Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs jogom beleszólni...

Tényleg nincs jogom beleszólni felnőtt lányom életébe?

Figyelt kérdés

Most 22 éves, egyetemre jár. Inkább diákhitelbe veri magát, mint hogy tőlem függjön anyagiakban. Elment albérletbe 2006 őszénén, e-mail címet adott, de a legtöbb e-mailt, amiben leírtam neki, hogy ezt mégis hogy gondolja, kitörölte és visszajelzést se adott. Egyre válaszolt, amelyikben megköveteltem tőle (szerintem jogosan) hogy ha én felneveltem 18 évig, akkor igenis kötelessége még mindig a szüleinek tekinteni minket. Iszonyatos stílusban válaszolt, és megüzente, hogy mindent vissza fogok kapni, ha még élek 18 év múlva, számoljam meg.

Hogyan lehet olyan vaskos bőr a képén, hogy ilyet merészel? Nem ezt neveltük bele. De a mi nevelésünk, úgy látszik, mit sem számít. Egy barátján keresztül dicsekedett nekünk, hogy már a harmadik nyelvből fog vizsgázni. Bár a barátja azt mondta, meg ne említsem a lánynak, hogy elmondta.

Ilyenkor mit lehet tenni? Tényleg nincs más út, és hagynom kell, hogy az a lány azt csináljon, amit csak akar? A szülő megtette a kötelességét, és ennyivel ennyi?


2010. szept. 28. 04:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:
100%
Előző igzad van a jóhoz visszatér,de a rosszhoz soha,inkább csavarog tovább...
2010. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:
100%

23:45!

lehet hogy ezen az oldalon legtöbbször a gyerekek sirnak hogy hogy birják ki stb, de sajnos ha belegondolsz a helyzetükbe akkor a legtöbb ilyen gyerek jogosan kér támogatást és segitséget.

olvass csak vissza egy kicsit a családi kapcsolatok témakörbe hogy miket találsz..

2010. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!