Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/302 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen közlöd a tényeket, felnőtt vagy, a te életed. Azért én megértem, ha kiakadnak, mi ugrik be rögtön erről a helyzetről a szülőknek? Kapuzárási pánikos pali felcsinálta a tini lányomat. Ritka ez alól a kivétel ebben a felállásban!És tényleg furcsa, ha egy többgyerekes 36 éves egy 18 éves tinit szed fel, és még a gyereket is hagyja becsúszni. Lehet, hogy vannak kivételek, legyen szerencséd, de normális ember a saját korosztályában keresgél, ennek így kapuzárási pánik szaga van. Újra lazulni vágyó apuka, aki belefáradt a gyereknevelésbe. Friss pipi.Mindegy, talán 40-en felül sikerül neki, csak hát szegény előzők...
2011. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/302 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem tényleg két választásod van. Vagy így maradnak a dolgok és megmondod így, és akkor nem csodálkozol, ha kiakadnak, hogy fel sem vállaltátok egymást, apád lehetne, felcsinál, aztán ha valami nem jön össze ott marad a 19 éves lányuk egy gyerekkel a nyakukon, míg a pasas tovább libben, max. dob egy tízest gyerektartásra. Mert most mi mást gondoljanak? Az egész kapcsolatotokban kívülről csak a terhesség komoly, más meg nem.
2011. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/302 anonim ***** válasza:
78%
Ja a második lehetőség, a vagy elköltözöl és utána mondod meg.
2011. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/302 anonim ***** válasza:
92%

egy 36éves nem vén. egy 19éves nem tini. fogalomzavaraitok vannak. én 34 vagyok és nem vagyok vén. nincs kapuzárási pánikom sem. ennyi utálatos embert komolyan! még h rossz hír h terhes? amikor okos,értelmes lány,aki jó kapcsolatban van a párjával??? irigyek vagytok.


sztem ülj le otthon és mondj el mondent.


pl: anyu,apu,valami fontosat szeretnék veletek megbeszélni. már régóta,de valahogy féltem attól mit szóltok,ami butaság mert tudom h szerettek, és támogatni fogjátok a döntésem- a megelőlegezett bizalom nagyon fontos!!!!-. szóval: szerelmes vagyok. már lassan 1 éve. ő is nagyon szeret engem,és eljött az ideje,hogy vele kezdjek új életet. ő egy komoly,de nagyon kedves,érett,de vicces ember,nála jobbat keresve sem találnék. nagyon sokban hasonlít hozzád apa-ez is nagyon fog tetszeni nekik még ah nem is így van!!!- a hétvégén hozzá költözöm.természetesen előtte bemutatom nektek,már bánom h eddig nem tettem meg. nagyon megkönnyebbültem,hogy elmondtam,mert rossz érzés volt h titkolóztam előttetek,de úgy érzem,h még mindig kislánynak néztek,pedig én már felnőtt nő vagyok,aki komolyan és megfontoltan tervezi a jövőjét. épp ezért azt is szeretném veletek megosztani,h hamarosan kisbabánk születik,akit nagyon várunk már-el ne mond h véletlenül fogant,akkor folyton a fejedhez vághatják,ne adj kiskapukat-


köszönöm h megértetek engem,nagyon szeretlek titeket! és ugorj a nyakukba,öleld meg őket.


ha sikerül 1 szuszra ezt elmondani nem lesz gond!!!

2011. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/302 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy nem vén, de gondolkozz már a szülei fejével! Ők csak azt látják, hogy itt van ez a pasas, azt se tudtuk eddig kicsoda, jóval idősebb is, a gyerek épphogy leérettségizett, éldegél a kis gyerekszobájában, aztán most jön, hogy terhes ettől a faszitól. Mi mást gondolhatnának, ha csak így elmondja nekik, de nem kezdenek együtt rendesen új életet?
2011. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/302 anonim ***** válasza:
97%

szerintem sem vén egy 36 éves, de valóban a szülők szemében ez így kicsit meredek elsőre. van egy 19 éves lányuk, azt sem tudták hivatalosan legalábbis hogy van valakije, hisz még be sem mutatta, erre előáll azzal hogy terhes. ráadásul elvált férfitől akinek van már 2 gyereke.


Én nem ítélem el, mert nincs jogunk hogy mások felett ítélkezzünk, csak egy szülőnek ez lehet hogy máshogy jön le. és nem hinném, hogy azért mert rosszat akarnak a gyereknek.


Amúgy attól mert valaki elvált, vagy nagy a korkülönbség attól lehetnek boldogok.

Nem a kor számít csak vannak helyzetek ahol bizony kiüthet (lehet az egyik szórakozna még a másik már nem).

Nekem a legjobb barátom egy 37 éves elvált férfi (még 18 évesen nősült meg anno)Ő pl olyan 37 éves aki többet bulizik mint egy 18éves, és kb annyinak is néz ki (nah jó minimum 10-15 évvel fiatalabbnak.)


Persze az már szerintem is gáz amikor egy 70-80éves papa 20-25 éves kis p....al van együtt. Ott már tényleg nem szerelemről van szó.

2011. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/302 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Valóban a pároddal együtt lenne célszerű közölni a szüleiddel a hírt. 17 év korkülönbség szerintem nem olyan sok. Ne aggódj, minden rendben lesz! Sok boldogságot a kicsihez! Egyébként kisfiú lesz vagy kislány, vagy még nagyon az elején vagy? Ha gondolod, majd írd meg, hogy mi volt a szüleiddel, illetve hogy fejlődik a baba:)

19L

2011. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/302 A kérdező kommentje:

Még csak 9 hetes vagyok,szóval nem tudjuk a pici nemét,de én kislányt szeretnék.

Szerintem vagy ma este vagy holnap elmondom a szüleimnek,csak ki kell találnom,hogyan...

2011. júl. 20. 17:39
 69/302 anonim ***** válasza:
94%

szerintem 16.28-as a leghasznosabb válasz!

Készülj fel rá hogy padlót fognak, de aztán bízz a legjobbakban! Majd meséld el hogy ment, sok sikert!:)

2011. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/302 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon szurkolok Neked, hogy a szüleid jól fogadják a nagy hírt! :-) Biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz, meg fognak érteni! Ne izgulj (bár tudom, könnyű mondani annak, aki még nem volt ilyen helyzetben), csak bátran! :-)
2011. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!