Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/302 A kérdező kommentje:
Legalább 4 évig itthon szeretnék lenni a picivel,utána elvégezni egy főiskolát vagy egyetemet.De amíg itthon leszek a babával,addig nem szeretnék semmi komolyabba belefogni,mert nem tőle akarom majd a későbbiekben elvenni az időt.
2011. aug. 1. 14:29
 232/302 anonim ***** válasza:
59%

GYES csak 3 évig jár, de gondolom ez lényegtelen.

Szóval 4 évet otthon vagy a picivel, plusz még alaphangon 3 év a fősuli, szóval 7 évig tervezel otthon maradni háztartásbeliként, úgy, hogy nem vezetsz háztartást :)


Most egy kicsit irigy vagyok :D

2011. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/302 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező! Szép álom, kár hogy majd berreg a vekker, és akkor véget ér. Az ilyen remek apák nem állnak meg 2 asszonynál, és 3 gyereknél. Megkérdezném, a jelen helyzetben mi neked a státusod? Feleség, pár, élettárs, egyéb. Majd a helyes választ jelöld be x-el.
2011. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/302 A kérdező kommentje:

Utolsó

Nem is ismersz se engem,se a páromat,szóval elég bátor lehetsz,hogy látatlanból elmondod,hogy milyen a jelleme meg hogy el fog hagyni.

Nem tudon,hogy meddig fogjátok még ezt fújni,hogy elhagy...Imádjuk egymást,napközben legalább 2 óránként beszélünk egymással és mindent megbeszélünk.

Nem értem,hogy lehet megítélni valakit úgy,hogy nem is ismerik az illetőt....

2011. aug. 1. 23:30
 235/302 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ismerlek téged, sem a párodat, de az alapján, amit leírtál, eléggé álomvilágban élhetsz.
2011. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/302 A kérdező kommentje:
Nem élek álomvilágban,elmondtam már a barátomnak is,hogy mit tervezek a jövőre nézve és Ő azt mondta,hogy Ő mindenben támogat.
2011. aug. 1. 23:52
 237/302 anonim ***** válasza:
59%

a 10: 26 -os hsz-t jól lepontoztátok -belátom, az hogy "hányévesvagy?" sokkal ,de sokkal jobb válasz.

Na mindegy. Kedves Kérdező: azért egy nyelvvizsga belefér ám! ahhoz mit szólsz, amit a 10:26 -ban írtam? gondold át,

a nyelv fontos, sok mindenre tudod majd használni, és ha főiskolára mész, oda is kell, dipl. nincs már nyelvvizsga nélkül. Jó éjt! :)

2011. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/302 anonim ***** válasza:
100%
javítás: a ma10:24-esemet
2011. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/302 A kérdező kommentje:
A nyelvvizsgát mindenképpen megcsinálom,mert most teljesen rákattantam az olasz nyelvre :D
2011. aug. 2. 00:01
 240/302 anonim ***** válasza:
Az jó! Legyél szorgalmas, kitartó, napi ritmusban tanulj! Az többet ér, ha mindennap 1/2 órát tanulsz, mintha hetenete 1x 8 órát!
2011. aug. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!