Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/302 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy eleve ezzel is különbnek tartana mint az előző feleségét! Ebbe igaza van a többieknek!


De mi történt? tegnapelőtt (vagy mikor) azt írtad megtanulsz főzni csak ki ne gyújtsd a lakást... :D

2011. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/302 A kérdező kommentje:
Persze,megtanulok,de az nem megy rögtön.Elhatároztam,hogy majd a nyaralásunk után megtanulok főzni,addig próbálom rendezni az anyámmal a kapcsolatunkat,pihenek,vásárolgatok és recepteket keresek,amik nem olyan nehezek.
2011. júl. 27. 21:33
 193/302 A kérdező kommentje:

Amúgy haladok,már nem megveszem a reggelimet,hanem próbálom én megcsinálni...Még szerencse,hogy a barátom 9-kor már nincs itthon,különben tuti,hogy hülyének nézne,miközben éppen a tükörtojást akarom megfordítani a serpenyőben.

De remélem ebbe is belejövök egyszer.

2011. júl. 27. 21:37
 194/302 anonim ***** válasza:
27%
:)hàt halàli vagy, én a tükörtojàst nem szoktam megforditani, hanem szépen az olajàból csepegtetek kanàllal a tetejére és igy àtsül. Làtod mégis csak hatunk ràd.:)
2011. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/302 anonim ***** válasza:
91%
Gratulálok! Tudom magamról, hogy ez milyen nagy dolog. És mivel nem álltok rosszul anyagilag megteheted majd, hogy nagyon jó minőségű és különleges alapanyagokkal dolgozz, még az is meglehet, hogy élvezni fogod. Való igaz, nem kapsz ezért kitüntetést, de a kedvesed elismerő pillantása egy általad készített vacsi után felér azzal. Vagy ha együtt röhögtök egy ehetetlen kaján. :D
2011. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/302 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is inkább a szüleiddel való békülés a fontosabb mint főzőcskézni a konyhában egész nap! Lesz időd tanulni nem holnapra szülsz meg! :D


FÚÚÚÚ....


Ezzel a tükörtojás fordítgatással ne is idegesíts... Párom mániája... De tényleg finomabb úgy!

Ügyes vagy, hogy próbálkozol! Gratulálok hozzá :D Így tovább!

Ha már megtudod fordítani úgy hogy nem folyatod ki a sárgáját (nekem sokszor kellett kísérletezni) akkor meglepheted párodat is!


Hány hetes terhes vagy?

2011. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/302 A kérdező kommentje:

10 hetes vagyok,de már nagyon várjuk a babát.

Tudom,hogy rengeteg időm van,de már azon gondolkozom,hogy miket kell majd vennünk neki meg hogy milyen színű legyen a szobája...

Most már szinte az egész ismeretségi körünk tudja,hogy lesz egy közös gyerekünk a párommal,így szinte mindennap vagy felhív valaki vagy meglátogat,szóval nem unatkozom...

Ha van egy pici idő,amikor egyedül vagyok,akkor rögtön elkezdek azon gondolkodni,hogy mit kéne kezdenem a szüleimmel,ezért igyekszem lefoglalni magam,hogy ne legyen sok időm ezen filózni.

2011. júl. 28. 18:00
 198/302 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező, a szüleid beletörődnek, majd elkezdenek aggódni, minden rendben legyen, majd veszkődni, hogy láthassák az édes kicsi babát.

Ne csinálj semmit. Így lesz.

Figyelj az áldott állapotra: nagyon érdekes!! Mikor majd először mocorog, mikor hallod a szívét.

De - sok nehézség ellenére- valóban különleges élmény horodzni egy kis életkét.

2011. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/302 anonim ***** válasza:
100%
A párod szüleit ismered?
2011. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/302 A kérdező kommentje:
Az anyukájával már találkoztam,de az apukájával még nem,mert vele nem olyan jó a párom kapcsolata és nem is belföldön él,hanem Svájcban,ha jól tudom.
2011. júl. 28. 20:05
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!