de mindegy...

2011. júl. 20. 15:52
 60/302 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentemet az utolsó 2 válaszolónak küldtem természetesen,nem azoknak,akik normális választ adtam.
2011. júl. 20. 16:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!