Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/302 anonim ***** válasza:
100%

A) terv:

Dacból elköltözöl a szüleidtől, akik eddig mindent megadtak neked!!


B) terv:

Ha a pasi (esetleg) kirúg, visszasírod magad a szüleidhez, mert egyedül életképtelen vagy !!

2011. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/302 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, hogy én is ezt mondom, de ez egy teljesen normális reakció volt a szüleidtől!!! Azt hiszem az én szüleim is meg ha nekem egyerekem lenne én is először sikítanék ebben a helyzetben. Nem mondta el a lányom, hogy pasija van? Gondold el. A szüleid azt hitték, hogy a hajadon/egyedül vagy! Bulizol vagy akármi! Nem tudták, hogy párod van és csodálkozol ha kibuknak, hogy várandós vagy? Ez egy sokkos meglepetés volt. Mert ha ismerték volna, vagy legalább tudtak volna a pasiról már nem kiabáltak volna. Gondolkozz el ezen! Nagyon hülyén jött ez ki!

22/N

2011. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/302 anonim ***** válasza:
66%
én azon buktam volna ki, hogy harminc pluszos érett férfi és nincs pofája elénk állni.
2011. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/302 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Elköltöztél a párodhoz? Hogy viseled a terhességet? Gondolkoztok már rajta, hogy mi legyen a kicsi neve?

Sok boldogságot, erőt, egészséget a kicsinek, neked és a párodnak is! :)

2011. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/302 A kérdező kommentje:

Már ideköltöztem/költöztünk tegnap,csak még a ruháim eléggé szanaszét vannak.

A nevén még nem gondolkoztunk,bár ha fiú lesz,akkor vagy Levente vagy Bence vagy Dani lesz...Ha lány akkor vagy Réka,Noémi vagy Dorci.


Tudom,hogy el kellett volna mondanom már hamarabb a szüleimnek,csak attól féltem,hogy kiborulnak a korkülönbség miatt...Hát így most azzal nem annyira foglalkoztak...

Azt meg nem értem,hogy miért rúgna ki a párom?!

2011. júl. 22. 17:22
 126/302 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy anya megnyugodott picit,mert most azt szeretné,hogy találkozzunk és "beszéljük meg a dolgokat".

Nem tudom,hogy ez egy újabb próbálkozás lenne arra,hogy abortuszom legyen vagy tényleg kulturáltan,üvöltözés nélkül akar beszélni...

Bár kétlem,hogy alig 2 nap alatt át tudta gondolni normálisan a dolgokat,de azért megpróbálok vele beszélni.

2011. júl. 22. 19:09
 127/302 anonim ***** válasza:
82%
Szia!Szerintem is beszéljétek meg (nyugodtan! ) a helyzetet!De szerintem te is gondold át,valóban jó döntés-e ha most megtartjátok a babát.Anyukaként irom ezeket a sorokat,családcentrikus vagyok,imádom a gyerekeket,de ha én a helyedben lennék,bizony fontolóra venném a terhesség megszakitást. nem vagy még lemaradva semmiről,ha a mostani kedveseddel 2- 3 év múlva is együtt lesztek még,akkor vállaljatok gyereket.Addigra anyukádék is megismernék,biztos meg is kedvelnék a kedvesedet (ha tényleg jó ember ;) ),és mellettetek lennének,nem ellenetek !:) Én természetesen csak a saját véleményemet irtam le,ti tudjátok,mit csináltok.Mindenesetre sok sikert ,bárhogy is döntötök !
2011. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/302 anonim ***** válasza:
64%

Azt meg nem értem,hogy miért rúgna ki a párom?!


Azért édesem, mert az életben semmire nincs garancia. Én is azt hittem, meg a párom is úgy gondolta, hogy mi örökké együtt maradunk. Esküvő, gyerektervezés, minden volt. Mégis az egész kártyavárként omlott össze röpke pár óra alatt. Jelenleg legszívesebben meghalnék, enni sem tudok, egy zombi vagyok. Tudod, mit mondott a barátnőm, mikor tegnap éjjel a telefonba zokogtam neki? Ezt: örülj, Drágám, hogy nem gyerekkel hagyott ott...

2011. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/302 anonim ***** válasza:
64%
Kedves utolsó, azért mert te így jártál nem biztos hogy ő is így fog. Tudod az emberek nem egyformák...
2011. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/302 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!

Ha ez a drága jó Apa tudja a kötelességét, eljár dolgozni rendesen, fizeti a gyerektartást az előző gyerekeinek, meg marad rátok is, meg a lakásra is meg kajára ia meg pelusra is, és Te meg drága kérdező tisztán tartod a babát, a lakást, gondoskodsz mindenről, amit egy háziasszonynak kell, meg amit egy asszonynak kell, akkor bizony ti lesztek az ideális pár. Kívánom neked, hogy így legyen....

2011. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!