Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a szüleimmel,...

Hogy közöljem a szüleimmel, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja együtt vagyunk,de a szüleim azt sem tudják,hogy van bármilyen kapcsolatom,mert Ő idősebb nálam...

De kiderült,hogy babát várok.Nem terveztük,de én megszeretném tartani és ebben a párom is támogat.Tudom,hogy jó apa,mert már van 2 gyereke az előző házasságából(egy 7 éves kisfiú és egy 10 éves lány).

Csak azt nem tudom,hogy mondjam el anyáéknak a dolgot.Nem az Ő nyakukra akarom a picit,elköltöznék,ez már biztos.Csak attól félek,hogy ettől is kiakadnának,mert szinte burokban nőttem fel,mindig nagyon vigyáztak rám.


Valami ötlet,hogy közöljem velük?

Gondoltam arra,hogy egy nyilvános helyen mondanám el nekik,mert akkor nem tudnak annyira kiakadni,mintha otthon lennénk.


Vagy ti hogy csinálnátok?Esetleg egy nyugodt délutánon?Vagy mikor?


Köszönöm a tanácsokat


2011. júl. 17. 20:25
 261/302 anonim ***** válasza:
96%
Házasság pártolás ide vagy oda, csak egy papír, ez tény (meg 2 gyűrű), de jogilag nagyon más élettársaknak lenni, mint házasoknak :)
2011. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/302 anonim ***** válasza:
34%

életünkből száműzetett a Jóisten. Kár.

Kérném Isten áldását a család boldogságára.

Ez volt az esküvői szertartás lényege -és ma is az.

Az a másik oldal, ha valaki ezt nem hiszi, az Isten létét és az áldás fontosságát nem érinti.

*

nna, mindent jól megvitattunk itt,

de Kérdező, hogy sikerült a gyerek érettségije?

2011. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/302 anonim ***** válasza:
47%

Ez a válasz 74%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:25


"Tudod van ám aki szereti a szűk családi körét, és van olyan önzetlen hogy szívesen meghívja őket egy vacsorára, és későbbre csúsztatja miatta a jordániai utat:)"


Én is Szeretem a családomat, de ha választhatok hogy hárman menjünk egy felejthetetlent nyaralni vagy (számomra) baromságokra sz@rjuk el a pénzt akkor inkább legyen az álomnyaralásom! :D

2011. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/302 anonim ***** válasza:
85%
Titokban, magában a legtöbb nő házasságban szeretne élni. Hogy egy idő után, amit együtt éltek le, és dolgoztak, neki is lehessen valamije. Hogy ne lehessen kidobni csak úgy a közösből, ha újra kell kezdenie, ne a semmiről induljon. A gyereknek anya kell és apa kell. Vér szerinti is, és törvényes is. Hogy onnan se lehessen kitúrni az egyik felet. Mekkora divat most a családfa-kutatás Meg milyen jogon várok el hűséget, és hogyan kérjem számon? A férfiak 90 % a visszaél a helyzetével, a nők meg némán tűrik, csak hogy legyen valakijük.
2011. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/302 anonim ***** válasza:
47%
Képzeld csak élettársak vagyunk, van egy gyerekünk, mindenünket közös névre vettük, a párom nem él vissza, hogy nem vagyunk házasok és nem csal meg, ellenben a barátnőm házas és csalják. Ne próbáljátok bemagyarázni már senkinek, hogy mire vágyik. A párom többször megkérdezte, hogy akarok e esküvőt, nem akartam, nem érzem, hogy feleség akarok lenni.
2011. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/302 anonim ***** válasza:
14%

Anyumék elváltak 7 éve!


Mindenből kiforgatta fater őt hónapokkal a szétköltözés előtt! Ugye a válás egy folyamat vége... A folyamat meg észre vehető mindenkinél! ÍGY MINDENKI KIFORGATHATÓ A VAGYONÁBÓL!

A számlájukról levette a pénzt az aranyait eldugta... Mikor elköltöztünk anyu rá pár hétre vissza akart menni tv-ért, dvd-ért ezt azt el akarta hozni a lényeg az hogy fater zárat cserélt nem tudtunk bemenni a házba...


Anyum rátelefonált megbeszélték a hétvégét! Hétvégére fater csinált egy önbetörést!

Rendőrség kiment lehelyszínelték, hogy kirabolták a házat összes értékéből fater azzal a papírral elment a bíróságra és már nem is kellett felezgetni...

Anyumnak majd' 20 évért járt 3.500.000 forint a házból... Ennyi! Méghogy nem lehet valakit kiforgatni mindenéből mert házas! Dehogynem!!! Itt a példa!

13 éves voltam, fater annyira lesz@rta hogy nincs semmink, se pénzünk se ruhánk se semmink hogy azt mondta ha vissza hozzá nem megyünk majd elvitet a gyámhatósággal minket...

Ugyanis nem érdekelte hogy velünk mi lesz! Annyi volt a lényeg hogy anyunak a házasságából semmije (még Mi se) maradjunk meg neki!


Az Önbetörés meg úgy derült ki hogy fater egy részeg pillanatában elugatta a faluban...


Mindenkit ki lehet forgatni mindenéből!

Anyum példáján okulva nem fogok így járni! Ezért kötünk párommal ilyen megállapodásokat! Minden a miénk! Nem az Enyém vagy az Övé!!

2011. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/302 anonim ***** válasza:
84%

ma 14:53-milyen igazságot fogalmaztál meg. Így látom én is. A lányok, nők természetének lényegi vonása a család, a gyerek utáni vágy, egy egész-séges kis sejtje a társadalomnak - mélyen elnyomva a csak kalandozni, szórakozni vágyó férfiak elől, mert kigúnyolják, kiröhögik és otthagyják érte, lefojtja hát.

Azonkívül a liberális politikának is van egy ilyen

család-sejt romoboló hatása a médián keresztül - letaposni a hagyományos értékeket - de ez már messzire vezet. A nőknek pedig mindezek ellenére őrizni kell az értékeket.


"Őrzők, vigyázzatok a strázsán,

Az Élet él és élni akar,

Nem azért adott annyi szépet" /Ady

[link]

2011. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/302 anonim ***** válasza:
47%

ja és fater körülbelül a házból mindennel együtt kimentett magának 8 millió forintot!


Hol volt itt az igazság, meg az a kib@szott nagy joga mindenhez??? Nesztek feleség... Anyámtól jobb Nőt míg él nem fog találni, mégis verte, csalta másnak csinált gyereket (öcsém keresztanyjának aki történetesen az anyum bátyjának a felesége volt) meg még ki tudja kiknek...!


Vicc...

Nesztek biztonság...

13 voltam mikor szétköltöztek 16-17 mikor kimondták a válásukat!

23 vagyok! Nem hiszek az esküvőben, se a házasságban, se ebben az egész f@szságban...

2011. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/302 anonim ***** válasza:
33%

Mikor elmondtam neki,hogy apa mit mondott,akkor meg szerintem megijedt egy picit,bár próbálta leplezni..


Oké, igazad van, egy igazi, belevaló karakán ember a párod. Megijedt picit? konkrétan majd beszart, úgy megrémült, hogy vállalnia kell magát a szüleid előtt, erre mérget vehetsz. Na, jól van, további szép álmokat királylány:)

2011. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/302 anonim ***** válasza:
24%

ja azt magyarázza már el valaki miért volt olyan jó hogy házasok voltak?

Kijöttek a rendőrök és széttett kézzel visszaültek a kocsiba mondván hogy családon belüli jelenteni kell és majd intézkednek... Vetessen látleletet anyum... Ezt hozzátették...

Nem úgy indultak Ők se az életbe hogy fater olyan volt már... Időközben lett agresszív állat... Anyum azt hitte majd jobb lesz Ő erős nő és majd megoldja, nem kell válni...

Öcsémtől fél évvel fiatalabb a mostoha öcsém... Anyum 8 hónapos volt mikor fater lelökte a lépcsőn... Mert hogy Ő ezt a gyereket nem akarja... Köszi...


Feleségként annyi haszna volt mindenből hogy becsukhatta a rendőrök után az ajtót... Mert ha csak élettárs lett volna elviszik fateromat... De családi viszályokba nem szólnak bele..

Nem értem hogy miért kéne bíróságra mászkálni amikor eldöntöttem, hogy én azt az embert már soha nem akarom látni! 1 percre sem.. És megyek a bíróságra békítő tárgyalásra... Vicc ez az egész elkötelezettség! Semmit nem ér csak felesleges fájdalmakat okoz ha válásra kerül a sor! Én szakítok szépen csendben más meg a legnagyobb verések közepette válik!

Én ha rendőrt hívnékk elvinnék az párom legalább éjszakára (sose forduljon elő velem!), amikor anyum rendőrt hívott néztek hülyén a rendőrök hogy el kell válni ami alaphangon 1 év...

1 évig olyan emberrel élsz egy házban akivel nem akarsz közös levegőt szívni sem és azt csinál veled amit akar továbbra is! Ha erőszakol akkor azt ha ver akkor meg vetess látleletet... Jó példa van előttem! Én nem állok be ebbe a sorba!

2011. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!