Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Heti egy családi ebéd, vasárna...

Heti egy családi ebéd, vasárnaponként mennyire fér bele? Sokat kérnék?

Figyelt kérdés

Barátom mamája minden vasárnap családi ebédet tart.

Ezen a párom, az apukája és a mamájának a testvére + néha neki a gyerekei, unokái vannak ott.


Ezzel igazából a fél nap elmegy, mert korán reggel a barátom még elmegy bevásárolni neki, az Aldi-Lidl-Spar háromszöget végig kell járni, mert mindenhonnan más kell. Utána a nagyi minőségellenőriz mindent, ha valami nem az, nem olyan, akkor simán visszaküldi másikért.

Ebéd után a süti, kávé felett ülünk délután 4-5-ig, aztán még nekiáll csomagolni nekünk, kb 6 körül szoktunk hazaindulni.


Nekem ez sok, a barátomnak is, de azt mondja, hogy "ennyit meg tud tenni érte", meg hogy úgyis egyedül van hétközben szegény, legalább ilyenkor legyen társasága. De így szinte alig vagyunk együtt kettesben, nincs olyan, hogy a szombati buli után egész vasárnap az ágyban lennénk, vagy sokáig alhatnánk, mert indulni kell, hogy időben odaérjünk és még tudjon menni neki a boltba...

Nem akarok én lenni a hisztis barátnő, de szerintem havi 1-2 ebéd a nagyival elég lenne, ez így hosszútávon tarthatatlan.


jún. 24. 13:02
 191/193 anonim ***** válasza:
0%

189

Te a kéretlen védelmező vagy?

jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/193 anonim ***** válasza:
25%
ma 18:54: Azért veled is nyugodtan lehetne cölöpöket verni a földbe akkora bunkó vagy!
jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/193 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, nem mondtam hogy nem, de miért gondoljátok, hogy ti nem vagytok azok az itteni minősíthetetlen megnyilvánulásaitok után?
jún. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!