Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy történt egy tragédia a családunkban. Engem borzasztóan megviselt.

A férjemnek délután volt programja, egy baráti foci. Szóval nem meccs, nem olyan, aminek tétje lenne.

Kértem, hogy ne menjen, szeretném, ha maradna, mert szükségem van rá.

Ő elment. Nekem meg ez borzasztóan rosszul esett.

De szerintem túlreagálom, csak másfél óra volt, és hogy miért ne mehetett volna el.

Nem tudom, lehet, hogy én vagyok rosszul bekötve, de én úgy gondoltam, hogy én fontosabb vagyok.

Vagy rosszul látom?


tegnap 09:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 A kérdező kommentje:
*szerinte reagálom túl
tegnap 09:02
 2/129 anonim ***** válasza:
27%
Akkora tragédia, hogy ma már a gyakorira írogatsz?
tegnap 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/129 anonim ***** válasza:
91%

Nem, alapvetően ha a partner azt mondja, szüksége van a másikra, akkor ő élvez előnyt más programmal szemben.

A másik oldal viszont az, hogy ami szerinted tragédia, más szerint nem az és van aki úgy van vele, a már megbeszélt program fontosabb, mint a partner "navalyjgasa"

tegnap 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/129 anonim ***** válasza:
93%

Ez csak neked volt tragedia, a ferjednek egyaltalan nem. 🤷‍♀️

Amugy “illendo” lett volna veled maradnia. 🤫 A kerdes csak az, miert fontosabb neki a foci meg a haverok, mint a felesege, akit cserbenhagyott? 🤔

tegnap 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/129 anonim ***** válasza:
79%

Ha leírnád, mi volt a tragédia, akkor lehetne érdemben véleményt mondani.

Ha mondjuk édesanyád halt meg, akkor párod helyében lemondtam volna a focit és otthon maradtam volna veled. Ha a szüleid macskája pusztult el, akkor elmentem volna focizni.

Pedig van, aki a macskája pusztulását is családi tragédiának fogja fel. Egyetemista koromban egy évfolyamtársam arra hivatkozott egy vizsgán, hogy elpuszult a macskájuk, és ez annyira megviselte őt is és az egész családot is, hogy nem tudott rendesen készülni a vizsgára. És a tanár még méltányolta is ezt az indokot.

tegnap 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/129 anonim ***** válasza:
93%

Mi a "tragédia"?

Ettől függ!

tegnap 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/129 A kérdező kommentje:

Haláleset történt a családban. Nem közeli rokon, de borzasztóan fiatal volt, és a körülmények sem tisztázottak. Legyen elég ennyi.

Nekem az a fura, hogy nem célozgattam, ahogy a nők szoktak, hanem kértem, hogy maradjon velem. De akkor is ment.

tegnap 09:41
 8/129 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben, és nagyon rosszul esett.

N

tegnap 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/129 anonim ***** válasza:
68%
Oké, kérdező. Tehát pl a nagymama testvérének a 3 éve nem látott 20 éves unokája öngyilkos lett. Ez kb vadidegen kategória a férjednek, azt se érti mi a problémád, neki a foci fontosabb volt.
tegnap 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/129 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem közeli rokon, akkor a pároddal értek egyet. Ha csak nem arról van szó, hogy a távoli rokonság ellenére viszonylag szorosan tartottátok a kapcsolatot. Ui. nem a rokonsági fok számít, hanem a kapcsolattartás mértéke.
tegnap 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!