Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/302 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó!

Az éhes gyerekek nem szeretetet esznek!

Már várom, h a gyerekeid belázadjanak 15 évesen, hogy csórók vagytok és egy normális cuccuk sincs, nem tudnak szórakozni menni (egy moziba sem) és mindenki a szép lánnyal meg a csini fiúval akar járni akik nem ők lesznek!

Minek 3 gyerek unod magad? Gondolom a szociális juttatások érdekében is...

Mindenetek hitelből van, úsztok a az adósságban?

NORMÁLIS VAGY?

2011. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/302 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó előtt ez mind szép és jó csakhogy nem minden gyerek gondolkodik így. Van igazság abban amit az utolsó írt.
2011. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/302 anonim ***** válasza:
72%

nem vagyunk csórók. de milliomosok sem. .mindenünk megvan ami kell. szép a lakás,szépek a ruháik, van kocsink,járunk nyaralni. minden hónapban rakunk nekik félre pénzt-10.000.-et.-amit 18 évesen megkapnak,szóval engem ne nevezz idiótának,és ingyenélőnek aki segélyen él.nem úszunk az adósságban,hanem hitelre van a lakás,a kocsi,a bútor. és én tudom,h a gyerekeim sosem fognak azzal foglalkozni,h a másiknak milyen a ruhája,cipője,főleg h nekik is szép. ha meg szeretnének valamit,ami nagyobb összeg,azt meg már megszokták,h csak születésnapra,karácsonyra és úgy h a család összedobja rá,de ez is max 15000.- lehet. ők ebben nőnek fel.sosem követelőznek,ellenben mindennek tudnak örülni. nem hisztiznek a boltban h mit vegyek nekik,mert nem ez az értékrend! mi nem tárgyakban mérjük a szeretetet. az együttlét, a család a legfontosabb,nem az h milyen márkájú a telefon. és ne gondold h csak én élek így. szerencsére a baráti körünkben nagyon sok az olyan szülő aki képes megteremteni az egyensúlyt,és a kamasz gyerekei is kedvesek,jólneveltek,jól tanulnak,illemtudóak.


én azt próbáltam elmondani-amit te nem értesz-h nem a pénz az első számú ha gyereket akar az ember. én is ismerek sok olyat aki a pénz miatt nem szül. de nem azért mert csóró,hanem mert félti a jó zsíros állását,pénzét..és még 40 évesen is tétovázik. na annak minek gyerek?


nagyon szemellenzős, és ellenséges vagy.



utolsónak: arról h h gondolkodik a gyerek, a szülői nevelés tehet. ahol egy gyerek nem anyagias családban nő fel,ott ő sem lesz az. ilyen egyszerű az egész

2011. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/302 anonim ***** válasza:
69%
és ha kérnek valamit az szinte mindig program,és nem tárgy
2011. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/302 anonim ***** válasza:
78%

Hány évesek?

Mert kicsiként még okés, de hidd el egy gimnáziumba már nem így lesz. Oké, hogy most így van, de ez változhat a barátok hatására, a környezetre ahova belecsöppennek. Szerintem csak te akarod így látni a dolgot.

2011. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/302 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!

A drága jó apával már megbeszélted, hogy hozzáköltözöl a babával együtt? Kiváncsian várom, mit szól ehhez?

2011. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/302 A kérdező kommentje:

Mikor kiderült,hogy terhes vagyok Ő mondta,hogy költözzek ide.

Örül annak,hogy végre tényleg egy család leszünk.

2011. júl. 22. 09:46
 118/302 anonim ***** válasza:
73%

Kár, hogy a barátodban nem volt annyi becsület, tisztesség, magyarul tökösség, hogy oda merjen állni a szüleid elé. "Én vagyok xy, a lányuk barátja már 10 hónapja, szeretjük egymást, babát várunk. Vállalom a babát, családot szeretnék alapítani a lányukkal."


Ő idősebb, elvileg érettebb is lehetne nálad, de nem...


(Egyébként még mindig nem értem, miért titkoltátok a kapcsolatot 10 hónapig.)

2011. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/302 anonim ***** válasza:
100%

Sok boldogságot, jó egészséget a kis családnak!

Szeressétek egymást, figyeljetek egymásra!

Minden más másodlagos, nem kell aggódni.

2011. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/302 anonim ***** válasza:
78%

Adjàl a szüleidnek idõt, hogy felfogjàk. Majd meglàtod nagyon fognak örûlni a babànak. Meg kell értened õket is, hiszen bàrhogyan is, mégiscsak fiatal vagy a mai vilàgban(régebben ez volt a normàlis)

Viszont nekik is el kell fogadniuk a te döntésedet.

Vigyàzzàl magadra és a babàra, azért ha lehet ne idegeskedjél sokat.

2011. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!