Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/302 anonim ***** válasza:
92%

Csináld két lépésben.


Először mutasd be a szülőknek a párod, virág, bonbon, drága bor, minden legyen, kell az első benyomás.

Ha ez megvolt, két hét múlva bejelentitek, hogy jó híretek van.

Nem fognak úgy kiakadni, mint most.

2011. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/302 anonim ***** válasza:
67%

ha attól félsz h nagyon kiakadnak,sztem előbb mutasd be a párod,aki ott helyben kérjen is meg. nem kell rögtön házasság,csak h szeretitek egymást és szeretnétek végre összeköltözni. ez mondjuk inkább kijelentés legyen. szépen költözz el és amikor már min 3hós terhes vagy,akkor egy szép délután együtt mondjátok el.


és aki azt mondja h felelőtlen vagy,meg túl fiatal stb,annak ne higgy! értelmes,komoly lány vagy,ez látszik,és h valóban szeretitek egymást. te pedig biztos nagyon jó anyuka leszel! ne hagyd magad,sztem csodálatos dolog ha az ember már egész fiatalon megtalálja az igazit!

2011. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/302 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is odaàllsz a pàroddal aszüleid elé és bejelented az örömhirt. Bztos, hogy kifognak akadni erre szàmitsàl, mert eleve gyermekei vannak a baràtodnak és valljuk be a korkülönbség sem kevés, amely nem mindig szàmit, de a szüleid talàn nem erre szàmitottak. A baràtod elvàlt?
2011. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/302 A kérdező kommentje:
Elvált már 1 éve kb.
2011. júl. 17. 21:04
 25/302 anonim ***** válasza:
92%
Nem lesz könnyű, az biztos, én nem mutogatnék senkinek semmit, egy az egyben odaállnék eléjük s elmondanám. Megmondanám azt is, hogy meg akarjuk tartani. Ha kérdeznék, hogy miért nem tudnak az apukáról, akkor elmondanám az igazat. Semmi értelme kevergeti a dolgokat, minél egyszerűbben kell tálalni s kész. Ez van, neked ez jó, te ezt szereted. (Bátor ember vagy olyannak szülni aki kettő után még gyerektartást kell fizessen, de ez ugyanúgy a te dolgod). Jó babázást.
2011. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/302 A kérdező kommentje:
De a gyerekek nem vele élnek,hanem az exfeleségével,csak hétvégente vannak ott,néha-néha ott is alszanak.
2011. júl. 17. 21:10
 27/302 anonim ***** válasza:
78%
20:54: Nem tökmindegy, mert az rohadtul számít, hogy 16 éves vagy 24... Mert csak azt tudjuk, hogy nagyon fiatal még és a szüleivel él, ez azért elég sok minden lehet.
2011. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/302 anonim ***** válasza:
27%

"Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány)."


Kedves kérdező!

A jó apák felnevelik a gyermekeiket, és közben nem csinálnak másikat egy kislánynak.

2011. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/302 anonim ***** válasza:
27%

Jut eszembe: a szomszédom volt ilyen jó apa. 4 különböző nőnek csinált 8 gyereket, míg végre 48 évesen hirtelen meghalt. Ügylatszik a jó apák hamar halnak. Csak gyereket nevelniük ne kelljen.

Egyébként írtad, hogy meglepődtetek az örömhírt megtudván! Hát egyikőtök sem tudtam hogy mit csináltok? Legalább a jó apa sejthette volna...

2011. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/302 anonim ***** válasza:
76%
utolsó 2 irigy kutyával ne törődj. attól még lehet igenis jó apa valaki h nem élnek együtt. én is családcentrikus vagyok,de 1000 oka lehet amiért 2 ember szétmegy. és mint írta, már elvált,nem a szeretője.
2011. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!