Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/302 ciceribojso válasza:
73%

",pihenek,vásárolgatok és recepteket keresek,amik nem olyan nehezek."


Igen igen. Ne is kapkod el a dolgot. Eddig annyit gürcöltél, hogy agyilag kifáradtál. Előbb a pihenés...

Hadd kérdjem meg: legalább érettségiztél?

2011. júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/302 anonim ***** válasza:
64%

"Amúgy az előző felesége is csak tükörtojást,rántottát,palacsintát és pizzát tudott csinálni"


Az előző sem tudott főzi, meg te sem tudsz!


A szerencsétlen pasi, meg majd feldobja a talpát a sok sz*r kajától.


Ennyi debil nő után már csak talál egy normálisat is majd!!

2011. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/302 anonim ***** válasza:
61%
Én borítékolom, hogy ha pár hónap esetleg év múlva beírja, hogy mit tegyek, szétmentünk, se munkám se iskolám, a gyerektartás meg semmire sem elég, akkor azok is itt fogják bégetni, hogy minek szültél egy ilyen kapcsolatba, akik szerint ez most tök jó.
2011. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/302 anonim ***** válasza:
71%
Kedves kérdező! Úgy egyébként mivel telnek a hétköznapjaik? Tanulsz? Dolgozol? Vagy hogy sikerült magad olyan elfoglalttá tenni, hogy még sem partvist, sem serpenyőt nem láttál?
2011. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/302 A kérdező kommentje:

Mégis meddig akartok még azon lovagolni,hogy nem tudok se főzni,se takarítani?!

Nem unalmas még?

Mert én már kezdem egy kicsit unni...Alig tudtok rólam/rólunk valamit,de írjátok,hogy így elhagy meg úgy elhagy majd a párom később.

Nem fog elhagyni,mivel sokkal jobb vagyok hozzá,mint az előző felesége és szeret engem,én is Őt.

2011. júl. 29. 16:40
 206/302 anonim ***** válasza:
72%

Na persze...

Én is fiatalabb voltam a barátomnál (16 évvel), jobb voltam mint a volt felesége. Tanultabb, csinosabb, okosabb és még főzni és takarítani is tudtam.

Mégis más volt a fontos nálam, holott 10 hónap után még belém is halálosan szerelmes volt. És nálunk is folyton babát emlegetett és esküvőt, csak nekem volt annyi eszem, hogy nem kapom be a legyet két szép szempár kedvéért.

Buta vagy ha azt hiszed, azért mert most azt mondja "nem cicám ne takaríts, ne főzz csak pihenj" pár év után nem vágja a fejedhez, hogy egy lusta dög vagy és eltartatod magad vele. Ha eszed lenne épp most tanulnál meg főzni, vagy valami olyan szakmát tanulnál amit bírnál a baba mellett is. Barátnőm gyerek mellett végezte el a jogi egyetemet. Ráadásul neki párja sem volt, mert lelécelt a gyerek születése előtt pár nappal(!!!). Szóval majd ha 10 év múlva is együtt vagytok, akkor talán elhiszem, hogy ő tényleg a tökéletes pasi fehér lovon, addig pedig csak egy naiv buta kislánynak tartalak, aki elcseszte az életét.

És nem vagyok sokkal idősebb nálad, 23 vagyok, de a helyedbe lennék nem gondolkodtam volna anyukám ajánlatán. Mellesleg meg anyukádat a háttérbe szorítani csak azért mert nem tetszik a véleménye, na ez a szomorú. Ha majd ő okoz neked ekkora fájdalmat, akkor rinyálni fogsz, hogy milyen anya, holott eszedbe juthatna, hog te milyen lánya vagy.

2011. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/302 anonim ***** válasza:
67%

19:23 elképesztően gonosz üzenet!! hogy lehet, hogy máshol meg mindenkinek az a véleménye, hogy a társadhoz tartozol, ti döntötök ketten, együtt, nem a szülők????

És mit jósolgattok -így lesz 10-20 év múlva? hm? most szeretik egymást - később meg bármi lehet, mint ahogy ezt mindenki a saját éetében tapasztalja. Minden helyzet más és más! És hogy lehet, hogy a jósalok közül hiányziK:

ha kitépi testéből az életet, megöli, igen, egy életet pusztít el, és azt ölésnek hívják lehet,

LEHET,hogy soha többé nem lesz gyereke!


Szeretik egymást -és boldogan várják a kicsit.

Miért kell károgni?

De jósolok én is.

Nagyszülők meg fogják szeretni a kisbabát, támogatni fogják a lányukat, ha szeretik. Ha meg nem, akkor meg jobb ha megszakad a kapcsolat). És lehet, hogy rájönnek arra, hogy milyen kegyetlen lehetőséget ajánlottak fel egy éve, és magukba néznek..


Te, pedig kedves kismama Kérdező, bele fogsz jönni a szükséges tevékenységekbe. Látod majd, mi a jó, és úgy teszel. (én is közben tanultam meg mindent, ami kell, úgy, hogy a férjem is elégedett legyen)

2011. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/302 anonim ***** válasza:
82%

Nem jósolgatni kell, de értsük már meg, hogy alapvetően egy elb.aszott helyzetben van a kérdező!


10 hónapig titkolta a pasiját, majd bejelenti, hogy terhes tőle, elcuccol a párjához, ahol nem tud magával mit kezdeni, mert nem ért a háztartáshoz, mindezt 19 évesen.


Ebből persze akár jó is kisülhet, de azért érezzük, hogy ez egy nem normális állapot, és sok benne a buktató!


Egyébként komolyan kérdezem, mivel telnek a mindennapjaid? Dolgozol, vagy tanulsz, vagy mi? Nem piszkálásnak, komolyan érdekel.

2011. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/302 anonim ***** válasza:
79%
19:23as nem gonoszkodásból írta, ez a színtiszta valóság és nagyon jó a meglátása.
2011. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/302 anonim ***** válasza:
96%

10 hónap után könnyű azt mondani, hogy szeret a párod és ez meg ez nem zavarja és nem is fogja.

A rózsaszín köd egy két évig még megvan egy kapcsolatban, de egyik pillanatról a másikra elmúlik. Gyerek mellett még hamarabb.

Nem azt mondom, hogy lehetetlen, hogy együtt maradjatok, de azért ne legyél ilyen nyugodt.

2011. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!