Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/302 anonim ***** válasza:
94%

A jó múltkor a kezembe akadt egy totál kezdőknek való szakácskönyv.

Nem akartam hinni a szememnek.

Az úgy kezdődött, hogy leírja, hogy hogyan lehet felismerni a tojást, a lisztet, a serpenyőt stb...


Eddig a napig azt hittem, hogy ennyire debil senki sem lehet...


Tévedtem!


Ahogyan olvasom a hozzászólásokat, lehet, hogy írok egy takarítási kézikönyvet, hogy hogyan lehet felismerni a partvist a lapátot, meg a porszívót?!

Úgy látom, hogy bestseller lesz!


Egyébként nagyon egyszerű dolog a házimunka, csupán azokat a számodra ismeretlen eszközöket kell megkeresned a lakásban, amelyek, még soha sem voltak a kezedben!!

Persze, ha a szemeteslapáton kezdesz el majd főzni,

lehet, hogy tényleg felgyújtod a lakást...

2011. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/302 anonim ***** válasza:
32%

jó, most itt senki nem azt mondta, hogy na nem tud valaki főzni akkor abortusz.


Csak a kérdező ne lepődjön meg, ha kedves apuka veszi a kalapot meg a kabátot, mert egy idő után együtt élve rá fog jönni, hogy egy gyereket vett a nyakába, aki még szül is egyet neki. Végül is mint a mellékelt ábra mutatja, egy két gyerekes házasság sem volt elég ahhoz, hogy együtt maradjanak, akkor nem biztos, hogy egy semmihez nem értő terhes gyereklány az igazi, akivel semmi baj nem lesz és örökké élnek együtt élnek majd a rózsaszín ködben.

2011. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/302 anonim ***** válasza:
75%

UHH...

Egy házasság mindig csak a férfi hibájából szakadhat meg!

Nem tudtam, hogy itt mindenki az ex feleség legjobb barátnője, hogy ennyire ismeritek a házasságuk történetét (te is kedves utolsó, meg az előtted ezzel érvelők is!!!)!

Valami nem volt meg az exben ami miatt ott maradt volna a férfi!

Ellaposodott a kapcsolat? Lehet ellene tenni csak nem kell lustulni! Megcsalták egymást? Biztos volt rá okuk! Ahol k.urvára szeretik egymást a párok ott nem fordul elő!

Valami van ebben a 19 éves lányban amire ez a felnőtt érett férfi azt mondja: veled akarok családot alapítani!

Felnőtt férfi, megmerné mondani ha nem szeretné a babát!


Gyerektartást fizet, gyerekekkel foglakozik, elviszik magukkal ide-oda... De szar apa a csávó... Tényleg!


És úristen egy 19 évesben találta meg a boldogságot! És csak azért gyerek még a csajszi is mert úgy kezdődik a kora, hogy "tizen..."!?

Ez nem általánosítás? NÉHÁNY 16 ÉVES ÉRETTEBBEN GONDOLKOZIK MINT NÉMELYIK 40-ES! (és némelyik negyven éves pont annyit tud takarítani meg főzni mint ez a Lány!)


Nővérem 24 a Párja meg 45-46 nem tudom pontosan! Imádják egymást még most is, pedig nem 2 hónapja vannak együtt!

augusztus 27-re várják a bébit! Köszönik szépen Ők is le akarnak húzni még egy 30 évet egymással!

MI van akkor ha nagy a korkülönbség?


Gyerek lenne a lány még? Lehet! (én erre mindig azt mondtam, hogy tőlem jobb játszótársa a gyerekemnek sose lesz! És náluk is pont ez lesz a helyzet mert le fog tudni menni agyilag alfába hogy a gyerekkel játszon)

Nem tudtam, hogy csak azok vállalhatnak gyereket akik átmentek egy gyerekvállalási vizsgán, vagy 10 fős pszichiáter csoport elemezte az agyát, hogy képes-e rá!


Képes lesz! Biztos! Anyai ösztönök már most felébredtek benne mint ahogy minden terhes kismamában! Mitől lesz Ő rosszabb mint Ti vagy Én? Lehet Ő lesz a legkövetkezetesebb szülő!


A párkapcsolat is kitarthat! Nem 50 évesen kerültek össze! Egy fiatal lány egy idősebb férfi (30-40 éves a párja) rigolyáihoz hamarabb tud alkalmazkodni! Ő még formálhatóbb személyiség, mint egy 36-40 éves nő! Ezzel sincs gond szerintem!


MIÉRT KÜLÖNB ANNAK a kapcsolata aki 3-5-10 éve van valakivel és úgy szül? Nem lehet ott hagyni azt a nőt sem?

Ott nem lehet 10 év után rájönni valamire (mondjuk, hogy ez az ember aki mellettem van, nem is az akibe én anno beleszerettem)? Dehogynem!

Senki nincs védve! Ne érezze senki magát k.urva nagy biztonságba..

Nincs olyan hogy valakitől nem lehetne találni jobbat! (az ellen kell tenni, hogy ez a valaki képbe kerülhessen! Ha pedig stimmel a kapcsolat lehet 3 év korkülönbség vagy 20 is!!!)


Nincs olyan, hogy rájön majd a párja, hogy úristen gyereklány! Tudja, hogy nem ért ilyenekhez! Anyum 16 volt mikor férjhez ment, apám 34!

Fater hazajött a melóból kérdezi hogy mi a kaja?

Anyu válaszol: bélszín roló sült krumpli(fagyasztott volt mind a kettő)

Fater jön haza másnap mi a kaja?

Anyu válaszol: bélszínroló sült krumplival!

Így ment 2 Hétig!!! Fater megvett egy rakás szakácskönyvet és együtt tanultak főzni!

17 évig éltek együtt!!


Kicsit sarkosít mindenki itt!

Ne irigyeld a rózsaszín ködöt :D

Mi van ha Ők pedig úgy fognak élni egymással 50 évet?


MÁR TUDOM MI VAN!! Kik vagytok!


Jósok, párkapcsolati terapeuták, (talán elhagyott asszonykák is), az ex legjobb barátnői!


Véleményt kért a lány arról hogy hogyan mondja el, hogy várandós!

Nem azt kérte, hogy oktassátok ki mert nem tud főzni takarítani!


SOK MINDENKI AZT HISZI HOGY TUD! főzni is és takarítani is! és esetleg 5-10-20 éve vannak házasságban vagy párkapcsolatban!

A férj ott se pakolta ki az asszonyka motyóját mert a pörkölt csak színes víz, ázott hússal...

vagy mert a porszívót nem tolta be a bútor alá csak előtte ment el!

Hány nőt tehetnének ki ezért? ŐSZINTÉN! Rengeteget! Ha ezeken múlik egy kapcsolat akkor már réges-régen rossz!

Akárcsak Titeket is? (meg engem is! Van, hogy én is csak ott takarítok ahol a papok táncolnak...) Na és?

Ez már csak a kötekedés meg az emberi butaság!

2011. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/302 anonim ***** válasza:
72%
Kedves utolsó nagyon jó a meglátásod, értelmesebb ember vagy itt mint bármelyik kötekedős hülye! Megnézném ezt a sok okost hogy nekik mennyire tökéletes az életük!
2011. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/302 A kérdező kommentje:

Mégis miért hagyna el csak azért,mert nem főzök és nem takarítok vagy mert egyesek szerint gyerek vagyok?

Ha 10 hónapon keresztül képes volt elviselni engem,úgy,ahogy vagyok(mert azért elég sokat voltam nála,tudta már akkor is,hogy nem tudok főzni és takarítani),akkor ezután is képes lesz rá.


A házassága pedig azért ment tönkre,mert "kihűlt",szinte csak éltek egymás mellett és össze-vissza csalták egymást.Nem a barátom adta be végül a válópert,hanem a felesége.


Hagyjuk már ezt,hogy azért elhagy,mert nem főzök/takarítok.Rengetegen nem csinálják ezeket,mégis van párkapcsolatuk.Ha nem szeretne,akkor nem mondta volna,hogy költözzek hozzá,hanem simán dobott volna,amikor kiderült,hogy babát várok.

2011. júl. 25. 15:20
 166/302 A kérdező kommentje:

És hogyha (még) nem tudok főzni,takarítani,akkor mi van?

Itthon leszek legalább 4 évig,csak sikerül megtanulnom,vagy ha nem akkor sem dől össze a ház.

2011. júl. 25. 15:23
 167/302 anonim ***** válasza:
71%

Pelenkázni is vagy megtanulsz vagy sem, ennyi erővel...

A hozzáállásoddal vannak gondok, eddig a szüleid szolgáltak ki, eztán majd a pasid tart el, bejárónőstül, éttermestül, gyerekestül...

2011. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/302 anonim ***** válasza:
12%
féltékeny vagy rá, hogy megengedhetik majd a késöbbiekben is?
2011. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/302 A kérdező kommentje:
Azért a pelenkázás meg mondjuk a főzés egy kicsit külön kategóriába tartozik,már ne is haragudj...Attól,mert nem főznék,senkinek nem lenne semmi baja.De ha nem pelenkáznám át a picit,fertőzéseket is elkaphat,szóval inkább ne említsük ezeket egy lapon.
2011. júl. 25. 17:06
 170/302 anonim ***** válasza:
34%

KOmolyan mondom teljesen az jön, le egyes válaszadóktól, hogy irigyek. Emberek, ez a lány szerencsés, hogy nem KELL neki takarítani, főzni miközben majd üvölt a gyerek. Szerintem nagyon sokan sokat adtunk volna egy bejárónőért meg egy hozatott kajáért mikor kicsi volt a gyerek! Még most is!

Kérdező! Örülj, mert szerencsés ember vagy. Hidd el sokkal több kedved lesz így főzni, hogy nem muszáj. Így még talán élvezni is fogod. Lényeg, hogy próbáld meg, a párod pedig mivel szeret, a legpocsékabb kajádhoz is jó képet fog vágni, és majd együtt nevettek. A takarítás sem bonyolult, tényleg csak időbeosztás kérdése az egész, ahogy írták is. Ajánlom a flylady programot, nem leszel mintaháziasszony tőle, de érdemes szemezgetni. Keress rá.

A károgókkal meg ne törődj! Lesz meló a babával is és? Akkor mi van? Eleve úgy kéne hozzáállnod milyen nehéz is lesz? Akkor meg azért küldenének abortuszra! Vicc.

2011. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!