Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Heti egy családi ebéd, vasárna...

Heti egy családi ebéd, vasárnaponként mennyire fér bele? Sokat kérnék?

Figyelt kérdés

Barátom mamája minden vasárnap családi ebédet tart.

Ezen a párom, az apukája és a mamájának a testvére + néha neki a gyerekei, unokái vannak ott.


Ezzel igazából a fél nap elmegy, mert korán reggel a barátom még elmegy bevásárolni neki, az Aldi-Lidl-Spar háromszöget végig kell járni, mert mindenhonnan más kell. Utána a nagyi minőségellenőriz mindent, ha valami nem az, nem olyan, akkor simán visszaküldi másikért.

Ebéd után a süti, kávé felett ülünk délután 4-5-ig, aztán még nekiáll csomagolni nekünk, kb 6 körül szoktunk hazaindulni.


Nekem ez sok, a barátomnak is, de azt mondja, hogy "ennyit meg tud tenni érte", meg hogy úgyis egyedül van hétközben szegény, legalább ilyenkor legyen társasága. De így szinte alig vagyunk együtt kettesben, nincs olyan, hogy a szombati buli után egész vasárnap az ágyban lennénk, vagy sokáig alhatnánk, mert indulni kell, hogy időben odaérjünk és még tudjon menni neki a boltba...

Nem akarok én lenni a hisztis barátnő, de szerintem havi 1-2 ebéd a nagyival elég lenne, ez így hosszútávon tarthatatlan.


jún. 24. 13:02
 171/193 A kérdező kommentje:

167. válaszoló, látom, nagyon unatkozol. Itt egy progi, tessék:

Számold már össze, hányszor írtad le ezen a 17 oldalon azt a szót, hogy "hiszti", vagy ennek bármelyik formáját.

jún. 26. 18:19
 172/193 anonim ***** válasza:
0%
Sok majom nemhogy tükörbe nézne, inkább osztják az aktuális kérdezőt, anélkül hogy értenének valamit a történetből, de hát ugye ők hibátlan szentek
jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/193 anonim ***** válasza:
0%

172

Ne nyalizz. Az én hercegnőm!

jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/193 A kérdező kommentje:
Ez elsőre sem volt vicces, most sem az.
jún. 26. 18:33
 175/193 anonim ***** válasza:
51%
Én nem teperek érte, ott van neki a barátja meg akkor ezek szerint te is szereted. Nem is neked írtam, hanem azoknak az álszent képmutatóknak, akik szerint "dehogyis szabad egy percre is magára hagyni szegény magányos nagyit, mert akkor mi lesz vele?" Osztják itt a nem létező eszüket, de ők lennének az elsők akik a kérdezőhöz hasonlóan elvonulnának kettesben. De nekik szabad. Másnak nem.
jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/193 anonim ***** válasza:
26%

Oké, mégse szeretem. Hisztizzen csak tovább.

A bakja úgyis a mamát valassza 🤣

Várjunk csak egy hetet. Jön újból hisztizni. 😆

jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/193 A kérdező kommentje:
Hiiiiisztiiiii
jún. 26. 18:41
 178/193 anonim ***** válasza:
30%
Jövő héten nem leszel ilyen vígan.
jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/193 A kérdező kommentje:
Hiiiiisztiiiii
jún. 26. 18:45
 180/193 anonim ***** válasza:
41%

Mennyire gyerekes vagy. Ezért nem vesz komolyan a barátod. Átmeneti nőnek jó vagy. Otthon ucsorogsz egész nap, hazamegy a készre, kap enni, inni, pinat, aztán jó idő. Igaza van. Hétvégén a családjával foglalkozik. Tök normális dolog.

Mész a süllyesztőbe hamarosan.

Az nevet aki a végén nevet hiszti!

jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!