Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Heti egy családi ebéd, vasárna...

Heti egy családi ebéd, vasárnaponként mennyire fér bele? Sokat kérnék?

Figyelt kérdés

Barátom mamája minden vasárnap családi ebédet tart.

Ezen a párom, az apukája és a mamájának a testvére + néha neki a gyerekei, unokái vannak ott.


Ezzel igazából a fél nap elmegy, mert korán reggel a barátom még elmegy bevásárolni neki, az Aldi-Lidl-Spar háromszöget végig kell járni, mert mindenhonnan más kell. Utána a nagyi minőségellenőriz mindent, ha valami nem az, nem olyan, akkor simán visszaküldi másikért.

Ebéd után a süti, kávé felett ülünk délután 4-5-ig, aztán még nekiáll csomagolni nekünk, kb 6 körül szoktunk hazaindulni.


Nekem ez sok, a barátomnak is, de azt mondja, hogy "ennyit meg tud tenni érte", meg hogy úgyis egyedül van hétközben szegény, legalább ilyenkor legyen társasága. De így szinte alig vagyunk együtt kettesben, nincs olyan, hogy a szombati buli után egész vasárnap az ágyban lennénk, vagy sokáig alhatnánk, mert indulni kell, hogy időben odaérjünk és még tudjon menni neki a boltba...

Nem akarok én lenni a hisztis barátnő, de szerintem havi 1-2 ebéd a nagyival elég lenne, ez így hosszútávon tarthatatlan.


jún. 24. 13:02
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/193 anonim ***** válasza:
60%
Hogy okos nő a kérdező, az is biztos! Simán átvenném / átvállalnám a sráctól! Ilyen buta gyereket, hogy nem becsüli meg!? 🤔
jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/193 anonim ***** válasza:
23%
ma 10:50 Ide figyelj te szerencsétlen hülye! Ez volt legalább a 10. válaszod amiben meg akarod q-ratni a mamát. Értem hogy túlfűtött vagy, de ha normális választ nem bírsz írni, akkor kérd el a mama elérhetőségét a kérdezőtől, és mindenki gondja megoldódik! (főleg a tiéd)
jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/193 anonim ***** válasza:
62%
Gyerekek! Ilyen értelmes nő, mint a kérdező, valljuk be! - sok férfi álma! Okos, értelmes. Határozott, romantikus, jó ötletei vannak szabadidőkre, és nyilván tip top alakkal rendelkező, szép nő.
jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/193 anonim ***** válasza:
50%
Ha a mamának lenne barátja, miért mindjárt a szexre kell gondolni 132? Szexről 10:50-nel abszolút nincs szó. Miért idegesítetted fel magad?
jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/193 anonim ***** válasza:
32%

ma 11:01 Kérdező? "Kérlek, ne adjatok kéretlen tanácsokat" Akkor qurvára rosszul és rossz helyen írtad ki a kérdésedet! Ha nem érdekelnek az itteni válaszok, max ha egyetértenek veled akkor:

1: ne kérdezz, vagy zárójelben írd ki, mit szeretnél hallani.

2: Pszichológust keress, ne közvéleményt.

jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/193 anonim ***** válasza:
33%
ma 20:04 :) Olvasd végig.
jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/193 anonim ***** válasza:
21%

Ket utolsó válaszoló!

Te most sorba mész, mindenkit kiosztva? Kinek érzed magad? Ennyire nincs életed? 😆

jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/193 anonim ***** válasza:
31%

Figyelj: Akár még folytathatom is ha ekkora baromságokat írnak emberek!? :) Erre szerinted mit lehet gondolni?:A kérdező "nyilván tip top alakkal rendelkező, szép nő."

Igaz. Vagy nem.

jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/193 anonim ***** válasza:
20%

Ha a mama, kapna egy "oltást" - tudjátok mire gondolok - akkor vegigaludná a vasárnapot. Probléma megoldva!

Egy igazi Alföldi csődör kellene. Ennyi.

Gyerekek, leírom a megoldást, aztán mégis én vagyok a hülye, meg a hibás? 😆

jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/193 anonim ***** válasza:
22%
Ő szép nő! Egy igazi " Micsoda Nő" - hidd el nekem!
jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!