Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/302 anonim ***** válasza:
44%

NEGATÍV KRITIKA, hogy 3 darab félinformáció alapján elítélsz?

hagy gratuláljak...

nincs jobb dolgod, mint itt mocskolódni?

úgy örülök a hozzád hasonló, jövőbe látó, mindent tudó, tökéletes embereknek!

14:55 voltam

2011. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/302 anonim ***** válasza:
27%

"utolsó 2 irigy kutyával ne törődj. attól még lehet igenis jó apa valaki h nem élnek együtt. én is családcentrikus vagyok,de 1000 oka lehet amiért 2 ember szétmegy. és mint írta, már elvált,nem a szeretője."

Kedves családcentrikus, többszörösen elvált, megértő stb. stb.

Ezeket a dumákat add be az apa, vagy anya nélkül felnevelt gyerekeknek, Mert ők szívják meg a felelőtlen, tehetetlen szüleik balf.aszságát.

2011. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/302 anonim ***** válasza:
73%
attól még, mert valaki egyszer elvált, nem kéne eltemetni...
2011. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/302 A kérdező kommentje:

Ha még mindig a feleségével élne és össze-vissza csalná,akkor az jobb lenne?

Nem hinném...már a kapcsolatuk tönkre ment,a gyerekek is csak a veszekedéseket hallgatták otthon.

2011. júl. 19. 13:58
 45/302 A kérdező kommentje:

Tegnap voltunk vendégségben a szüleimmel és ott volt egy pici baba.Mondtam anyának,hogy "de jó lenne,ha nekem is lenne egy." erre meg azt mondta,hogy én még egy szobanövényt sem tudok életben tartani pár napnál tovább,nemhogy egy gyereket...

Nem tudom,hogy ezek után mit is várjak tőle.

2011. júl. 20. 14:29
 46/302 anonim ***** válasza:
64%

anyukád nagyon negatív.. sajnállak.. sztem szépen költözz el,ennek fényében én egyelőre tuti nem mondanám el csak ha már muszáj,mert látszik.


miért nem mész még el a párodhoz?? mire vártok?

2011. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/302 anonim ***** válasza:
79%

Kitartást kívánok neked!

Nem lesz egyszerű elfogadtatni a szüleiddel a helyzetet, de nem is lesz lehetetlen.

2011. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/302 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, de amíg attól rettegsz, miként állj a szüleid elé azzal, hogy terhes vagy, neked tényleg plüssállat való. Nekem is volt egy terhességem, szintén nem tervezett, nem is akartuk megtartani, de apám elé álltam, és közöltem a tényeket. Pedig apám aztán tényleg nem egyszerű eset.
2011. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/302 anonim ***** válasza:
33%
nem hiszem h retteg a szüleitől,hanem szeretne boldog légkört maga körül,ezért keresi a megoldásokat. ami jó. hajrá!!!
2011. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/302 anonim ***** válasza:
78%

Egy gyermek vállalása, és egy összeköltözés is felnőtt dolog. Ideje lenne felnőttként beszélned a szüleiddel, nem?

Egyébként pedig igen, amint tudsz, költözz el a pasidhoz!

2011. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!