Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/302 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy csinálják,talán ügyesebbek nálam.

Már vigyáztam párszor az unokahúgomra születésétől fogva és én egy pici baba mellett nem tudnék még háztartást is vezetni,de ez már a mi dolgunk.

2011. júl. 24. 12:26
 142/302 anonim ***** válasza:
84%

Hogyha a párom eltart, meg a gyereket is, akkor az a minimum, hogy igyekszem a kedvében járni, így megspórolni neki a bejárónő díját, (sem porszívóhoz, sem a felmosóhoz nem kell szakképzettség) és megtanulok főzni, hogy mindig finom, meleg étellel várjam haza (ez sem nagy kunszt a XXI. században, ahol van internet, ilyen-olyan szakácskönyv, főzőtanfolyam, miegyéb).


És később majd a gyerek mit fog látni, ha anya senem főz, senem takarít? Példát kell majd mutatnod!

2011. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/302 A kérdező kommentje:

Jaj,szálljunk már le erről a témáról.Nem is kapcsolódik a kérdéshez,hogy tudok-e főzni és takarítani,vagy nem.

A párom mondta,hogy ha nem szeretném,akkor nem muszáj megcsinálnom ezeket.

Nem értem,hogy ez miért olyan nagy probléma.

2011. júl. 24. 12:34
 144/302 anonim ***** válasza:
76%

ma 11:52 vagyok, majd kialakul, mit-hogyan kell tenni - én is így voltam.

Tényleg mellékes, ahhoz képest, hogy miyen szépen és tisztán ,természetesen fogadod a kis életet!

Örül ennek a kicsi a szíved alatt, és boldogabb, harmonikusabb ember lesz majd, mint akinek magzati korban veszekednek a feje fölött, hogy likvidálják-e vagy sem.

(A pszichológusok tudnak erről, nem mindegy a kis életnek, hogy milyen indulatok várják, hogy szeretettel várják vagy nyügként kezelik...)

2011. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/302 anonim ***** válasza:
82%

"Ő is tudja,hogy se főzni nem tudok,se takarítani,mégis szeret"


Hát persze, mivel nem élt még együtt veled. Még jó, hogy nem zavarja. Szegény pasi...

2011. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/302 anonim ***** válasza:
85%

ma 12:30 vagyok


azért a válaszodban érezzük azt a bizonyos hárítást, hogy ez szerinted sem egy normális állapot, nemde?

ha még életedben nem főztél, és takarítottál, érdekes kihívás lesz számodra egy gyerek ellátása....

2011. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/302 anonim ***** válasza:
72%
Én nem azért mondom, de ha ráadásul már egy idősebb elvált pasi két gyerekkel, akármennyire is elvált az asszonytól, ha akarja, ha nem de biztos eszébe fog jutni egy párszor, hogy atya isten ez a kislány tényleg semmit nem tud megcsinálni bezzeg az asszony legalább. Egy huszonévest még lehet etetni azzal, hogy jó ez így nekünk, hogy te életképtelen vagy, bár az okosabbja egy idő után elkezdi felfedezni, hogy érdekes anyám bezzeg...
2011. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/302 anonim ***** válasza:
39%

Szia Kérdező! :D


Hagyd már ezeket a gyökereket! Ne válaszolj!

Gyűlnek a sztár anyák!


Kommentelők!


Mi a bonyolult??? Nem tudtam hogy ha suliban nem tanultunk meg takarítani akkor b@szhatjuk egész életünkben!!!


Kérdező!


Megtanítalak, mert ez olyan bonyolult hogy sose jöhetsz rá magadtól!!! :D


ELSŐ LECKE:

Időbeosztás, takarítás:


Ha mára tervezel főzést mosást takarítást!

Elsőnek bepakolod a mosógépet mert az magától dolgozik... Annyi hogy be-, és kipakolsz... 2 órát megy magától, nem kell nézegetni :D

Felteszed a kaját főni, míg megfő addigra kitakarítasz és a mosógép is lejár...

Megtanultad! Nagyon ügyi vagy!

Kedves kommentelőknek lehet, újdonságokat írok mert nagyon drasztikusak veled!


JA! Porszívózást pórtörlést követi! Ha fordítva csinálod a porszívó port kavar és hiába tiszták a polcok, suvickólhatsz elölről!


21 voltam mikor terhes lettem semmit(!!!) egy tejbegrízt se tudtam főzni! Bundáskenyeret se sütni! Semmit!!!

Fodrász vagyok! Dolgoztam látástól mikulásig nem volt időm kotyvasztgatni... 23 vagyok, a sztroganoff bélszín sem akadály!!!

Aki tud főzni és csinált már azt tudja hogy a konyhaművészet itt kezdődik! Ezt az ételt nagyon nehéz tökéletesre sütni! Erről ennyit!

Ajánlom figyelmedbe nosalty.hu én itt tanultam főzni! Nagyon jók a receptek, normális háziasszonyoktól! És a végeredmény mindig isteni!



CSECSEMŐ ELLÁTÁS!:

Napi 1szer biztos kakilnak, van amelyik többször is!

Etetés: 3 óránként esznek ezt biztos tudod! Nos pl.: reggel 7kor, 10kor, 1kor, 4kor, 7kor és így tovább... Éjjel meg amikor felkel.

Esti fürdetés mindig kaja előtt kéne hogy legyen! Nekem fiam nem bírta ki így utána volt...


Mire jön a hozzátáplálás ismered az igényeit és nem felejted el megetetni. :D

Cumis üvegben víz mindig legyen!


Pelenkacsere: Kórházban megtanítják, ha kakil vársz egy 2-3 percet utána cserélsz, mert vannak olyan sunyik hogy simán ráküld egy adagot ha lekapod a pelust a popsiról!

Vagy mellbe vagy hason de valahova kapsz!

Fiam a 3x3as szobáját keresztül lőtte... Ha szerencséd van nem sza.ros a válláig, ha nincs akkor meg kell fürdetni...


Ha megtehetitek hogy heti 2szer bejárónő jön akkor takarítgasson... Neki is kell a pénz... Neked meg szabad idő! Elvisz 5-10 ezer forintot... Nagy dolog... Elmegy rosszabb helyre is akár!


Ha megteheted hogy nem rohansz dolgozni akkor marad a gyerekkel 3 éves koráig! Párom 400 körül keres vagy több vagy kevesebb de ez az átlag! Én biztos nem sietek sehova! :D


Semmi extra látod:D

Bezzeg ha arról kérdezel hogy mennyi egy abortusz? Mindenféle szemét dög lennél aki csak du.gni tud!


irónia:

ÚRISTEN!!! NEM TUDSZ FŐZNI??? IRÁNY AZ ABORTUSZ!!! :D:D:D

Ha ez anno is így ment volna, nem szaporodtak volna el ennyire a nem normális emberek :D


HA valami kérdés van sikíts!


KOMENNTELŐK!!!

KÖNYÖRGÖM PONTOZZATOK LE!!! napiszar.hu mindegyikőtök tanácsa!!

2011. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/302 anonim ***** válasza:
17%

ja és ha segíteni akartok adhatnátok normális tanácsot nem ge.iskedni kéne szegénnyel!

Senki nem születik úgy, hogy mindent tud!


Én 9 hónapja voltam párommal mikor terhes lettem.. együtt vagyunk és tervezzük a következőket is :D

2011. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/302 anonim ***** válasza:
91%
Nem azzal van a gond, hogy nem tudja. Én se tudok főzni, apránként tanulom. Itt azzal van a baj, hogy még a szándék sincsen meg benne, hogy valaha is megtanulja.
2011. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!