Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Heti egy családi ebéd, vasárna...

Heti egy családi ebéd, vasárnaponként mennyire fér bele? Sokat kérnék?

Figyelt kérdés

Barátom mamája minden vasárnap családi ebédet tart.

Ezen a párom, az apukája és a mamájának a testvére + néha neki a gyerekei, unokái vannak ott.


Ezzel igazából a fél nap elmegy, mert korán reggel a barátom még elmegy bevásárolni neki, az Aldi-Lidl-Spar háromszöget végig kell járni, mert mindenhonnan más kell. Utána a nagyi minőségellenőriz mindent, ha valami nem az, nem olyan, akkor simán visszaküldi másikért.

Ebéd után a süti, kávé felett ülünk délután 4-5-ig, aztán még nekiáll csomagolni nekünk, kb 6 körül szoktunk hazaindulni.


Nekem ez sok, a barátomnak is, de azt mondja, hogy "ennyit meg tud tenni érte", meg hogy úgyis egyedül van hétközben szegény, legalább ilyenkor legyen társasága. De így szinte alig vagyunk együtt kettesben, nincs olyan, hogy a szombati buli után egész vasárnap az ágyban lennénk, vagy sokáig alhatnánk, mert indulni kell, hogy időben odaérjünk és még tudjon menni neki a boltba...

Nem akarok én lenni a hisztis barátnő, de szerintem havi 1-2 ebéd a nagyival elég lenne, ez így hosszútávon tarthatatlan.


jún. 24. 13:02
 161/193 anonim ***** válasza:
19%

#159 ez egy pozitiv, ertekes hozzaszolas.

Leirod a sajat tapasztalatod, hogy ebbol tudjon meriteni a kerdezo.

ment a pipa.

jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/193 anonim ***** válasza:
93%

#160 ha nem lenne kedve a nagyihoz menni, akkor nem menne.

Ha meg nincs kedve menni a nagyihoz menni es megis megy, akkor lehet, hogy eloled menekul.

nem birja a hisztidet

jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/193 A kérdező kommentje:

És te mikor mész? :)

Mert az, hogy írod, "hiiiisztiiiis" nem segítség, szimplán jót nevetek rajtad és a vergődéseden.

jún. 26. 17:29
 164/193 A kérdező kommentje:

És még buta is vagy. :(


Leírtam, hogy minden hétvégi műsor az, hogy ő nem akar menni, nincs kedve, lemondja. Ilyenkor én szólok neki, hogy aznap reggel nem mondjuk le az ebédet, mert nem illik és a nagyija ezen ki fog bukni.


Előlem menekül? Mikor én is megyek vele mindig, mert közli, nélkülem nem megy? Érdekes :)

jún. 26. 17:31
 165/193 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, de akkor ha minden hétvégén ez van, akkor miért nem beszélitek ezt le mondjuk péntek délután, hogy hívja fel a nagyit mert nem mentek most?
jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/193 A kérdező kommentje:

Mert ez akkor jön rá, ahogy közeledik a vasárnap délelőtt.

De most megelőztük a bajt, már tegnap lemondta.

jún. 26. 17:51
 167/193 anonim ***** válasza:
63%

Csak kihisztizted, hogy cserben hagyja a nagyit


Viszont te jártál rosszul, ha több időt tölt veled egyre kevésbé viseli el a hisztidet

jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/193 anonim ***** válasza:
23%

Lemondta?

Na akkor most 3 hétvégén keresztül, ismét látogatás lesz 🤣

Csicskáztatás, bocsi

jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/193 anonim ***** válasza:
24%
Akkor probléma megoldva
jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/193 anonim ***** válasza:
0%

Dámájánti hercegnőm! Megjöttél? Hát visszatértél hozzám?! Szerelmes lettem beléd! 😆

Mondd, hogy nem vagy dagadt!

jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!