Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/302 anonim ***** válasza:
31%

Biztos csak irigykednek rád/rátok!

Mindenki fogadna bejárónőt ha tehetné! Azért nem fogadnak sokan mert nem tehetik meg anyagilag!


KÉRDEZŐ!

Külön jó is lesz az első 3 hónapban hogy van aki takaritgat helyetted (míg megszokod hogy minden változik!)!

Lesz olyan amikor örülsz neki, hogy a ta.knyodon-nyáladon becsúszol az ágyba! Hidd el, hogy a takarítónőd nevét imába foglalod majd esténként!

Bocs, hogy mindig magammal példálózok, de nekem amikor megszületett a fiam a bátyám egy nagy karton kitkat csokit adott (száz akárhány darabos) annyira nem tudtam világomról sem az első hónapban hogy nem tudtam főzni! Párommal reggel délben este csokit ettünk (13 kilót fogytam az első hónapban abból kb 6-7 kiló víz volt) Nem volt időm semmire! Sírtam hisztiztem toporzékoltam...

Hasam is fájt, véreztem is! Elegem volt mindenkiből!


császáros voltam és nekem a fiam nem fogadta el a cicit, fejni kellet ez 45 perc alaphangon!

egy napom: sterilizáls 5-10 perc, fejés 45-60 perc, pelusozás 2 perc, etetés 15-20 perc, büfiztetés2-5 perc, altatás 15 perc, mosogatás 10 perc, sterilizálás fejés etetés stb stb stb... Számold ki mennyi időm volt éjjel is pihenni!

Mert mire kelt a gyerek lefejtem a tejet, (hogy ne tápszeres legyen hanem anyatejes mert nagyon jó volt a tejem)... és éjjel ugyanúgy mosogattam és sterilizáltam! (én mondjuk megszállott voltam a sterilizálással anno...)

Volt hogy 4 napig nem fürödtem, mert este 11 kor még a mosógépet pakoltam ki! teregetés után meg már csak ruhában kúsztam az ágyba!

Volt hogy a mikróba beraktam a sterilizálót, mellszívóval cumis üvegekkel mindennel hogy fertőtlenítem. elindítottam és azt éreztem hogy rohadt büdös van! Grillezőre raktam a sterilizálót nem melegítésre! 30.000 forintot úgy elolvasztottam és égettem mint annak a rendje! Sírtam! Könyörögtem anyunak hogy jöjjön be hozzánk mert muszáj egy órát aludnom!


Örülni fogsz annak a kis segítségnek a takarítónőtől! :D

2011. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/302 anonim ***** válasza:
41%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:30


Köszi :D

A saját nyűgjüket verik le itt! de ha az anyukája meggyőzte volna az abortuszról akkor már mindenféle büdös k.... lenne!!!


Megnézném én is, hogy miért szegény kismamán töltik ki a bajukat (a nyomorult életüket le kell verni valakin esetleg?)! vagy fogjuk inkább arra, hogy Lehet régen volt szex!


Ezektől az "okos tanácsadóktól" mindenki csak értelmesebb lehet!

2011. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/302 anonim ***** válasza:
66%

Ugyan, mi itt a gond?


Lesz egy gyereked, a párod eltart, se főznöd, se takarítanod nem kell, (se dolgoznod...) mégis mit vársz még? Teljesen korrekt életed lehet.

2011. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/302 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy sokak szerint így mindenem megvan,de...

Annyira rossz,hogy pont a saját anyám akar(t) rávenni arra,hogy elvetessem a babát.

Lehet,hogy kívülről tökéletesnek tűnik az életem,de szerintem az anyámmal sosem lesz többet olyan a kapcsolatom,mint volt.Persze,tudom,hogy majd ha megszületik a pici,akkor meg fog majd Ő is változni,de akkor is...

2011. júl. 25. 18:41
 175/302 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, de anyukád részéről azt hiszem ez a reakció természetes. Az én anyukám sem repdesett, amikor megtudta, hogy terhes vagyok. Ő is felajánlotta az abortuszt, de vagyunk olyan kapcsolatban, hogy higgadtan, kulturáltan meg tudtuk beszélni, hogy nem szeretném - jelzem a párom 42 éves, szóval hasonló a szituáció, mégsem titkoltam a szüleim előtt egy percig sem.

Az egyetemet folytatom, együtt élünk, takarítok, főzök is, 2 naponta be is vásárolok, és mellette neveljük közösen a kislányunkat, nem lehetetlen feladat.


19/L

2011. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/302 anonim ***** válasza:
38%
18:41 Kérdező, majd kérdezd meg anyukád, amikor te jelentkeztél a földi életre, akkor is felmerült benne a likvidálás? Ezt jó tudni.
2011. júl. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/302 anonim ***** válasza:
30%
Anyád azért ajánlja az abortuszt, mert a legjobbat akarja neked. Mi olyan nehéz azon, hogy felfogd, a pasidat életükben nem látták és elég nehéz elhinni, hogy egy felnőtt férfi ember majd egy éven keresztül nem áll eléjük, pedig komolyan gondolja (?), aztán mikor felcsinál még akkor sem képes melletted eléjük állni. Nem épp ilyet képzel el senki a gyerekének. És őszintén szólva nem is látszik tényleg olyan jó fogásnak. Elvált, két gyerekkel, hónapokig dugdossátok egymást, nem tervezitek, de véletlen összehoztok egy gyereket, amit amúgy egyedül kell elmondanod, anyádéknak, mert ő oda se jön. Persze, persze, te mondtad, hogy ne jöjjön, de hát nem tudom ilyet hogy lehet hagyni, meg anyád úgyis csak azt látja, hogy valami tényleg lehet azzal a faszival, ha még most is szégyelled.
2011. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/302 anonim ***** válasza:
77%
12.00 vagyok. Ezzel nem azt mondom, hogy el kell vetetni, te dolgod, mit csinálsz, de az ő szemszögéből így áll a helyzet, nem csoda, hogy szegény azt ajánlja, hogy "mentsd ami menthető".
2011. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/302 A kérdező kommentje:
Nem az,hogy szégyellem,hanem félek attól,hogy anya leordítja a fejét vagy még rosszabb...Nem akarom,hogy már az első találkozásuknál is balhé legyen.
2011. júl. 26. 12:24
 180/302 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de ezt anyádnak nem lehet megmagyarázni, ő csak azt látja, hogy jézusom még mindig rejtegeted, hát mi a jó isten baj lehet vele, ha már gyereket is csinált neked, de még mindig nem mertek együtt eléjük állni. Azt nem fogod tudni neki megmagyarázni, hogy egy tökéletes férfi, meg ő akar is jönni, de te inkább nem akarod, mert kiabálni fognak. Amúgy meg tapasztalatból mondom, hogy csak addig nagy a szájuk, amíg nincs ott. Az enyémek is ezt csinálták, bunkó hülye vén senki, össze fog verni, meg se tudok jelenni vele sehol stb stb. Aztán mikor találkoztak vele, akkor mindkettő kussban volt most meg már attól rettegnek, hogy elhagyom ezt a "jó fogást".
2011. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!