Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/302 anonim ***** válasza:
100%
Először is mutasd be a párod a szüleidnek, utána álljatok oda ketten és jelentsétek be az örömhírt.
2011. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/302 anonim ***** válasza:
96%
Legyen ott az apuka is
2011. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/302 A kérdező kommentje:

Látom,sok mindenkit foglalkoztat a korom,ezért elárulom:19 vagyok.

Tudom,hogy fiatal vagyok még,de elvetetni nem tudnám,nem lenne szívem hozzá.

És nem,nem a főnököm a párom,nem én írtam ki a kérdést.

2011. júl. 17. 20:42
 14/302 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves az apuka?
2011. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/302 anonim ***** válasza:
94%

pároddal menjetek el a szülőkhöz. a párod vigyen valamit-virág,bor/ mutasd be nekik. és aztán hajrá!


biztos kiakadnak,de ne ezzel törődj. én már a páromról is beszélnék,mert ha már majd 1 éve együtt vagytok.. bár sztem egyik szülő se hülye,csak észrevették h van valakid

2011. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/302 A kérdező kommentje:

36...Tudom,hogy sokaknak az az első gondolata ilyenkor,hogy biztos csak a pénze miatt szeretem(sajnos tapasztalat,sokan ezt gondolják és mondják),de ez nem igaz.Ha szegény lenne,én akkor is ugyanígy szeretném.

Simán letagadhatna jó pár évet,sportos(szinte minden nap sportol) és ügyel a külsejére.

És a gyerekivel is nagyon jól kijövök(igaz,Ők még nem tudják,hogy együtt vagyok az apukájukkal,csak azt tudják,hogy jóban vagyunk és néha elmegyek én is velük ide-oda,a kislánnyal elég jól megértjük egymást),ezért bízom abban,hogy egy babával is eltudnék bánni.

2011. júl. 17. 20:48
 17/302 anonim ***** válasza:
38%
A párod tudja már?
2011. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/302 A kérdező kommentje:

Igen,tudja,de csak Ő és még pár közeli barátunk.

Először Ő is meglepődött,ahogyan én,de örül neki.

2011. júl. 17. 20:53
 19/302 anonim ***** válasza:
44%

Az "OFF-olóknak": Nem tök mindegy, hogy hány éves a kérdező, vagy a párja? Nem ez volt a kérdés.


Kedves kérdező. Én is azokkal értek egyet, akik szerint a pároddal állj oda a szüleid elé és mondjátok el az örömhírt.

Gratulálok a babához és sok boldogságot!

2011. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/302 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképp, mikor nyugisak, mondanám el.
2011. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!