Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már nagyon unom...

Mit tegyek ha már nagyon unom miközben evés közben különböző instrukciókat kapok totál feleslegesen ?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az ilyen és ehhez hasonló mondatokra :

Melegítsd ám meg, ha hideg.

A sűrűjét szedd ám .

Jól keverd össze mert az alján van a sűrűje .

Meg lehet enni ?

Szedj ám még, ha kell .

stb...



2023. máj. 14. 13:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Vagy még ez is : Megtaláltad a vajat a hűtőben ?

És ha erre azt válaszolom, hogy miért el volt dugva ? Akkor én vagyok a bunkó ... Hát miért ne találtam volna meg ? Van szemem, nem vagyok retardált ökör ..

2023. máj. 14. 13:36
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rá reagálni és ha ez nem segít, egyedül kell enni.
2023. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell életközösségben élni a szüleiddel, és akkor nem hangoznak el ilyen mondatok.

Amúgy csodálom, hogy a bunkó stílusod miatt nem vágtak még ki, mint a macskát sz@rni.

2023. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

"Mi köze ennek ahhoz, hogy ki főzött te ostoba ?"


Mert a saját főztödből nem fog kínálgatni senki. Ha rendszeresen te csinálod a vacsorát, nem lesz kérdés tudod-e hol a vaj. Ha te vásárolsz be, főzöd meg akkor te teszel bele annyi sűrűjét amennyit akarsz.



Ez a kínálgatás két esetben van, vagy ha vendég vagy, vagy ha te vagy a gyerek a képletben. Ha velük laksz, de felnőtt emberként funkcionálsz a háztartában, akkor ez nem lesz kérdés, hogy mindent megtalálsz-e, ízlik-e, stb.



Én 14 éves korom óta főzök, mosok, takarítok, bevásárolok otthon, aztán 24 éves korom óta a saját háztartásomban. Soha senki nem bactat ilyenekkel.

Én kérdezem meg, hogy mit hozzak a boltból, van-e még cukor a szekrényben, vagy találtam leakciózva csirkemellett, hozom haza vacsorára, jó?

2023. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Költözz el, lakjál egyedül
2023. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
81%

Tényleg nem emberek közé való vagy, hanem egy ki egy lakatlan szigetre.


Ahelyett, hogy megköszönnéd, hogy próbàl(nak) segíteni, még ki vagy akadva rá. Kis lázadó suttyó lehetsz. Menj külön lakásba, ott nem fog a kutya se hozzád szólni. És majd főzöl magadra, nem tolják eléd a kész kaját, hogy némán belapátold.

2023. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki hülye, csak te vagy hekikopter, igaz?


Mit csinálj, hogy ne kezeljenek gyerekként? Egyszerű. Nőlj fel, vállalj felelősséget, és akkor te leszel az, aki kérdezget, mert érdekelni fog, hogy eszik-e eleget, ízlik-e neki, stb.

2023. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

meg lehett enni kérdést azoktol éhes vagyok de ez sem kell az sem kell nagy gyerekektöl kėrdezik ..


meg találtad a vajat azoktol nagy gyerekektöl kėrdezik akik soha semmit nem találnak meg a hütöben akkor sem ha az oruk elött van .


majd ha nem nyekeksz szüleidnek ilyenért akkor nem kérdezik meg .

2023. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egy skizofren ismerosom volt haklis ilyenekre.
2023. máj. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
67%

Jót akarnak.

Egyébként hogy mit tegyél? Szólj, hogy legközelebb ne mondjon ilyet / ne kérdezze meg stb

2023. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!