Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/302 A kérdező kommentje:

Igen,fizeti a gyerektartást+a gyerekek különóráit és mindig kapnak valamit,ha itt vannak.Ránk is marad pénze,mivel nen keres rosszul.

A babával leszek egész nap,(mivel főzni és takarítani nem tudok) csak sikerül majd ellátnom az igényeit a picinek...


Elvetetni nem szeretném a picit,mert lehet,hogy őrültség,de már most olyan,mintha hozzánk tartozna...


Tegnap végül is anyával sikerült normálisan beszélnünk(apa nem volt ott),de azért a végén még megjegyezte,hogyha mégsem szeretnénk a babát,az abortusz lehetősége ott van...Nagyon remélem,hogy meg fog változni az álláspontja.

2011. júl. 23. 22:29
 132/302 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, ezt írod:


"...A babával leszek egész nap,(mivel főzni és takarítani nem tudok...)"


Ezt, hogy kell érteni??

NEM TUDSZ FŐZNI ÉS TAKARÍTANI SEM ???


Hazajön a párod a munkából és megfőz, meg kitakarít majd éjszaka helyetted??!!


Te tényleg életképtelen vagy,

akinek egy játékbaba sem való!!!

2011. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/302 anonim ***** válasza:
72%

Alakulnak a dolgok az anyukàddal, majd még jobb is lesz.

Takaritani meg fõzni meg fogsz tanulni, ha nagyon akarod. Mindent meg lehet tanulni csak akarni kell.

2011. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/302 anonim ***** válasza:
70%

bizony, jól érzed, hozzátok tartozik a kisbaba..:))


a főzés, takarítás meg amikor kell fog menni, én is úgy jöttem bele, közben.. anyukád meg nagyon fog örülni, ha már ott van a kisbaba, és gyönyörködhet benne.


Úgy van ez, egy ember érkezésekor több születik:

egy új ember, egy Anya, egy Apa,

és két Nagymama, két Nagypapa is.

2011. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/302 anonim ***** válasza:
74%

Hallod, ez a szegény pasi is jól beleválasztott veled!:-)) A meglévő gyerekei mellé kap még egyet, aki még ráadásul gyereket is szül majd neki. Mi az, hogy családalapításra készülsz (sőt már benne is vagy nyakig) de se főzni, se takarítani nem tudsz?? Téged eddig védőfólia alatt neveltek?

Hát mit tudsz kedves? A gyerekcsinálás technikáján kívül? Iskolába nyilván nem jársz, vagy ha igen, annak most lőttek. Szakmád nincs, vagy ha mégis, abban sem fogsz sok vizet zavarni. Dolgozni a korod miatt nem nagyon dolgozhattál még egy percet sem.

Egy évet nem adok, és anyádék konyhájában fogsz pityeregni a gyerekkel, hogy fogadjanak vissza, mert állandó balhé van, hogy egy vajaskenyeret sem tudsz megkenni... Igaza van a szüleidnek; életképtelen vagy még a saját ellátásodra is. Csak most helyettük egy másik ember nyakába varrod, hogy kiszolgáljon.

2011. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/302 A kérdező kommentje:

Nem vagyok életképtelen ettől.

A párom mondta,hogy ha nem akarom,akkor nem muszáj megcsinálnom ezeket,Ő sem teszi(ezért jár a takarítónő heti 2 alkalommal,az ételt pedig rendeljük vagy étteremben eszünk,bár pár alapételt megtudok csinálni,de nem vagyok egy konyhatündér).

Ha rajta múlt volna,hogy ki legyen nála takarítva és hogy főzzön,akkor szerintem már régen belefulladt volna a koszba vagy éhen halt volna.

2011. júl. 24. 12:11
 137/302 A kérdező kommentje:

Ő is tudja,hogy se főzni nem tudok,se takarítani,mégis szeret.

A kapcsolatunk tökéletes,mindent megbeszélünk egymással.

Nem vagyok már gyerek,a pici mellett pedig időm sem lesz ezekre.

2011. júl. 24. 12:13
 138/302 anonim ***** válasza:
71%

Hát igen, csak hogy ő férfi. És bármilyen nehéz is lenyelnünk a békát: A takarítás, az otthon rendben tartása a nő feladata.

22L

2011. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/302 anonim ***** válasza:
100%
A pici mellett időd sem lesz ilyenekre, mint a takarítás, a tisztaság?! Ne haragudj de szerinted más anyák hogy csinálták? Mert hidd el, az hogy hozzátok takarítónő jár, elég nagy luxus, amit nem mindenki engedhet meg...
2011. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/302 anonim ***** válasza:
71%
Attól még, hogy takarítónő jár és étteremben vacsoráztok, jó lesz ha sürgősen megtanulod ezeket a dolgokat, mert elhiheted, hogy nem fogod ebben az álomvilágban leélni az életedet. Az előző feleségével is örökre terveztek mindent, ahogyan veled is. És egyszer csak ott leszel kiszolgáltatva, szakma és munka, illetve életösztön nélkül, mert világ életeben a s*gged alá tettek mindent. A szerelem nem tart örökké.
2011. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!