Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/302 anonim ***** válasza:
72%
Te még most is azon pörögsz, lesz-e balhé a szüleid, és a párod között?
2011. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/302 anonim ***** válasza:
68%
én a helyedben áthívnám a szüleimet oda, ahol laktok. szerintem ez lenne a legjobb amit most tehetsz.
2011. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/302 A kérdező kommentje:

Nem ezen pörgök,csak azért egy picit zavar,hogy attól kell rettegnem,hogy az anyám mikor megy neki a nagy

késsel a páromnak(mert kitelik tőle).

2011. júl. 26. 13:34
 184/302 anonim ***** válasza:
22%

uhh


Kemény az anyud!


Le kell állítani első percben!

Megmondod, hogy: "a gyerekem apjával beszélsz és nem tűröm ezt a hangot az Ő nevében sem!" (és felállsz és eljöttök! Ezzel tudatosítod bennük, hogy innentől minden másképp van és lesz!) Te már elsősorban a párodhoz tartozol!

Ha balhé lenne köztük nem lavírozhatsz két part között, mert esetleg párodban olyan tüskéket okozol amit nem szeretnél!


Ha erre kerülne a sor! De reméljük,hogy nem!


Én inkább az első találkozást náluk ejteném meg mert ha valami rosszul alakul felállsz és jöttök, de ha nálatok vagytok kilökdösni nem lehet az ajtón...

2011. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/302 anonim ***** válasza:
95%

És hogyha a párodat "rejtegeted" akkor nem lesz balhé?

Előbb-utóbb oda kell állnotok a szüleid elé, és minél tovább húzod, annál nehezebb lesz, plusz anyukád így még gyáva, gerinctelen embernek fogja elkönyvelni a párodat... Erre vársz?

2011. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/302 ciceribojso válasza:
62%

"A kérdező kommentje:

És hogyha (még) nem tudok főzni,takarítani,akkor mi van?

Itthon leszek legalább 4 évig,csak sikerül megtanulnom,vagy ha nem akkor sem dől össze a ház."


Valszeg így lesz. A ház nem fog összedőlni, pedig az előző asszony lehet, tudott, azt mégis elhajtotta a jó apa. Viszont hamar visszafogad majd anyukád.

2011. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/302 A kérdező kommentje:

Nem fog elhagyni emiatt,nyugi.Kb. 20-szor megkérdeztem tőle,hogy zavarja-e.ha nem főzök és mindannyiszor az volt a válasz,hogy "Nem." Megmondaná,ha zavarná,ezt tudom.

Nem leszek én ettől se több,se kevesebb.Amúgy az előző felesége is csak tükörtojást,rántottát,palacsintát és pizzát tudott csinálni,szóval annyira én sem vagyok le maradva.

2011. júl. 27. 17:46
 188/302 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudjàl, eddig végig kiàlltam melletted. Nem is probléma, hogy most nem tudsz semmilyen hàztartàst vezetni. Komolyan mondd most a pàrodtól megkérdezed, hogy "nem baj, ha nem tudok fõzni"?Milyen vàlaszt vàrsz rà?Majd azt mondja neked, hogy igen zavar, hogy nem tudsz fõzni. Most még nem tudod felfogni igazàn a dolgaidat én ùgy veszem észre. Hidd el, ha meg lesz a baba, teljesen màsképpen fogsz mindenhez hozzààllni. En a terhességem vége felé egyszerûen kezdtem tigrissé vàlni.En sem tudtam fõzni, takartiàshoz meg nem kell sok ész, de akaratom az volt a csalàdom érdekében és persze lenéztem volna magamat, ha nincs bennem nõiesség a csalàdom felé.

Egy kicsit én ùgy veszem észre, hogy nem vagy igazàn ébren. Ja és én is 20 évesen estem teherbe.

2011. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/302 anonim ***** válasza:
92%
egyszerűen csak éretlen vagy, ennyi az egész, remélem, belejössz...
2011. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/302 anonim ***** válasza:
94%
Pont azért mert a volt felesége nem volt egy konyhatündér, te lehetnél! Akkor gondolná magában a párod hogy na ez a csaj legalább megtanult főzni nem úgy mint az előző.
2011. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!