Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/302 anonim ***** válasza:
71%

nem ő lesz az első...


Ettem olyannak a főztjéből aki azt mondta tud főzni... hááát nem!!!


Ha bejárónő jön akkor hajrá, ha kaját hozatnak étteremből (mondjuk napi menüt) öregek is csinálnak ilyet... mi van akkor?

2011. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/302 A kérdező kommentje:

18:55

Köszi,lehet,hogy megpróbálkozom a takarítással és a főzéssel,amíg itthon leszek,bár eléggé félek attól,hogy magunkra gyújtom a házat vagy hasonlók :D

A szándék pedig bennem van/volt,de amikor kérdeztem a barátomat,hogy megcsináljam-e ezeket,azt mondta,hogy nem szükséges...Így inkább beletörődtem.

De azt viszont nem értem,hogy miért lenne vállig kakis a pici...Nem azért van rajta a pelus,hogy ezt megelőzze?



A többieknek pedig üzenném:

Attól,mert nem vagyok egy házitündér,attól még lehetek jó anya és jó barátnő/feleség.A kisbabák tudtommal nem az első naptól fogva 4 fogásos kajákat esznek,amihez akkora főzőtudás kell.Nem attól lesz valaki jó ember és anya,mert tud főzni vagy takarítani.

2011. júl. 24. 19:39
 153/302 anonim ***** válasza:

:D

NEM EGÉSZEN!!!

AZ anyatejes kaki olyan mint a víz! Azt a pelenka sehogy sem szedi össze... Mind kifolyik:D :S Akár napi háromszor is viheted fürdetni..


teljesen igazad van minden másban!!!

2011. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/302 anonim ***** válasza:
100%

"A szándék pedig bennem van"


Akkor viszont bocsánat. Viszont azt jó ha tudod, hogy nem csak azokat a dolgokat kell megtenned amire kérnek. Kicsit önállóbbnak kell lenned, pláne baba mellett. Az embernek jólesik ha néha meglepik. az csak a javadra válhat, ha heti 1x-2x inkább te főzöl.


Megjegyzés: A baba pedig a legtutibb nyakig érő pelusban is tarkón tudja magát f*sni.

Tessék, itt egy remek összefoglaló: [link]

2011. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/302 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan hogy valaki nem tud takarítani!:) 14 éves vagyok,nem tanultam a takarítást,lepakolsz az asztalrol,letörlöd,visszapakolsz.ebbe mi a nehéz? és kaját is neten mindent leírnak,nem azt mondom hogy mindíg főzz.de legalább gyakorolhatnál,még ha a párod azt is mondta hogy Nem kell...attól még lehet,terhes leszel és egész nap ülsz,gépezel,tévézel? :) 2x takarítónő megy,és akkor a másik 5 nap állni fog nálatok a por,meg a mosogató tele? megfogjátok unni az éttermi kaját mindíg..szerintem kicsit gyakorolhatnál.nem rossz indulatból mondom!:)
2011. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/302 anonim ***** válasza:
100%

19:51nek igaza van!


Fekvő helyzetben nyakig szaros lesz :D

Majd rájössz amikor hallod hogy rotyog a pelus és felveszed az ágyból hogy kicseréld neki, és csak azt látod hogy valamiért tiszta sz@r az ágy, aztán még a kezed is..

Az anyatejes kaki olyan mint a víz, mintha 3 decit egyben öntenél a pelusra... Rögtön úgyse szívja fel! Amit meg nem szív fel az kifolyik... :S Vegyél gumi aljú lepedőt majd (nagyobb gyerekeknek szokták venni amikor még éjjel bepisilnek), úgy nem lesz olyan a matrac!:D


Sok sikert ha van kérdésed írj nyugodtan, de szerintem már nem fognak cseszegetni! Most már úgyis a normálisabbak jöttek vissza!

2011. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/302 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy? fiú vagy lány?
2011. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/302 anonim ***** válasza:
81%

ja!

És ne kérdezd, hanem csináld!

Ne kérdezd meg, hogy kitakaríts-e, vagy csinálj-e valami finomat vacsira!


Próbálj olyan dolgokat amit nem ronthatsz el! Rántott hús, pörkölt (abból már csak 1 lépés a rizseshús) Levesek..


Pofon egyszerű! Menni fog! Ne gyújtsd meg a házat :D Vegyetek füst érzékelőt! 3-4000 forint! És az igyekezeted biztos leveszi a lábáról!


Mindennap egy kis kedveskedés és rendben lesztek! (na nem nyalni a se.ggét, hanem csak annyit kedveskedni amit elvársz Te is mindennap! Azt ne felejtsd el hogy a férfi mindig abba a nyugodt, békés környezetbe akar hazajönni amit te teremtesz meg! És ha vannak kis meglepik akkor feldobja az Ő napját is! )

2011. júl. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/302 anonim ***** válasza:
100%

bizony! ismered azt a viccet, amikor az újdonsült asszonyka a férje elé teszi a meglepetés-vacsorát

-Hm, nahát!de finom!- mondja az újdonsült férj.

-Milyen jó , hogy két ételt legalább megtanultam anyukámtól,a tökfőzeléket és a vaniliapudingot!- mosolyog az asszonyka.

-És ez most melyik volt? - kérdezi a férj.

*********

Apuka játszik a bébivel és a fontos okiratokkal:

http://www.youtube.com/watch?v=RP4abiHdQpc&feature=fvsr

2011. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/302 anonim ***** válasza:
100%

19:51


sírok a röhögéstől! Mintha a fiamat írták volna le a cikkben!


Apa mellkas szőre, anya nyaka, mellbimbó kapaszkodás, sunyi mosoly... kész!!

2011. júl. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!